Online 242 lexues | 7 njoftime ne pritje

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Cerchiamo Operatori Outbound Per La Campagna Wind Infostrada

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Offriamo: - Assistenza per tutto il tempo con noi e formazione completa. - Pagamento fino a 350 lek/ora - Bonus fino a 4’000 leke/contratto . Requisiti: - Devono avere minimo 3 mesi di esperienza. - Conoscenza della lingua italiana...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI : BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES : TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIVE DHE ME INT...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 2 Agjent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per...

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

300 EUR - 2500 EUR. Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Email: hr.al@consultant.com Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Munde...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Flisni GjERMANISHT,SPANISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page 70 000+Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fito 25000 Euro Ne Vit Ose Te Paguajme Diferencen!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Po po, nese ti punon si Agjent Imobiliar ne Real Deal, trajnohesh nga ne the ndjek sistemet ekskluzive te kompanise, ti do fitosh te pakten 25000 Euro ne vit ose ne te kompesojme diferencen, pa asnje diskutim. Agjentet tane fitojne shuma te padeg...

Specialist Konstruksionesh

Prush, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/02/2020
F&M Reklama kerkon te punesoje nje specialist per prodhimin, asamblimin dhe montimin e konstruksioneve te ndryshme. Kerkesat: - Arsim i mesem - Komunikim shume i mire - Eksperience me punime ne lartesi - Patente klasi B Per me shume in...

Kerkojme Kamarier Me Eksperience Pune Te Bar Valencia

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkojme kanarier/e me eksperience pune te bar valencia...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Kanarjer/e Me Eksperienc Pune

Rruga Viktor Eftemiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier/e ne eksperienc pune turni pare...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Rrobaqepese Me Eksperience Pune

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet rrobaqepese me eksperience pune. Te di te qepi dhe te presi. Paga shume e kenaqeshme. Kushte shume te mira pune. Personi te jete korrekt....
 • Profesioni: rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Pergjegjese Dyqani

Teg, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 15/02/2020
Kompania prestigjoze, Napoleon Wine & Spirit kerkon te punesoje nje vajze midis 25-45 vjec si pergjegjese ne dyqanin Napoleon Teg, 6 ore ne dite-orar i alternuar. Paga shume e mire dhe bonuse mbi performancen. Te interesuarat te dergojne te ...

Kerkohet Berber Me Eksperienc

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Goodlife__barbering Salon kerkoje te punesoje berber me eksperience .Te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel .adresa: Tiran Laprak semafori S.ushtarak perball Hotel Relax...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Piceri Hallall Kerkon Te Punesoj Motorrist

Rruga Gani Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/04/2020
Kerkojm motorrist paga e kenaqeshme me ose pa experienc pune 9 ore pune ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

-Pastruese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkohet pastruese per 4 ore ne jave.....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kamarier

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/04/2020
Kerkohet kamarier per bar kafe. Lokali mdodhet te komuna e parisit kompleksi kika Te jet i komunikushem. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin: ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Staf Banakier/e Dhe Kamarier/e

Perball Universiteti Mesdhetar i Shqiperise, Rruga Rexhep Jella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/10/2020
Klaton Bistro & Coffee kërkon të punësoj banakier/e dhe kamarier/e, paga êshtë mjaft e kënaqshme. ...
 • Profesioni: Barist + Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

📣 Amo Bar Lounge Kerkon Banakier/e Dhe Kuzhiniere Per Snack Bar 📣

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Amo Bar Lounge nje ambientet super i kendshme ne Tirane, kerkon te punesoje: ▪️Banakier ose banakiere. ▪️Kuzhiniere per Snack Bar. 📌Kerkohet: 1. Te kene sjellje te mire me klientin si dhe stafin. 2. Te jene te shkathet ne pu...

📣 Destinacion Bar Lounge Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. 📌Kerkohet: •Te kete eksperience te meparshme pune. •Te jete i/e sjellshem/e me stafin dhe klientet . •Te jete pozitiv/e ne pune. •Te kete integritet ne ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kerkon staf: -Kamariere -Sanitare •Kerkohet: 1.Te kene eksperience. 2.Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 3.Te jene pozitive dhe me integritet ne pune. 4.Te jene te perkushtuara ne pune. 5....

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI: BANAKIER KAMARIER SANITARE KRITERET E KANDIDATEVE: TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE JENE...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Big Pjata/ Astir Kerkon Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf: - Fast foodier - Fast foodiere -Kamarier -Kamariere -Pjatalarese -Sanitare •Kerkohet: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet. -Te jente te...

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon: 1. Magazinier 2. Puntor fastfood-i ▪️Magazinieri të ketë keto kritere: -Të ketë 5 vite eksperinecë. -Të dijë te perdori financën 5. -Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik. -Të jetë i moshës...

Kerkojme Agjente Closer Anglisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhen Anglisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare full-time...

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...

URGJENTE!!! VENDE TE LIRA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
URGJENTE !!!! Kompania Gjermane kerkon agjent/e shitjesh Me ose pa eksperience ne fushen e marketingut . Preferohen persona me patente dhe mjet personal . Kompania ofron komisone me kushte europiane,udhetime dhe seminare ne mbare boten . Gjeja...

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje : -Shitese Kriteret e Kandidatit: Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi me ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 450 Mije Leke!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 400 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune ne shitje Ofrohet: ➖Pagesa te larta(fikse 400euro + bonuse...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Personel I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet -BANAKIERE (F) -SANITARE -ND/BANAKIERE (F) -KAMARIERE (F) Adresa Blv Gjergj Fishta, prane gjykates tek ish ekspozita ...
 • Profesioni: Personel
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • I gatshem per te punuar me kohe te plote • Pervoja te meparshme ne telemarket...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e Don Bosko/Astir

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane ...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Greke Dhe Spanjolle Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Greke dhe Spanjolle me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar East London Kerkon Te Punesoje Banakiere!

Kthesa e kamzes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar East London kerkon te punesoje banakiere.Preferohet me eksperience pune,pagesa e kenaqshme+siguracion.Mosha 20-35 Adresa: Kthesa e kamzes,ngjitur me spitalin Hygeia...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Flobes Park Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere Vetem Per Ne Fundjave

Dajt, Tirane, km 10, Priske e Madhe, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar-restorant Flobes Park kerkon te punesoje kamarier/kamariere restoranti vetem per ne fundjave. Preferohet me eksperience pune. Transporti ne pune sigurohet nga vete biznesi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit . ...
 • Profesioni: Kamarier/kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojm Banakiere & Kamariere Femer,.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
North london bar kerkon te punesoje Banakiere & Kamariere femer me eksperience pune . te interesuaret te kontaktojne ne whatcapp . Pagesa 28000 mije leke + siguracion i plote . Adrresa perball Ring Center Zogu i zi . ...

Kerkohet Shitese.

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Intesa ceramica kerkon te punesoje shitese me pervoje pune ne fushen e hidrosanitareve edhe pllakave ,te jete e afte per pune ,te kete njohuri pune ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkojme Banakiere Per Bar

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/02/2020
Kerkojme banakiere me eksperience per bar,turn I pare 7 ore ,siguracione te paguara edhe 2 te djela ne muaj pushim.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Banakier Dhe Kamarjer.

Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Select bar kerkon nje banakjer me eksperienc dhe nje kamarjer Ambjent shume i mir dhe familjar Te interesuarit te shkruajn ne Wp ose sms !...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Vajze Per Te Punuar Ne Agjensi Turistike Flora

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Agjensi Flora kerkon nje vajze qe ka eksperience pune te meparshme ne agjensi udhetimesh. Vendndodhja: Perballe Rruges se Ambasadave, Rruga e Durresit Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit meposhte! Faleminderit! ...

👉🏻Mapo Bar Kerkon Banakiere (femer)

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🍹Mapo Bar 📌Kerkon banakiere (femer). 👉🏻Kerkohet: •Me ose pa eksperience. •Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin. •Te jete e shkathet. •Te jete e komunikueshme. •Te tregoje pozitivitet dhe integritet ne...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjent Callcenter Ne Gjuhen Gjermane

Astiri, Bar Oslo, Tirane 450 Euro
Kerkohen agjent dhe Retention Callcenter ne gjuhen gjermane me eksperienc pune. Paga baze 500 Euro dhe bonus 20% per cdo deposit + bonuse ditore, javore dhe mujore....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI : CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE : CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSI...

Fast Food Goni's Kerkon Kamariere

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
👉🏻Fast Food Goni's kerkon: •Kamariere 📌Kerkohet: -Te kete sjellje shume te mire. -Te jete bashkepunuese me stafin. -Te jete e komunikueshme me stafin dhe klientet. -Te tregoje pozitivitet dhe shkathtesi ne pune. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ : KASIERE 4 FAST FOOD jer KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETET TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE ...

No Limits Tirana è In Cerca Di 20 Operatori Outbound Per La Commessa Di Wind Infostrada

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane 70,000 Leke
Orario: da lunedì a venerdì 11.00-16.00 e 16.00-21.00, sabato 11.00-16.00 Mandato Diretto e pagamenti puntuali. Fino a 350Lek/Ora più incentivi per ogni contratto e 4000 lek/contratto. Se parli bene l'italiano e hai esperienza in vendit...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Metro Bar Kerkon Kamariere Dhe Sanitare

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Metro Bar & Caffe kerkon te punesoje: - Kamariere - Sanitare 📌Kerkohet: - Eksperience e meparshme pune ne pozicionet perkatese. - Aftesi shume te mira komunikuese. - Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. - T...

Pune Nga Shtepia, Paga Deri Ne 5000 $ Ne Muaj

shtepia juaj, Tirane 5,000 Euro
Azienda leader nel settore del trading online, cerca agenti con esperienza di vendita nel settore da aggiungere al proprio organico. Il lavoro puo essere svolto direttamente da casa senza necessita' di recarsi giornalmente in ufficio. Il lavor...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Bar Lulishtja Kerkon Kujdestare Femijesh Ne Kendin E Lojrave (femer)

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Bar Lulishtja 📌Kerkon kujdestare femijesh ne kendin e lojrave (femer). 👉🏻Kerkohet: •Te kete moshe mbi 22 vjet. •Te kete aftesi shume te mira komunikuese. •Te jete e sjellshme me femijet. •Te jete e kujdesshm...

Vila 135 Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Hotel, 🍹Bar Lounge Vila 135 Kerkon kamarier/e , me: Eksperience te meparshme pune , te jete i/e perkushtuar dhe i/e gatshme te punoje me turne 🕛. Tek Vila 135: 🗣️komunikimi dhe ➕ pozitiviteti jane shume te rendesishme, nda...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tagoro Coffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere. ▪️Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune. -Te jete i gatshem te punoje me turne. ...

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON : NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE DHE MAKINE PERSONALE PAGE BAZE + % NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR ! ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pasticeri Vittoria/ Sanitare 250 Mijë Me Siguracion

Pasticeri vittoria prane gjykates rrethit Tirane , Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/02/2020
Pasticeri Vittoria kerkon te punesoje Sanitare 250 mijë me siguracion...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

Pasticeri Vittoria Ndihmës Kamariere 230 Mijë Me Siguracion

Pasticeri vittoria prane gjykates rrethit Tirane , Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Pasticeri Vittoria Tirane kerkon te punesoje Ndihmës kamariere 230 mijë me siguracion...
 • Profesioni: Ndihmes Kamariere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Pasticeri Vittori/ Ndihmës Banakiere 280 Mijë Me Siguracion

Pasticeri vittoria prane gjykates rrethit Tirane , Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/02/2020
Pasticeri Vittoria kerkon Ndihmës Banakiere 280 mijë me siguracion Kontakt ...
 • Profesioni: Ndihmes Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkoj Punonjes Fast Foodi Me Eksperjenc

Kristal center, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Me eksperjenc Pune pran qendres Kristal.Pagesa ne baz te aftesis ne pune....

Bar Lulishtja

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Bar Lulishtja kerkon banakier dhe kamarier me eksperience. Kushte te mira pune dhe pagë e kenaqshme. Rruga,Muhamed Deliu tek fresku...
 • Profesioni: Banakier/kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Mia Spa Kerkon Parukiere,masazhatore,estetiste

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/02/2021
Kerkojme Parukiere me eksperience pune Masazhatore me apo pa eksperience Estetiste me eksperience...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Kryekamarier Te jete i gatshem te punoj me turne. Te kete integritet ne pune. Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. Te jete korrekt ne pune. 👉Motorrist Te jete i gateshem...

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakiere(F),sanitare

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakiere(F) Sanitare...

Kerkohet Picier

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkoi picier me eksperienc pune paga e kenaqshme kushte te mira pune turni i par ...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/04/2020

Kerkohet Banakjer Tek Bar Juna

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2021
Kerkohef Banakjer tek Bar Juna ne bllok tek libri universitar Puna me turne Paga e knaqshme plus siguracione ...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim