Online 165 lexues | 1 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Recepsioniste Ne Repeat Fitness & Wellness Club

Sheshi Willson, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershkrimi i pergjithshem i punes Recepsionisti/e eshte pergjegjes per te gjithe maredhenien e klientit ne Repeat Fitness & Wellness club. Manaxhon shitjet , ankesat, sugjerimet e klienteve si dhe raporte te ndryshme ne vartesi te nevojave. E...
 • Profesioni: Recepsionste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohen Ustallare.

Rruga Ismail Qemali , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen ustallare me eksperience pune Pozicionin: ustallar gipsi Patinim lyerje Tulla suvatim Sistem kapot ...
 • Profesioni: Ustallar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Inxhinjer Ne Fushen E Drurit Dhe Mobiljeve

Rruga Gani Kryeziu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Firma jone kerkon nje Inxhinjer ose inxhinjere ne fushen e drurit te dije te perdor AutoCad, Sketchup, te jete i afte te nxjerri skica sipas projektit qe i jepet . Paga eshte e kenaqshme. Per me teper na kontaktoni ne numrin ...
 • Profesioni: Inxhinjer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kompania Money Music Kërkon Që Të Punësojë AGJENT/E SHITJE.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kompania MONEY MUSIC me një eksperiencë disa vjecare në industrinë e muzikës ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh të krijuara për të përmbushur më së miri nevojat e klientëve. Kompania kërkon që të punësojë ...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kamarier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Kerkohet kamarier me pervoje. Vetem turni I pare. Lokali eshte brenda fakultetit Gjeoligji Miniera e diela pushim. E shtuna deri ne 1 te drekes ditet e festes pushim...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Ofroj Vend Pune Per Banakier/kamariere

Rruga Robert zhvasi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Bar Trend caffe Kerkon te punesoje banakier/e dhe kamariere. Kanditatet duhet te kene njohuri te mira mbi kafeterine,te jene te shkathet dhe te perballojn fluksin. ...

Start Oil Kerkon Kamarier/e Banakier/e Dhe Sanitare

Kashar, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/09/2020
Start Oil qe ndodhet prane drejtorise se patentave kerkon Kamarier/e Banakier/e dhe Sanitare Te jene te pergjegjshem dhe te rregullt. Ju ofrojme kushtet e punes te pershtateshme. Te interesuarit jane te mirepritur te na kontaktojne. ...

Kerkohet Dado

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkohet dado me eksperience per mbatjen e nje femije 1 vjecar. Pergjegjesit: • Mbajtja e djalit (prioritet) • Ndihme ne punet e shtepise vetem kur femija eshte ne gjume ( rreth 3 ore) Kriteret : • Te kete eksperince dhe te jete ...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Punonjese Supermarketi

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
ANNA MARKET KERKON TE PUNESOJE: SISTEMUESE KASIERE ...
 • Profesioni: punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Punetore

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Qebaptore Gjakova kerkon te punesoj punetore per larje pjatash dhe berjen e sallatave. Mosha 18- 35.Puna eshte me turne, 8 -16 dhe 16-24. Per me shum informacion na kontaktoni ne ...
 • Profesioni: Pjatararese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

Servis Sylaj

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj xhenerik ,elektroaut,bojaxhi makinash ,avolzhues elektro-pompa uji te interesuarit te kontaktojne tel;watsap,viber...
 • Profesioni: Xhenerik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Banakier/e.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme banakier/e me pervoje pune. Siguracion, paga e kënaqshme dhe kushte te mira pune. Nr kontakti: ....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohen 2 Sanitare

Dogana e Tiranës, Vorë e Vjetër, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkohen 2 sanitare te spitali Hygeia. puna eshte me turne: 06:00-14:00 14:00-09:30 1 dite pushim ne jave te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit: faleminderit...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Ofroj Vend Pune Per Punetor Magazine

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Ofroj vend pune per Punetor Magazine.Duhet te dije te drejtoj makinen dhe te kete patente.Orari i punes 06:00 me 15:00. Pagesa e kenaqeshme,plus dhe bonuse. Na kontaktoni ne ...
 • Profesioni: Punetor Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkoj Kamarier

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar Durresi kerkon kamarier me eksperince pune, kushte pune te kenaqshme , dhe siguracione sapo vjen n pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Bar Regal

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar regal kerkojme banakiere me eksperience pune ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Ekonomise\ T

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Firma Delta Stabilizetr kerkone te punesoje ekonomist | e qe te jete i|e diplomuar dhe te kete jo me pak se dy vjet eksperience. Te dije gjuhen angleze dhe kompiuterin, te jete e komunikueshme dhe te jete e afte te punoje ne grup.Te interesuarit |a...
 • Profesioni: ekonomist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Punesim Ne Gjermani ,pagesa Me Ore

Leipzing gjermani, Tirane Pagesa:1,800 Euro
Kerkojme ustallare per punesim ne gjermani ,muratore .suva .te interesuarit te na kontaktojne ne nr cel + .Ne kerkojme persona me dokumenta europiane si (greke .italiane.ose te vendeve te tj eu qe te kene te drejte te punojne ne gjermani...
 • Profesioni: Murator.suva
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 18/02/2020
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Dyqani "Elegance" (kepucesh)

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme 2 shitese me eksperience pune ne dyqan kepucesh. Ndodhemi prane ures v.shanto Perballe glow...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Account Manager Full Time

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kompania Amerikane Mozenda inc kerkon te punesoj Account Manager full time. Kualifikimet dhe pergjegjesite: - Te kete aftesi shume te mira komunikuese. - Te zoteroje Anglishten ne nivelin B2. - Te menaxhoje marrdheniet me klientet nderkombet...
 • Profesioni: Account Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Kamarier Per Bar Restorant

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 31/02/2020
Kerkojm kamarier per Bar Restorant Tek Shoqeria. Te kete eksperienc pune....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kekohet Banakjere Femer

Rruga Endri Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bar Kafe Lounge Kerkon Banakjere . Kushte te mira Pune ....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Operator/e Per Salle Gaming!

Rruga Gjergj Legisi, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Kerkohet operator/e per salle gaming ne Laprake. Kerkohet komunikim dhe korrektesi ne pune. Per me teper info komunikoni ne numrat e meposhtem: ; . Ose paraqituni tek salla, prane zyres postare Laprake....
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

LAVAZHIER ME EKSPERIENCE

Rruga e teleferikut, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/01/2021
KERKOHET LAVAZHIER ME EKSPERIENCE PUNE NE ZONEN E FRESKUT, rruga e teleferikut, KUSHTE TE KENAQSHME PAGA ESHTE ME PERQINDJE (150) PER MAKINE TE VOGEL... DISKUTOHET PUNA ESHT E NGRITUR ME KLIENTELE TE PERDITSHME KERKOJME PERSONA KORREKT DHE TE S...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim