Online 182 lexues | 1 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kamarier/e

Yzberisht, Albania perballe eco market, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Bar caffe Art Gallery kerkon te punesoje kamarier/e me orar te plote,puna me turne. Info : ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Tirane, Mundesi E Mire Punesimi: Contabile/Data Entry

ministria e drejtesise, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Hai esperienza come contabile/back office/data entry? Vuoi entrare a far parte di una realtà dinamica e strutturata? Allora fatti trovare! Il nostro cliente è una solida realtà operante in ambito Contabilità, ci ha incaricato di selezionare : c...

Kerkojme Retention Me Eskperience Min 6 Muaj Italisht

Rruga Sami Frasheri prane Nobis Centre, Tirane Pagesa:500 Euro
Euro Call kerkon te punesoje Agjente dhe Retention ne gjuhen Italiane , te interesuarit te kene eksperience min 6 muaj ne fushaten Forex, te kene disponibilitet te plote, te jene ambicioz dhe deshire per punen. Te interesuarit te kontaktojne ne a...
 • Profesioni: Retention/Agjent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Asistent Shitje Ne Showroom Pllaka, Hidrosanitare, Parkete, Mobilje

Autostrada tirane durres prane QTU, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kompania jone kerkon te punesoj Asistent Shitje per Showroom Kriteret 1. Te kete eksperience pune ne shitje ose kontakt me kliente 2. Te kete njohuri te programit te paketes Office 3. Mosha 25-35. 4. Te zoteroj aftesi menaxheriale ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kamarier

Haxhi Dalliu, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Coopers Bar, ngjitur me Prokurorine e Tiranes, kerkon te shtoj stafin me kamarier/e me eksperience! Te shkathet dhe te komunikueshem! Kushtet dhe paga shume te mira! Mos hezitoni te kontaktoni ne nr e tel ! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kamarjere

Rruga Bardhok Biba, ish kinema 17 nentori, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Kerkoj kamarjere (f) te kete eksperience per banak dhe sherbim. Mosha mbi 18 vjec. Ofrohen kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Punetor /e Fast Food

RR At Zef Valentini nje stacion para Laprakes prane karburantit me kupole blu , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetor/r Fast Food. RR At Zef Valentini nje stacion para Laprakes prane karburantit me kupole blu. Cel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Estetiste

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Qendra Megasun kerkon te punesoje nje estetiste me ekseperince pune. Pagesa eshte shume e mire. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Konsulent Imobiliar

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/11/2019
We are hiring! Nese njihni dike qe i pelqen sfida e shekullit 21, vetepunesimi dhe te ardhura te palimituara, ju lutem na referoni! Komisioni fillon nga 40% e totalit qe gjeneron zyra! Duhet te kete aftesi negociuese dhe te kete objektiv Fitimin ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkoj Te Punesoj Pastruese

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke
Vila 90 kerkon te punesoje pastruese me orar te plote ( 8 orarsh ),orari 6:00 me 14:00 Lokali ofron kushte shum te mira pune,ambjente serioze me staf serioz. Rroga e kenaqshme...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Kamarjer

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
kerkojme kamarjer tek ish ekspozita. Poshte supermarket conad. lokali hapet te henen ne date 23.12.2019. Kamarjeri duhet te plotsoj disa kushte te tipit : te jet i komunikueshem, te jet shtatlarte, i paraqitshem, korret me lekun. paga eshte e kenaqs...
 • Profesioni: kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Banakier/e

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet kamarier/e banakier/e per Ready lounge bar ne rrugen 21 dhjetorit Te jen me eksperienc pune i komunikushem paga e kenaqshme plus sigurime ...
 • Profesioni: Kamarier banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

CORNER BAR Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Me Ose Pa Eksperien Pune Paga E Kenaqshme

Yzberisht, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet kamarier ose kamariere me ose pa eksperien pune paga e kenaqshme Adresa yzberisht Per kontakt ne nr ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Masazheri E Estetik

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2020
Kerkojme te punsojme vajza me dhe pa eksperienc pune .Pozicionet e punes jane : Estetiste Masazhiere Vendodhia Astir Pagesa rroge baze +perqindje e negociueshme. Per interes kontakt: Faleminderit....
 • Profesioni: Punojnse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Menaxher Turizmi

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Kompania ATDG (Art and Tourism Development Group), një nga kompanitë lider në fushën e Turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. Ju fton të aplikoni në pozicionin e Menaxherit të Turizmit për struktura...
 • Profesioni: Menaxher Turizmi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

""Harli Cafe Kerkon Staff""

Rruga Konferenca e Pezës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Harli Kafe. Kerkon staff ( banakiere :kamariere:sanitare)(F) adresa..: Rr.E Kavajes (pran spitalit amerikan 3. Banakiere te ket eksperienc kamariere,me ose pa eksperienc(eksperienca permban avantazh)....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Webmaster Per Gjuhen FRENGE

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Pozicioni konsiston ne ndertimin e faqeve ne wordpress, mirembajtje dhe optimizimin per motoret e kerkimit(SEO)👨*💻👩*💻 #weweb Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet: 📌Njohje te CMS Wordpress 📌Studente ose i/e diplomuar ...
 • Profesioni: Webmaster
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

GSE Security Kerkon Te Punesoje Teknik Montimi

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/02/2020
Vend pune teknik montimi Ofrohet vend pune : Teknik Montimi (Sisteme Alarmi dhe Kamera Sigurie) Preferohen me eksperiencë në këte fushë ose në instalimet elektrike ,instalime të tjera të ngjashme . Mosha 20-40 vjec . Arsimi I m...
 • Profesioni: teknik montimi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Lavapjatese

Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Brais kerkon lavapjatese me orare te plote, ofrohen kushte shume te mira pune dhe rroge shume e mire...
 • Profesioni: Lavapjatese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Rumors Cafe

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkoj kamarier me eksperienc pune te rruga kavajes rumors cafe...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Banakier/e Me Eksperience Pune Turni Par Te Bar Valencia

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkojme banakier/e me eksperience pune turni par te bar valencia paga e kenaqshne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kamarier/e -Kuzhinier/e-Banakier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Ofrojm vende pune,me orar te plot paga e kenaqshme ,1 dite ne jave pushim. ...

Kerkojme: Kuzhunier/picier/kamarier/pastruse/banakier/ Ndihmes Kuzhunier

Autostrada teg( perball tegut), Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 01/03/2023
Kerkojme: kuzhunier/picier/kamarier/pastruse/banakier/ ndihmes kuzhunier tek nje restorant perball tegut. Te kete eksperience te gjate pune. ...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Cerchiamo Operatori

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Stiamo in ricerca di operatori telefonici con buon italiano per la campagna tim fastweb vodafone residenziale, con un pagamento di 25 euro per contratto, potete chiamare il nr ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

KERKOJME OPERATORE TELEFONIK

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
- Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia Appuntamenti. - Orari I punes 4 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 19 H nga e hena ne te premte - Pagesa: 200 deri ne 250 lek ora - + Bonu...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim