1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
877,500 Euro

Tokë Me Çmim Okazion Përballë Me Mercedesin, 135 Euro/m2

Perballe Me Mercedesin, Autostrade,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen dytesore tirane-vore, perballe me mercedesin shitet nje toke ideale per investim. toka ka siperfaqe 6500 m2 dhe fasade prej 50m. Çmimi eshte nje okazion i vertete, vetem 135 euro/m2 nderkohe qe gjith...Lexo detajet..

877,500 Euro98,000 Euro

Toke,durres

Durrës, Albania,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka është pozicionuar në durrës,prane ures se dajlanit. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës: 2172 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapës...Lexo detajet..

98,000 Euro24,000,000 Leke

Shitet Toke 8.125 M2 Ne Yzberisht

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
8.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne tirane ne yzberisht per te gjithe te apasionuarit dhe kultivuesit e tokes dhe te pemeve shitet toke me siperfaqe 8.125 m2. toka ndodhet ne pllajen e nje kodre te tarracuar dhe eshte shume e pershtateshme per...Lexo detajet..

24,000,000 Leke282,000 Euro

Tirane, Shes Truall 6.000 M² 282.000 Euro (kamez)

Kamëz, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në rrugën kamëz në rrugën” iliria”. toka ka sipërfaqe totale prej 6000m2 toka është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ndodhet në një lokacion mja...Lexo detajet..

282,000 Euro60,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 60.000 Euro (uzina Traktoreve)

Rruga Leke Gjiknuri, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet te uzina e traktorëve në rrugën "lekë gjiknuri. toka ka sipërfaqe totale prej 1000m2, shitet me 60 euro/ m2. në çmim janë përfshirë edhe 2 ndërtesa me sipërfaqe përkatëse 110 m2 dhe 6...Lexo detajet..

60,000 Euro350,000 Euro

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 350.000 Euro (mullet)

Mullet, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë në zonën e mulletit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge • akses nga elb...Lexo detajet..

350,000 Euro60,000 Euro

Tirane, Shes Toke 350 M² 60.000 Euro (uzina Traktori)

Uzina Traktori,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar te uzina traktori. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 350 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollsh...Lexo detajet..

60,000 Euro77,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.800 M² 77.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e freskut,në afërsi të liqenit të linzës. me sipërfaqe totale prej 1800 m2 dhe me perspektivë zhvillimi. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. p...Lexo detajet..

77,000 Euro320,000 Euro

Shitet Toke Prane Kolaudimit Fush Preze!

Fushë Prezë, Shqipëria,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
10.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke prane kolaudimit fushe preze me nje siperfaqe prej 10 mije mertash,toka eshte e pershtatshme per kapanone. per me shum info 0672003394!...Lexo detajet..

320,000 Euro125,000 Euro

Shitet Toke Me Pamje Fantastike Nga Liqeni I Tiranes

Rruga E Ullishtes, Tiranë, Shqipëria,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 500 m2 me nje pamje fantastike nga liqeni i tiranes ,toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose nje bare restorant e tjere per me shum info 0672003394!...Lexo detajet..

125,000 Euro30,000 Euro

Shitet Garazh Makinash Astir - Tirane

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
Truall Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet garazh makinash tirane adresa: rruga loni ligori, pallati “terminal” tel: +355 69 861 3154 shiten gjithsej 4 garazhe. garazhet jane 2 nga 2 çift. siperfaqja totale eshte 80 m2. Çmimi:...Lexo detajet..

30,000 Euro65,000 Euro

Shitet Toke Ne Vore 18000m2 Brezi I Dyte

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

65,000 Euro2,000,000 Leke

Shitet Toke + Stall 80 M2

Krutje E Siperme, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke dhe ndertes e sapo ndertur .50metra nga rruga kryesore .800 m2...20miljon lek .te vjetra...Lexo detajet..

2,000,000 Leke500,000 Euro

Shitet Toke Ne Vrine, Durres!

Rruga Univesiteti Uamd,Qender | Durres
Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne vrine, durres. toka ka nje siperfaqe prej 4500 m2, nder te cilat 565m2 jane truall. toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim. toka eshte shume afer me universitetin "aleksand...Lexo detajet..

500,000 Euro200,000 Euro

Shitet Truall Pas Casa Italia, 1300m2

Rruga Pavaresia, Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Truall Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion!!! shitet 1300m2 truall pas casa italia ne kend te dy rrugeve kryesore. ndertohet 4 katesh me koeficient intensiteti 2.6 dhe koeficient shfrytezimi te tokes 70%....Lexo detajet..

200,000 Euro65,000 Euro

Truall Ne Shitje

Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me siperfaqje totale 111m2 prane liqenit te tiranes. siperfaqja ndodhet ne zone mjaft te favorshme per investim. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ...Lexo detajet..

65,000 Euro3,000 Euro

Toke,yrshek

Yrshek, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonen e autostradës tiranë-durrës,ne yrshek. informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 3200 m2 • me certifikatë pronësie.• pershihet edhe nje vile 2 kateshe ne cmim • mundë...Lexo detajet..

3,000 Euro752,000 Euro

Shitet Truall Per Ndertim Me Sip.9400 M2 Prane Teg

Tegu,Sauk | Tirane
Truall Perdorimi
9.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per shitje afer teg! shitet, toka truall per ndertim me siperfaqe 9'400 m2. vendodhja, afersia me qendren tregtare teg e ben nje pasuri shume interesante dhe te preferuar. pritshmeria e zhvillimit esh...Lexo detajet..

752,000 Euro65,000 Euro

Shitet Toke Prane Autostrades Levan - Vlore

Autostrada 100 Vjetori I Pavarësisë, Albania,Zone Periferike | Vlore
Truall Perdorimi
2.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Toka ndodhet prane autostrades 100 vjetori pavarsise , me nje siperfaqe 2407 m2 e pershtateshme per investime te ndryshme si kapanon magazin , restorant, pike karburanti etj . per me shume info na kontaktoni ne...Lexo detajet..

65,000 Euro1,300,000 Euro

Tirane, Shes Toke 20.000 M² 1.300.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e rinasit, ngjitur me kolaudimin. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 20000 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeogra...Lexo detajet..

1,300,000 Euro30,000,000 Leke

Shitet Toke Ne Pozicion Strategjik

Autostrada Lushnje-fier, Prane Pushimit Te Shoferi,Zone Periferike | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
30.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet 30 mije metra katror toke bujqesore me certifikate te rregullt pronesie. trualli eshte i mirepozicionuar prane pushimit te shoferit ne autostraden lushnje-fier. gjithashtu ka akses edhe ne rrugen qe te c...Lexo detajet..

30,000,000 Leke60,000 Euro

Lezhe, Shes Truall 1.500 M² 60.000 Euro (lezhë)

Lezhë - Shënkoll, Shënkoll, Albania,Shengjin | Lezhe
Truall Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet tokë në tale, në lezhë. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1500 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollshme • mund...Lexo detajet..

60,000 Euro900,000 Euro

Tirane, Shes Toke 5.888 M² 900.000 Euro (rinas)

Rinas, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
5.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar në zonën e rinasit. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 5888 m2 • 652 m2 është ndërtim 4 kate • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorsh...Lexo detajet..

900,000 Euro669,900 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas |

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

669,900 Euro120,000 Euro

Tirane, Shes Toke, 3000 M² 120000 Euro,(paskuqan)

Paskuqan, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Disponojmë tokë për shitje në paskuqan, rruga “mustafa lita” toka ka sipërfaqe totale prej 3000 m2 dhe mund të shfrytëzohet për të ndërtuar kapanon, shtëpi, etj.. prona është e pajisur me dokum...Lexo detajet..

120,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim