1000+ Truall ose Toke ne Shitje

 Online 25 lexues | 1 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
2,700,000 Leke

Shitet Toke Ne Shkoze

Shkoze,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne shkoze shitet toke me letra te rregullta siper kryegjyshates shkoze poligrafik 300m2...Lexo detajet..

2,700,000 Leke50,000 Euro

Shitet Truall Per Ndertim Ne Lunder

Lunder 1, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke per ndertim ne lunder siperfaqe 500 m2 dokumentacion te rregullt e pershtatshme per ndertimin e nje vile prane bar restorant nari ne lunder per me shume informacion na kontaktoni 0699209364...Lexo detajet..

50,000 Euro16,000 Euro

Shitet Ullishte

Rruga E Rustajve, Kucove, Albania,Kucove | Berati
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Berati Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 4000m2 (ose 4 dynym) e kultivuar ullinj prej 12 vjetesh me nje prodhim vjetor te kenaqshem. toka eshte gjysem kodrinore-fushore dhe ka ne total 80 rrenje ullinj. per me shume informac...Lexo detajet..

16,000 Euro255,000 Euro

Okazion Shitet ''truall'' Prane Teg

Prane Teg,Sauk | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 3000 m2 .toka ndodhet 300 m larg tegut... cmimi vetem per 85 euro/m2 , cmimi 255.000 euro i padiskutueshem real estate i-deal 0682017333 0696410104...Lexo detajet..

255,000 Euro1,069,800 Euro

Shitet Toke Ne Vishaj Tirane

Vishaj Tirane ,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke! 35660m2 ne fshatin vishaj shume afer tiranes. toka ka akses ne rrugen kryesore ne te dyja anet e saj. dhe ne njeren ane kalon lumi qe e ben vend te favorshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndrys...Lexo detajet..

1,069,800 Euro85,000 Euro

Vile Me 240 Metra Toke

Ali Demi, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Perdorimi
75.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vila është e pozicionuar te zona e ali demit, pas kompleksit windi 2. informacion mbi vilën: • 1-katëshe • sipërfaqja e truallit : 240 m2 • sipërfaqe ndërtimi : 75 m2 • dokumentacioni: me hipotek...Lexo detajet..

85,000 Euro250,000 Euro

Shitet Truall Ne Zonen E Liqenit Artificial

Rruga E Parkut Tirane,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 1400 m2 truall ne zonen e liqenit artificial afer rezidences hollandeze ose 100 m afer shkolles willson.cmimi 250 euro/m2....Lexo detajet..

250,000 Euro70,000 Euro

Shitet Toke Ne Kamez

Rruga Rilindja, Kamez, Albania,Kamez/Paskuqan | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Siperfaqe 700m2 me cerfifikate pronesie,ndodhet afer shkolles 9-vjecare ''kamza e re"...Lexo detajet..

70,000 Euro50,000 Euro

Shitet Toke Ne Lunder Okazion

Lunder, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke e pershtatshme per ndertim vile -sip 500 m2 -dokumentacion te rregullt prane bar restorant nari ne lunder cmimi 50000 euro per me shume informacion na kontaktoni 0699209364...Lexo detajet..

50,000 Euro99,000 Euro

Shitet Godinë Dhe Truall Spitallë Durrës, Me Hipotekë, P

Spitalle Durres,Currilat | Durres
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet godinë dhe truall spitallë durrës, me hipotekë, prespektivë dhe okazion shitet në spitallë durrës, një pronë e përbërë nga dy ndërtime 286 m2, plus një sipërfaqe truall 462m2. pronë e h...Lexo detajet..

99,000 Euro200,000 Euro

Shitje Trualli

Surrel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Truall Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne surrel,jane 4000m dhe pamjen e ka ne drejtim te tiranes.eshte prane rruges kryesore dhe mjaft e pershtatshme per ndertim...Lexo detajet..

200,000 Euro90,000 Euro

Shitet Truall Rruga Bajram Allaraj

Rruga Bajram Allaraj, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall 370 m2 rruga bajram allaraj me certefikate pronesie , trualli ndodhet ne nje prej zonave me te mira banimi ne tirane te interesuarit te kontaktojne ne nr e celularit 0692314235....Lexo detajet..

90,000 Euro480,000 Euro

Shitet 7.800 M2 Toke Ne Domje

Rruga Industria,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne rrugen dytesore te autostrades tirane-durres ne zonen e domjes shitet toke me siperfaqe 7.800 m2. toka ndodhet ne zone te studiuar per ndertime industriale si kapanone,fabrika,ndermarrje si dhe eshte e pajis...Lexo detajet..

480,000 Euro50,000 Euro

Objekt 1 Katesh Me Projekt 3 Kate + 1500 M Toke

Parku,Qender | Permet
Truall+Toke Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Permet Qyteti

Permet, shes objekt 1 katesh me projekt 3 kate +1500 m toke , (ne hyrje te permet, parku). kati i pare i pershtatshem per biznes ndersa projekti i katit te dyte dhe te trete per shtepi . eshte i perfunduar v...Lexo detajet..

50,000 Euro5,000,000 Leke

Toke Bujqesore Me Dokumenta Te Rregullta

Rruga E Burgut Fier,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toke afer zones naftembajtese .sip 5 dylym,cmimi 5 000 000 lek. shitet per arsye emigrimi.dokumenta te rregullta. pranohen vetem offerta seriose. ...Lexo detajet..

5,000,000 Leke800,000 Leke

Shitet Toke 5000 M2 Me Hipotek Ne Petrele

Rruga Per Mullet,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me hipoteke , siperfaqe 5000 m2.toka ndodhet ne zonen e petreles rruga per mullet.cmimi 80.000.000 leke te vjetra real estate i-deal 0682017333 0696410104 "cmimet me te mira , i gjeni tek ne"...Lexo detajet..

800,000 Leke1,700,000 Euro

Shitet Truall Buze Detit Ne ''shengjin''

Shengjin Beach, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Ne nje nga zonat me te njohura turistike ne shqiperi ''shengjin'' shitet trualli buze detit ne zonen e tales. prona ka mundesi te shumta zhvillimi si kompleks pallatesh,resort turistik,beach bar etj... siperf...Lexo detajet..

1,700,000 Euro6,000,000 Leke

Toke

Rruga Kastriot Muco,Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Fier Qyteti

Toka ndodhet ne lagjen celigrad sa kalon hekurudhen. 505 m2...Lexo detajet..

6,000,000 Leke150,000 Euro

Okazion Shes 3600 M2 Toke Ne Peze Te Vogel Prane Iliria Pal

Peze E Vogel,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Okazion .shes 3600 m2 toke ullishte 5 - vjecare ne peze te vogel, 10 m me rrugen kryesore prane iliria palace prane nje qendre te banuar me rruge uje e drita , cmimi 39 € m2, i disk...Lexo detajet..

150,000 Euro910,000 Euro

Toke Me Vlera Te Medha

Liqeni I Farkes, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
7.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te liqeni i farkes. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 7000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favors...Lexo detajet..

910,000 Euro10,000,000 Leke

Shitet Toke Buqsore Ne Fier I Ri/lushnje/albania

Fier I Ri, Lushnje, Albania,Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
9.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shitet toke buqsore ne lushnje . sip. 9 dylym , eshte ne gjendje te mire prodhuese. te interesuarit te kontaktojn ne nr. 0693388149 ose nr. 0696699165...Lexo detajet..

10,000,000 Leke63,000 Euro

Shiten 3000 M2 Toke Me Dokumentet E Rregullta Super Cmim Oka

Plepa Pjeze Durres Albania,Plepa | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

#okazion shitet toke dhe#128077; shiten 3000 metra toke me cmime okazion, toka disponon gjithe dokumentet e rregullta toka esht e rrethuar me mur avlli rrethues ,porte , esht afer fare rruges kryesore,ka dispon...Lexo detajet..

63,000 Euro69,000 Euro

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 69.000 Euro (percellesh)

Percellesh, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e petreles, ne percellesh. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta sh...Lexo detajet..

69,000 Euro1,530,000 Euro

Toke Ne Autostraden Tirane-durres

Autostrade Tirane-durres,Zone Periferike | Tirane
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne zonen e autostrades tirane- durres, nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 dhe trajtohet me nje cmim 170 euro/m2.pozicioni strat...Lexo detajet..

1,530,000 Euro660,000 Euro

Toke Ne Shitje

Rruga Nene Tereza Berxulle,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes toke ne fushe berxull me sip 13.200 m2, me certifikate. cmimi 50 euro/m2. per info thirr ne celular 0682287643...Lexo detajet..

660,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim