Online 265 lexues | 49 njoftime ne pritje

3up Po Te Kerkon!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
3UP CALL Kerkon vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia & Luce/Gas. Minimalisht 3 muaj eksperience pune . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 deri ne 350 ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AUTO1 Group Kerkon Agjent Shitjesh Ne Sektorin Automotive_Teleselling

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
Auto1.com, nje kompani multinacionale gjermane e specializuar ne blerjen dhe shitjen e makinave te perdorura, kerkon per degen e saj ne Tirane: Telesales Agents B2B [i]Figura qe ne po kerkojme do te kete si detyre:[/i] - Rritjen e shitjeve dh...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Femer Dhe Guzhinier/guzhiniere!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Guzhinier/guzhiniere (Me eks...

Kerkojme Staff - Operator Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane 1,000 Euro
A.M.S - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te shtune - Pagesa: 350 LEK ORA - Bonus kontrata: 20 e...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Web Design, Development And Marketing Manager

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania, Tirane 1,100 Dollar
Web Design, Development and Marketing Manager, Tirane - Albania / Toronto - Canada Are you a true born leader, with a knack for web design, graphic design & web development? Canada Solutions has created a new position to lead a talented t...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakjer me eksperjence. Puna 8 orarshe. Pagesa 30000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjare. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kape Mundesine Tende, Apliko Per Account Manager Ne Gjuhet Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjish

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Hr.albania kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosu...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Internet & Gaming Center

Rruga Haki Stërmilli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Internet Game Center REDI Ofron vend pune operator/e interneti & gaming center per turnin e pare ose te dyte. Paga 30.000 leke + Sigurime shoqeror dhe shendetesore Kriteret: 1- Njohuri te mira te programeve kryesore te kompjuterit . 2- Eks...
 • Profesioni: Operataor/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Vajze Per Masazhe Dhe Trajtime Fytyre!

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/05/2020
Diamondnails kerkon te punesoj nje vajze per masazhe dhe per trajtime fytyre.Pagesa me marreveshje.Per me shume info kontaktoni tek nr:....
 • Profesioni: ESTETISTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Masazhatore/fizioterapiste

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj punetore,vajza per masazhatore.Kushte pune shum te mira....

Kamarier, Banakier, Host

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesoj, kamarier/e banakier/e dhe Hostes Pagesa e kenaqshme,...

Kerkoj Kamarjer Per Bar-Restorant

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/12/2019
Kerkoje Kamarjer per Bar-Restorant mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkojme Banakier Ose Banakiere Me Eksperience

Rruga Aleksandër Moisiu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/10/2019
kerkojme banakier ose banakiere me eksperience...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkohet Banakier/e

Rruga Johan Fon Han, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
NOVA LOUNGE kerkon te punesoje banakier/e me eksperience pune. Ambienti i kendshem dhe kushtet maksimale te punes. Te interesuarat te telefonojne ne numrin . Adresa: perballe shkolles Ismail Qemali,prane QKB. ...
 • Profesioni: Kamarier/banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Grend Bar Kerkon Banakjer/e

lulishtja kobinat, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/10/2019
grend bar kombinat kerkon banakjer/e te ket eksperinc pune , paga e kenaqshme + siguracione. Te jet e komunikueshme , puna me turne...
 • Profesioni: banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkohet Punonjes Te Njohe Mire Financa 5,mundesisht Me Eksperience Pune.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet puninjes te njohe mire Financa 5 , mundesisht me eksperience pune....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkoj Motorrist Te Ish Paku I Autobuzave

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
URGJENTEB Kerkoj motorrist me patent per shperndaje picash te ish parku i autobuzave rrog e kenaqshme kushte te mira pune ...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te pu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F & V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per ...

Mundesia Juaj Per Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
M&E kompani serioze kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent/e & Menaxher/e me ose pa eksperienc , entuaziast te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte. Ofrojme pagesa konkuruese ne treg Seminar & Trajnime ja...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 500 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjent Imobiliar Me Rroge Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
Ti je nje i ri ose e re qe ke deshire te mesosh nje profesion te paguar mire si ai i Agjentit Imobiliar. Ke mbaruar shkollen e larte dhe ke provuar disa pune por asnjera nuk te ka permbushur mjaftueshem qe ta besh per kohe te gjate. Komunikimi e...

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e Dhe Nd Kuzhine

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Ndihmes Kuzhinier Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSI KERKON -KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNETORE TE REJA PA EKSPERI...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente, Team Leader & Retention Ne Italisht Dhe Gjermanisht.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Gjermanisht dhe Italisht  Team Leader ne Italisht dhe Gjermanisht  Retention ne Italisht dhe Gjermanisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe b...

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj: ✅1.Motorrist: -te di zonen, -me motorin e firmes, -pagesa me ore ose me rroge fikse, -ora...

OFERTE PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania Zviceriane A & ZH kerkon te zgjeroje stafin dhe kerkon konsulente shitjeje me ose pa eksperience mosha 20-30 vjec. Pagese baze dhe perqindje 400 € Ata qe kan patente ose makine personale perbejn avantazh. Perfshihen dhe udhetime jas...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN SANITARE HOTELERIE NE GREQI !! 750 EURO\MUAJ !!!

rruga komuna e parisit, Tirane 750 Euro
PER SEZONIN VEROR PRILL-SHTATOR NE RHODES KERKOHEN PUNONJESE PASTRIMI PER MIREMBAJTJE HOTELI! Kompania mundeson : - Page baze 750 euro - Akomodim & Ushqim - Kontrat...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Kerkojme Operatore Telefonike |Anglisht|Italisht|Gjermanisht|Spanjisht|

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Kompania NG Communication , ne kuader te zgjerimit kerkon operatore telefonike ne marketing te tregjeve financiare ne gjuhet: • Anglisht • Gjermanisht • Italisht • Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baz...

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente Terreni

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreni📣 ✅Jeni energjik ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi? ✅Jeni midis 22-40 vjec/e? ✅Deshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nder...

Ofrojme Vende Pune 200 Operatore Ne Inbound & Outbound

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne: axlmobile...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHET KAMARIERE (f)

VIZION PLUS , Tirane 20,000 Leke
KERKOHET TE PUNESOHET KAMARIERE ME EKSPERIENC. BAR DIVINUS NDODHET NE KOMPLEKSIN VIZION PLUS. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ne Ofrojme Punen Qe Doni!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkoni nje vend pune ku te ndiheni te vlersuar? Deshiron te paguhesh me shume se shumica e nenpunesve ne Shqiperi? Kompania Librex ofron vend pune si Agjent Marketingu ne terren! Paga 400€ baze! Jeni te mirpritur....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I Trete (Don Bosko)

Rruga Don Bosko, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Don Bosko ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Elite Properties Eshte Ne Faze Rekrutimi Per Agjente Imobiliar.

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nese je komunikues dhe ke eksperience ne shitje eshte koha e duhur qe ti ti bashkohesh kesaj skuadre ndaj mos hezito te aplikosh. Kriteret e perzgjedhjes: o Te kete mbaruar Arsimin e larte o Mosha preferohet mbi 25 vjec o Te jete energjik ...

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Kon...

Kamarier

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro
kerkohet kamarier me ekperience avantazh gjuha e huaj puna eshte me turne te interesuarit te paraqiten tek lokali jo sms ish kinema 17 nentori brenda tek galeria ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Assistente Marketing In Lingua Italiana

Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Proxima Group ricerca per l'implementazione dei suoi progetti di employer marketing di Tirana un assistente marketing (m/f) con lingua italiana. Cerchiamo una persona che vuole sviluppare una carriera nel marketing in un'azienda giovane...

Oferte Pune Per Mototist 🍕pica King

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:42,000 Leke
Kerkojme 2 motorrist me eksperience pune.puna me turne nga 7 ore.pagesa 200 lek ora....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Magazinier

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Magazinier Përshkrim i Përgjithshëm Magazinieri është përgjegjës për të ruajtur e mirëmbajtur mallrat e magazinës si edhe për të realizuar veprimet e nevojshme për marrjen e tyre në dorëzim ose për nxjerrjen e tyre nga magaz...
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Logistic Operator

Rruga Kajo Karafili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Best Way Expediting is an american transportation company operating for more than 20 years in USA and 5 years in Albania. We have opened the new office in the center of Tirane and we are looking for Logistic Operators. Skills required: Mu...
 • Profesioni: Logistic Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Noa Caffe Kerkon Nd/ Kamarier

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:16,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Noa Caffe kerkon ndihmes kamarier, me kohe te pjesshme. Kushtet e punes te mira + siguracione...
 • Profesioni: Ndihmes Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkohet Shperndares Picash

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/12/2019
pizza eno kerkon te punesoj urgjen motorrist per turnin e pare me motorrin e piceris orari 10:00-18:00 e diela pushim...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkojme Operatore Ne Gjuhen Italiane Per Fushata Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme + sistem bonusi progresive! 💰 *Kerkojme Disponueshmeri Full Time *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakiere

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune per banakiere - turni i pare Duhet te kete eksperience ne banak. Eshte e preferueshme te dije te komunikoje nje gjuhe te huaj Paga e kenaqshme + siguracione + kushte te mira pune Te interesuarit te dergojne cv ne info@emer...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Per Konsulence Outbound- Italisht (Tek Stadiumi Dinamo)

Rruga Emin Duraku, prane Stadiumi Dinamo, Tirane 1,000 Euro
Content : 5G Solutions nje kompani e specializuar ne telemarketing ne kuader te zgjerimit organik te brendshem te stafit,kerkon te punesoje operatore te cilet zoterojne gjuhen italiane. Kompania jone ofron: • Rroge baze + Bonuse ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 500 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FINANCIER/KONTABILIST (Senior), Tirane

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Kompania konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane, kompani me rreth 15 veta staf profesionistesh, kerkon te punesje nje person ne pozicionin financier/kontabel (niveli: Senior). Personat e interesuar duhet te plotesoj...

Ofert Pune Per Kamarier

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/10/2019
Speakeasy cocktail bar ofron vede pune per kamarier turn i dyte...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Sanitare

rruga anibal basha, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kerkohet sanitare eksperience ne hoteleri. Rroge + kushte te mira pune Te interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Estetiste

Pran Zjarfikses 21 dhjetori, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Kerkohet nje vajz per thonjt. Kushtet e punse te kenaqme. Dyqani ndodhet ne nje vend te populluar pran konvikteve te 21 dhjetori....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkoj Nd.Guzhinjere (Femer)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/11/2019
Kerkoj ndihmse guzhinjere me ose pa eksperience Per gatime tradicionale. Kushte te mira pune Orari 12 - 8 e 30 Sigurimet shoqerore dhe shendetsore te paguara 1 dit ne jave pushim Paga 22000 lek Ambienti eshte familjare Adr.rr don bosko tek v...
 • Profesioni: Nd.Guzhinjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kamarier

Rruga Andon Zako Çajupi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:19,000 Leke
Kerkojm kamarier me eksperience pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkoj Pastruese Per Lokalin

Rruga Sali Butka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2019
Kerkoj pastruese per lokal te nisharaku . Paga 20000 mije pa sigurime 17000 mije me sigurime .Orari punes 6 me 12 ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Kamarier/e ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kuzhinier Per Snack Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar. Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj ndihmes kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....

Kompania “Mon Chéri” Kerkon Te Punesoje Barista

Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kompania Mon Cheri, rrjeti me i madh i coffee shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri kerkon te punesoj ne pozicionin e punes Barista! Nese keni eksperience do perfitoni me tej nga trajnimet e shumta qe kompania ofron me trajues shqiptar dhe te...
 • Profesioni: Barista
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Punesim Kamarier

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/09/2019
Punesim kamarier turni i par 15000 leke te jet me eksperienc pune kontakt ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

Shperndares Picash

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/02/2020
pizza eno kerkon te punesoj motorrist me motorrin e piceris puna 8 ore turni i pare 10:00-18:00 e diela pushim...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 20/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim