Online 339 lexues | 17 njoftime ne pritje

🔈Mundesi E Jashtezakonshme Per Te Rritur Te Ardhurat Tuaja 500€ + Bonuse!

Ring Center, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🔹Kerkojme agjent telefonik per gjuhet : - GJERMANISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT 👉Kriteret e aplikuesve : -Mosha 18-30 vjec . -Njohuri mbi nivelin mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese . -Disponibilitet per te p...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Deshironi te keni te ardhura te larta per te plotesuar deshirat dhe synimet tuaja? Nuk jeni te kenaqur nga puna e meparshme? Atehere jeni ne vendin e duhur. Ajo cfare ju duhet eshte: Te zoteroni nje nga gjuhet e meposhteme: -GJERMANISHT -SP...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Punesim I Menjehershem!!! GJERMANISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme operator Gjermanisht dhe Spanjisht pa eksperience pune, mjafton te dini gjuhen ne nivel komunikimi mesatar. Ofrojme: - Pagë bazë dhe BONUSE shumë te larta në bazë të performancës - Ambient pune ideal dhe komod - Kontratë pun...

Flisni Gjermanisht/ Spanjisht/ Italisht/ Anglisht/? Filloni Pune Menjehere Tek Ne.

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Dini nje gjuhe te huaj por nuk keni eksperiece? Deshironi te keni nje pune me te ardhura te larta? Jeni ne vendin e duhur. 🔹Blue Solution eshte duke rekrutuar agjente ne gjuhet: -Gjermane -Spanjolle - Italiane -Angleze 📌K...

📌VENDI I DUHUR PER TE RRITUR TE ARDHURAT!!!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi nje pune te mirepaguar? Kompania EVONET po rekruton 20 operatore telefonike per fushaten VODAFONE. Kerkohet aftesi e mire komunikimi ne gjuhen italiane, entuziazem dhe energji! BASHKOHU ME NE! OFROJME: ✔Trajnim nga staf i special...

Kerkohet Konsulent Imobilar

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 100 Euro
JEPI VETES NJË MUNDËSI KARRIERE NË REAL ESTATE! Familja e Remax Infinity Home po kerkon "ATA" qe me perkushtim duan te bejne ndryshimin. 🔴 Cfare ofrojme? 1. Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit. 2. Website per...

Ofroj Vend Pune Konsulent Imobiliar

Bulevardi,Vlore, Vlore Me Marreveshje
RE/MAX Deluxe pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon konsulente per ndermjetesim te shitje/brerje/qira per pasurite e paluajtshme. E ndodhur me zyre ne qender te Vlores perballe Bankes Union, Ne ofrojme : - Trajnime te vazh...

Franco’s Kerkon Te Punesoje Kamarier,turn I Pare

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco’s kerkon te punesoje kamarier,turn i pare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ⚫Ofrohen : ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Mundesi E Arte Punesimi. Paga 500 Euro + Bonuse!

Sheshi Karl Topia (Rilindja), Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔹Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet: 100 Agjent FTD - Italisht 👉Kerkohet: - Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese ne komunikim. - Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...

Ofroj Vend Pune Banakiere/Sanitare (F)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakiere ( F ) per turnin e paradites dhe Sanitare ( F ) Adresa : tek Rruga : Vasil Shanto tek ish Ekspozita ...

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
[u] 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht[/u] Royal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience. 🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta. - Sales: Paga baze 500 Euro...

Call Center Europa-G Kerkon Te Punesoje Operator Gjermanisht , Spanjisht Si Junior / Closer !

Liqeni artificial , Tirane 500 Euro
Call center Europa -G ofron Kushte dhe teknologji bashkekohore . Paga te kenaqshme duke filluar nga 500€ + bonuse ditore , javore dhe mujore . Eksperienca eshte avantazh por jo e domosdoshme . Pushime dhe shperblime vjetore !! Zyrat tona ndodhen t...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesohu Dhe Fito Te Ardhurat Me Te Larta Se Kudo !!

Rruga Kristo Luarasi, Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania jone ka hapur mundesite e reja te punesimit, duke i dhene shanc secilit qe zoteron gjuhet e kerkuara te aplikoje per fituar nje pozicion pune qe fiton Para . Kerkohen AGJENT TELEFONIK ne gjuhet ; - GREQISHT 🇬🇷 - SPANJISHT...

Union Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Barist

Astir, Tirane Me Marreveshje
Union Lounge Bar kerkon te punesoje Barist : 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te mire pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN GREKE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent Junior dhe Closer ne fushaten Forex per gjuhen: GREKE Kerkojme: - Agjente Closer dhe Junior. - Me ose pa eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00. ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Kamarjere Dhe Ndihmese Kuzhiniere (

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba, kerkon te punesoje: Kamarjere (me ose pa eksperience) Mosha: 18-27 vjece Orari: me turne Paga: 26000 leke+siguracione. Ndihmese kuzhiniere (me ose pa eksperience) Mosha: 18-...

Te Kemi Ruajtur Vendin !

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Flet gjermanisht ,italisht , spanjisht ose greqisht ? Je gati te punosh ne nje vend motivues, argetues, me njerez ambicioze ? Po te kerkojme ty !! Vende te lira pune: Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa ek...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

JUNIOR SALES ITALISHT

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Pershendetje! Jemi nje zyre e njohur qe po operon mbi 3 vite ne treg dhe po kerkojme te zgjerohemi me operatore BROKER junior ne gjuhen italiane. Kriteret e vetme qe kerkohen eshte te jeni njohes i mire i gjuhes italiane dhe te keni eksperience ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kërkojmë Agjentë Closer Për Gjuhen Greke, Spanjolle , Angleze Dhe Gjermane.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈Kerkohet Operatore Call Center Ne Fushen E Dyshekeve

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
▶️Kerkohet operatore call center ne fushen e dyshekeve - Mosha 20-35 vjec - Vetem me eksperience pune te meparshme. - Te kene eksperience ne kete fushe . - Orari i punes : 6 ore ne dite - E premte - e shtune ditet e punes. ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

SKY 21 (Kerkohen Konsulent Imobiliar)

Myslym Shyr, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 22/06/2021
Agjencia "Sky 21 PROPERTY" eshte ne kerkim te konsulenteve imobiliar. Kandidatet duhet te kene mbaruar studimet e larta. -Duhet te jene te afte te punojne ne grup dhe vetem. -Duhet te kene aftesi te mira komunikimi. Ofrohet Trajn...

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme vend pune ne pozicionin banakier kamarier. Lokali ndodhet brenda ne rezidencen Kodra e Diellit 1, ka klientele shume te mire.Preferoher person i pergjegjshem deri ne 30 vjec, femer ose mashkull....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Franco's Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Per Turnin E Dyte

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2021
Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer per turnin e dyte 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : -Mosha 18-28 vjece - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Bar-Kafe Kerkon Kamarier

Paskuqan, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar-Kafe kerkon te punosoje kamarier turni I orari 06:00-14:00 Adresa: Ura e insitutit perball karburant DAKU ngjit me kompanin ABnet Cel :...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Shitese/banakier/kamarier/kasiere/sanitare

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
ARDI FACTORY ofron vende pune ne pozicionet shitese/banakier/kamarier/kasiere/sanitare me kushte shume te mira pune dhe me paga te kenaqshme,te interesuarit te paraqiten prane zyrave tona ne komune te parisit,kompleksi kika 2 ,ngjit me eco market....

Kerkohet Kamarier Me Eksperienc Pune

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/05/2021
Kerkohet kamarier me eksperienc pune. Te jet pa preukopime gjat dites sepse puna esht me turne ...
 • Profesioni: Kamarieri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhë, Albania, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar ar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompa...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Future Home Real Estate, Kerkon Të Punësojë Konsulent/e Imobiliar/e!

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh! Po kërkon një punë të re dhe të pëlqen njëkohësisht të jesh social, të punosh në ekip dhe dita jote të ketë dinamike? Eja në Future Home! Cfare do të gjeni në Future Home? 1...

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Ne Lounge Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar kerkon te punesoje -banakier/e ne lounge bar ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jete e shkathet dhe pozitive 🔴Amo ...
 • Profesioni: BANAKIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Punetore Kuzhine Ne Snack Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar kerkon te punesoje -punetore kuzhine ne snac bar ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jete e shkathet dhe pozitive 🔴...

Tenda Dielli Toni Kerkon Montues Per Tenda

Yzberisht, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tenda Dielli Toni kerkon montuse per tenda Kriteret e kandidateve : Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune Te jete korrekt ne oraret e punes Temda dielli Toni ofron kushte te mira pune Page...
 • Profesioni: Montues Tende
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Telefonik Italisht

Rruga e Durrësit, Tirane 300 Euro
Kerkoj 2 operator Telefonik per gjuhen Italjane , per Turizem Dentar , jemi Klinike Dentare dhe jo Call Center , Operatori do te trajnohet nga ne per fushen e Dentistris per te qene sa me i sakte me pacientin , Paga fillestare fillon nga 350 mijlek ...

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze 400 EUR + bonuset me te larta ne treg 100 EUR per kontrate (lehtesisht te arritshme) ✅ Hot Leads ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Sh...

Den’s Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Den’s Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN OPERATORE PART-TIME MBASDITE, FUSHATA VODAFONE ITALIA( CASA)

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
BEHU PJESE E SUPERSKUADRES SAMOA. Je lodhur nga monotonia, nuk te pelqen ambienti ku punon, deshiron nje pune motivuese me ambient pozitiv qe te ofron mundesine e rritjes peofesionale. SAMOA UC GROUP shpall vende vakante si operatore ne gjuhen ...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Burger Likos Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Burger Likos kerkon te zgjeroje staf: -motorrist - mjeshter sufllaqesh 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Motorrist (250 leke ora + tarifat) - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafi...

MR Pizza Kerkon Te Punesoi Staf

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mr. Pizza kerkon te punesoje: - Picier/Picajol - Kasiere (F) - Motorrist Kriteret e punes: - Te kene eksperience ne pozicionet perkatese - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem. O...

Kerkojme Agjente Closer Per Gjermanisht

Afer Bar Universi, Tirane 500 Euro
Kerkojme operatore ne gjuhen gjermane me ose pa experience . Ju mjafton qe te keni deshiren per te punuar sepse mundesine jua japim ne. Ne kerkojme: Kerkojme persona qe te jene korrekte dhe pozitive, te cilet jane ne kerkim te nje marredh...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Sanitare Per Turnin E Pare

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani kerkon sanitare turni i pare ✔ Kriteret e punes: - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene te gatshem te punojne turn i pare ⚫Ofrohen ✔️ K...

Amoroso Bar Kerkon Ndihmese Banakiere

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amoroso bar kerkon te punesoje : - Ndihmese Banakiere, me eksperience. 👉 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ⚫Ofrohen : ✔️ Kushte te mira pun...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kërkon një punë të re dhe të pëlqen njëkohësisht të jesh social, të punosh në ekip dhe dita jote të ketë dinamike? Eja në Future Home! Cfare do të gjeni në Future Home? 1. Aktivitete dhe Trajnime të vazhdueshme (brenda dhe jas...
 • Profesioni: Konsulent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2021
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dedikuar kesaj karriere. [urlcode]DREAM Albania Real Estate[...

Vend I Lir Pune

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Ofroj vend pune me koh te plot Dyqan rimbushje telefonike / pagesa faturash te ndryshme/ pagesa gjobash etj Kushte shum te mira paga e kenaqshme plus sigurime shoqerore Nr cel:...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Market Niku Kerkon Te Punesoje: Punonjese Marketi

Rruga Siri Kodra, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2021
Me eksperience pune. Te kete punuar me pare ne kete profil pune. Ofrohen kushte shume te mira pune. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

Kerkohet Inxhinier Elektrik

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkohet Inxhiner Elektrik me master. Te interesuarit te dergojne email ne adrese dion-al@outlook.com...

Kerkohet Shofer Per Kamion Me Vinç Ne Berat.

Rruga SH73, Kutalli, Berat 5009, Albania, Berati Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/05/2021
Kritere qe duhet te plotesoje kandidati jane: 1. Te kete leje drejtimi kategoria C ose CE. 2. Te jete i afte te drejtoje mjetet trajler, rimorkiator dhe 4 aks per transport te peshave te renda. 3. Te permbushe me pergjegjesi detyrat e caktura. 4...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

Artisi Kerkon: Kamarier Dhe Banakier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Artisi rruga Elbasanit kerkon: Kamarier dhe Banakier me eksperience ...

Artist Lounge Bar Artist Kerkon Te Punesoje Kamarier

Astir,Tirane , Tirane Me Marreveshje
Artist Lounge Bar Artist kerkon te punesoje kamarier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te j...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Franco's Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Per Turnin E Dyte

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer per turnin e dyte 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : -Mosha 18-28 vjece - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Bar KRITEA Kerkon KAMARIER,KAMARIERE Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kritea kerkon kamarier ose kamariere dhe ofron: ● Page shume te mire ● Kushte shume te mira pune Per me teper informacion na kontaktoni ne celular ose whatsapp. ...

Vend I Lire Pune : Pozicioni Korrier Me Motorr

Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▶️ Pozicioni korrier me motorr ( me apo pa motorrin e tij) 👉Per posten Noex courier and delivery Te kete mundesi per orar fleksibel (paradite mbasdite) Me adrese Rruga e Kavajes , Rruga Ndre Mjeda 📌 Ofrohen : Kushte te mi...
 • Profesioni: Korrier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💥📢URGJENTE!!!! PROSPER SALES KERKON 10 OPERATOR/E GJERMANISHT & 10 OPERATOR/E SPANJISHT

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🥇Kompania "PROSPER SALES" lider ne fushen e telekomunikacionit kerkon me urgjence: 🇩🇪10 Operator/e Ne Gjuhen Gjermane 🇪🇸10 Operator/e Ne Gjuhen Spanjolle ⚡️Nese nuk keni eksperience, ne PROSPER SALES nuk ka rend...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Graphic Designer

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane 75,000 Leke
SubZero eshte nje agjensi Marketingu Mediash Sociale, e themeluar ne 2019. Me qender ne Tirane, ekipi yne zhvillon strategji efektive dhe te perqendruara ne rezultatet e marketingut per kompanite qe kerkojne tw zhvillohen. Ne kemi aftesite, njohur...

Tirane, Kerkohet Junior/Operator Spanjisht !

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Jemi duke rekrutuar Junior/Operator te gjuhes Spanjolle me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar. Kriteret e aplikuesve: 1. Nivel mesatar i nje prej gjuheve; 2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar; 3. Disponibilitet Full ...

Kerkohet Tapicier Per Mobileri

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet tapicier. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene deshire per te punuar. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ⚫Ofrohen : ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme. 📍Adres...
 • Profesioni: Tapicier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tony’s Bistro Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf

Astir , Tirane Me Marreveshje
Tony’s Bistro Tirana kerkon te zgjeroje staf - pjatalarese - ndihmes kuzhiniere 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene ...

Corner 01 Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Astir,Tirane, Tirane Me Marreveshje
Corner 01 Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf -Kamariere /banakiere ( qe te beje dy pozicionet e punes ) Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...

Meteor Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier,e/Kamarier,e

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Meteor Lounge kerkon te punesoje - Banakier,e/Kamarier,e (1 person per te dyja pozicionet) ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i,e sjellshme dhe i,e qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te je...

Barist - Teknik Kafe Mirmbajtje Ekpsresesh Dhe Paisje Te Barit

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 55,000 Leke
Na kontaktoni ne Whatsapp Kushtet e punes: - Person i ndershem dhe serioz - Te jete i afte te mesoje shpejte dhe te pershtate - Te jete i komunikueshem pas - Mosha: mbi 25 vjec - Eksperienca te mepareshme pune Eksperience me mirembajtjen e ...

Sanitare

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Ofroj nje vend Pune si Sanitare per Hotel dhe Restaurant ne Gjermani. Ju lutem Te Interesuareve vetem per Afatgjate, perndryshe mos na kontaktoni....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrohet Vend Pune Kamarier/e Per Ne Gjermani

Vlorë, Albanien, Vlore 1,200 Euro
Ofrohet vend Pune per Kamarier/e. Per ne Gjermani. VETEM me Dokumenta Europiane,per me shume detaje na kontaktoni nepermjet E-Mail dhe WhatsApp....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Furrxhi Dhe Nje Specialist/e Byreku - (Jashte Shtetit)

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullta, jashtevendit. [i]Kerkojme[/i]: - nje furrexhi me eksperience (mbi 5 vjet) - specialist/e byreku (disa llojeve) - ti vije dora per gatime te tjera, do je...

Operatore Per Shitjet Online

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Kerkohet operatore per shitjet online me eksperience Kushtet e punes shum te mira Paga shum e knaqshme Orari: 08:30 - 16:30 E shtuna pushim...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojm Kamarier/e

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkojm kamarier/e ,1 jave turni par 1 jav turni dyte...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

Pizza Laguna Kerkon Motorrist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
Pizza Laguna kerkon motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem te puno...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

Kerkohet Kamarier/e Me Eksperience !

prane Mozaikut, te Instituti i Sigurimeve Shoqerore, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar & Bistro Lounge Francis ka hapur aplikimet per vend vakant ne pozicionin e kamarier-it/et ( full - time ). Kerkohet qe te kete eksperience pune, aftesi mjaft te mira komunikimi dhe duhet te jete fleksibel me orarin. Paga eshte me se e ken...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Vend I Lire Pune : Pozicioni Korrier Me Motorr

Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2021
▶️ Pozicioni korrier me motorr ( me apo pa motorrin e tij) 👉Per posten Noex courier and delivery Te kete mundesi per orar fleksibel (paradite mbasdite) Me adrese Rruga e Kavajes , Rruga Ndre Mjeda 📌 Ofrohen : Kushte te mi...
 • Profesioni: Korrier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

Kompania Toner-Taxi ,

Rruga Rreli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/08/2021
Kompania Toner-Taxi , "Colombo sh.p.k", kerkon punonjes (djale) AGJENT TERRENI Kandidati duhet: Te kete mbaruar arsimin e larte. Te kete njohuri shume te mira mbi kompjuterin dhe kerkimin ne internet. Preferohet te kete Eksperienca ...
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

Retention Anglisht !!

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 02/05/2020
Jeni lodhur duke punuar si agjente ?! Ndiheni se jeni gati per te punuar si Retention Ne jua japim kete mundesi! Kerkojme : Eksperience te mepareshme si agjent ne gjuhen angleze! Disponibilitet full time 9:00-18:00 nga e hena ne te premte ! ...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI LUSHNJE - FIER

Lushnjë, Albania, Lushnje Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES ( per ne dyqan ) me vendodhje ne LUSHNJE. -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar a...
 • Profesioni: SHITES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

FILLO SOT NJE KARRIERE TE SUKSESHME NE RE/MAX !

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
RE/MAX Empire po zgjeron ekpin e saj me agjente imobiliar te rinj dhe ambicioz. Nese keni : 1) Aftesi shume te mira komunikuese. 2) Paraqitje te mire dhe serioze. 3) Deshire per te fituar pa limit. 4) Integritet ne shoqeri Eja bashkohu ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Konsulente Imobiliar

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept ka filluar fushatën rekrutuese për pozicionin Konsulent Imobiliar! Ftojmë të rinjtë ambiciozë e me dëshirë për të dhënë maksimumin e tyre për të ndërtuar një karrierë të shkëlqyer, që t'i bashkohen kompanis...

Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier Dhe Kamarier

Rruga Andon Zako Cajupi & Rruga Ismail, Tirane Me Marreveshje
Biss Lounge kerkon te punesoje: -banakier -kamarier ✅Kriteret e punes: 🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv 🔴Bis...

Bar Oslo Komuna E Parisit Kerkon Kamarier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo Komuna e Parisit Kerkon te punesoje -Kamarier ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv 🔴Ba...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Rruga Jakov Xoxa, Fier, Albania, Fier Me Marreveshje
Nese prioritet per ty jane: • Rritja profesionale. • Te ardhura qe i percakton ti me energjine, pasionin dhe kembenguljen tende per nje jetese te mire per vete e familjen. • Menaxhimin me te mire te kohes. Behu pjese e rrjetit nr.1 ne bote...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece

📣📢TRIANGLE TRADE OFRON PUNESIM TE MENJEHERESHEM! AGJENTE FOREX! GJUHA ANGLEZE DHE SPANJOLLE !

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
💥"TRIANGLE TRADE" Tashme nje kompani e konsoliduar dhe serioze ne tregun Shqiptare, hap vende te lira pune ne pozicioni Agjente Forex ne: 🇬🇧Gjuhen Angleze - Me eksperince! 🇪🇸Gjuhen Spanjolle - Me eksperience! 👉...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane , Angleze 🇩🇪 🇩🇪 🇬🇧 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhet: ◻️ Angleze - Page Baze 400 Euro & 100- 150 FTD ◻️ Gjermane - Page Baze 600 Euro & 50-150 FTD 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne ko...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣📢Kompania Me License Cysec Kerkon Manager Retention FOREX! Gjuhet: Anglisht Italisht Frengji

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️"BDS Swiss Tirana" kompania lider ne treg hap vende te lira pune prane zyres se saj Tirane ne pozicionin Manager Retention ne gjuhet: 🇬🇧Anglisht 🇮🇹Italisht 🇫🇷Frangjisht 👉🏻Pershkrimi i punes: ...

Kerkojme Operator/e FOREX Dhe Retention

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
KERKOJME URGJENTISHT -> RETENTION FOREX Gjuha Italiane 🇮🇹. PUNESIM I MENJEHERSHEM. ( Perfitoni nga rritja e % dhe arrini te ardhura shume te larta mujore. Nxitoni sepse na nevojitet nje numer i limituar per kete pozicion qe eshte me i pag...

Bar Kafe Next Kerkon Staf

Ish galeria 17 Nentori, Tirane Me Marreveshje
Bar Kafe Next kerkon staf - 2 kamarier/e -1 banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Ofroj Vende Pune Konsulente Imobiliar

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nëse jeni lodhur nga rutina e punës 8me5, jeni energjikë dhe ambiciozë, ju pëlqen real estate dhe dëshironi që pagën mujore ta vendosni vetë, APLIKONI TANI për t'u bërë një nga profesionistët e stafit të zyrës RE/MAX Diamond. ...

ATELIE ARIANA KERKON RROBAQEPESE SPECIALISTE

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkohen rrobaqepese specialiste per qepje te rrobave me porosi. Preferohet me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, mbrapa shkolles Edith Durhami. Na kontaktoni tek nr !...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💥RRIT TE ARDHURAT MENJEHERE! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📌"Kompania Impact" lider ne tregun shqiptar kerkon operator/e me/pa eksperince ne gjuhe: 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇷 Greqisht 👉🏻Ofrojme : 💸 Page baze 500 euro. 💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, jav...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier/e Kamarjer/e

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
BarKafe 83 kerkon te punesoje Banakier/e Kamarjer/e ambient i qete dhe familjar , orari ne pasdite (14 :30 me 9:30) paga : 25000 ( leke te reja ), te interesuarat te kontaktojne ne : adresa : ne krah te ish koloseo 2. Perball fondit te zhvillimit...

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhë, Albania, Lezhe Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar ar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

🔈Kerkohet Staf Pune

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🔈Kerkohen operatore ne gjuhet : - Italisht -Gjermanisht -Spanjisht Opener , closer , retention , team leader , Flor manager 👉Kriteret e punes per kandidatet: - Me ose pa eksperience pune. - Te kene njohuri bazike mbi gjuh...

RE/MAX Alpha Po Kerkon Agjente Imobiliar!

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Alpha, e ndodhur ne qender te Tiranes prane Sheshit Selvia tek Rruga Siri Kodra, pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon agjente negocimi per pasurite e paluajtshme. Ne ofrojmë : - Trajnime të vazhdueshme - Bonuse t...

📣📢 ForTrade Albania Kerkon URGJENT!!! Account Manager Ne Gjuhet Gjermanisht, Greqisht 🇩🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇩🇪 Agjent FTD-> Gjermanisht 🇬🇷 Agjent FTD> Greqisht 👉🏻Kerkohet: 👌🏻Nivel mbi mes...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punetor Magazine

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Na kontaktoni ne whatsapp Kushtet e punes: - Person i ndershem dhe serioz - Person i komunikueshem dhe i sjellshem pasi do kete te beje me koleget gjate gjithe kohes ne pune - Te jete ne gjendje te mire fizikisht dhe i fuqishem pasi pozicioni...

Future Home Po Rekruton Konsulent Shitjesh, (Future Home Integrity)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent/e Shitjesh. Bashkohu me Brandin me te madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Cfare do te gjeni ne Future H...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin Orari Per pas Dite Dhe ju lutem te gjithe te interesuareve te na dergojne nje cv ne watcap Tel ...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxher/e Logjistike Dhe Magazine

Rruga Industriale 49, Kashar, Albania, Tirane 50,000 Leke
Na kontaktoni ne whatsapp Ne jemi nje kompani distributore serioze dhe e konsoliduar ne tregun Shqiptar prej 10 vitesh dhe jemi ne kerkim te nje personi te afte, te ndershem, te komunikueshem dhe ne kerkim te nje pozicioni pune afatgjate. Ker...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Pjatalarese Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe me integritet ne pune Te jete i gateshem te punoi me turne •Ofrohen: -Kushte shu...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht Dhe Team Leader Italisht

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet: - Operator Anglisht - Team Leader dhe Operator/e Italisht 📌Kerkohet: 🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Kerkohen operator...

Twist Bar Kerkon : Arketare

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon: Arketare ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. 📍Adresa...
 • Profesioni: Arketare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Ndihmes Kuzhiniere

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/05/2021
Pizza Time restorant kerkon ndihmes kuzhiniere , paga e kenaqshme , siguracione te paguara ....
 • Profesioni: Ndihmes kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/04/2021

Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh (Future Home Opportunity +)

fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/05/2021
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧ë 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Bëhu pjesë e Brandit më të madh Shqiptar që ofron shërbimin e palës ndërmjetësuese në t...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/04/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim