Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje
Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
89,000 Euro

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | V

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall Perdorimi
0.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt dhe dokumenta te sakta | zone e qete e sigurte | infrastrukt...Lexo detajet..

89,000 Euro524,000 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Lexo detajet..

524,000 Euro19,500,000 Leke Shitet 6500m2 toke are ne Katund te Ri, Elbasan. Okazion !
SHITET 6.500 m2 TOKE Are ne Katund te Ri Elbasan , vetem 200 m distan

Shitet 6500m2 Toke Are Ne Katund Te Ri, Elbasan.

Katund I Ri, 200m Distance Nga Autostrada El-tr, K,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Okazion ! shitet 6.500 m2 toke are ne katund te ri elbasan , vetem 200 m distance nga autostrada elbasan _ tirane km 3 . 🔹️ cmim shitje 30 mln leke / dy ! 📲 0694791410 _ whatsapp_viber_instagram...Lexo detajet..

19,500,000 Leke65 Euro * Shitet toke me siperfaqe 1800 m/2 me vendodhje ne Qerret-Kavaje. * Shitet toke me siperfaqe 1800 m/2 me vendodhje ne Qerret-Kavaje.
* Toka gjend

* Shitet Toke Me Siperfaqe 1800 M/2 Me Vendodhje Ne Qerret-k

Qerret-kavaje ,Zone Periferike | Kavaje
Perdorimi
1000.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

* shitet toke me siperfaqe 1800 m/2 me vendodhje ne qerret-kavaje. * toka gjendet ne nje pozicion mjaft te favorshem me pamje nga deti vetem 200 metra larg tij. * toka eshte e pajisur me certifikate pronesie....Lexo detajet..

65 Euro75,000 Euro Okazion! Shes truall 3000 m2 me adrese buze rruges se Sektor Rinia, ngjitur me kalceton Olimpiku.Numri i cel: 069 39 91 890 Okazion, shitet Truall ne Durres buze rruges se Sektor Rinia ngjitur me kalceton

Okazion! Shes Truall 3000 M2 Me Adrese Buze Rruges Se Sektor

Rruga Sektor Rinia, Ngjitur Me Kalceton Olimpiku,Zone Periferike | Durres
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Okazion, shitet truall ne durres buze rruges se sektor rinia ngjitur me kalceton olimpiku. sip eshte 3000 m2 me certifikate pronesie.te interesuarit te kontaktojne ne numrin e cel. ...Lexo detajet..

75,000 Euro176,000 Euro Shitet TOKE Midis  Gjirit te Lalzit dhe Kepit te Rodonit OKAZION 40 euro metri Midis  Gjirit te Lalzit dhe Kepit te Rodonit, ne fshatin Drac shitet toke 4400 m

Shitet Toke Midis Gjirit Te Lalzit Dhe Kepit Te Rodonit Oka

DraÄŤ, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall+Toke Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Midis gjirit te lalzit dhe kepit te rodonit, ne fshatin drac shitet toke 4400 metra me hipoteke. vend ideal per vila ose shtepine tuaj. me pamje nga deti. vetem 4 minuta me kembe zbret ne breg te detit. shi...Lexo detajet..

176,000 Euro35,000 Euro SHITET TOKË ARE, IBË E POSHTËME, RESORTI TEATRI KOME Shitet tokë are në Ibë të poshtëme, pranë reth-rrotullimit të rrugës Tir

Shitet TokË Are, IbË E PoshtËme, Resorti Teatri Kome

Ibë E Poshtme, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tokë are në ibë të poshtëme, pranë reth-rrotullimit të rrugës tiranë-elbasan, përball resort teatër kame. toka ka çertifikatë të rregullt pronësie, 1400 m² + 400 shtesë, të pa përfshir...Lexo detajet..

35,000 Euro80,000 Euro Truall ne vore me cmim te negociueshem prej nje siperfaqeje 1 dylym  Shesim truall me sip 1 dylym ne vore me cmim te negociueshem me letra te rregull

Truall Ne Vore Me Cmim Te Negociueshem Prej Nje Siperfaqeje

Rruga Demokracia,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shesim truall me sip 1 dylym ne vore me cmim te negociueshem me letra te rregullta ...Lexo detajet..

80,000 Euro80,000 Euro Trualli me letra te rregullta cmim I negociueshem Trualli me rregullta te rregullta. I pozicionuar ne koder te vores pran depozite

Trualli Me Letra Te Rregullta Cmim I Negociueshem

Demokracia ,Vore | Tirane
Truall Perdorimi
1.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Trualli me rregullta te rregullta. i pozicionuar ne koder te vores pran depozites se ujit pamje fantashtike te vores. ka rrug te hapur dhe pus ne shesh pushim cmim i negociueshem...Lexo detajet..

80,000 Euro150,000 Euro Banese private ne shitje,truall dhe toke bujqesore Shitet nje banese private 150 m2 ne fshatin Aliban te Vlores.Banesa eshte ne kus

Banese Private Ne Shitje,truall Dhe Toke Bujqesore

Fshati Aliban Vlore,Zone Periferike | Vlore
Truall+Toke Perdorimi
14.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet nje banese private 150 m2 ne fshatin aliban te vlores.banesa eshte ne kushte te mira jetese.perreth ka 1200 m2 toke truall e cila momentalisht eshte e mbushur me peme frutore.bashke me shtepine eshte ne ...Lexo detajet..

150,000 Euro45,000 Euro Shitet truall ne Ibe, autostrada Tirane-Elbasan , vetem 25 euro/m2 Shitet truall ne Ibe, autostrada Tirane-Elbasan !

Per me shume info, klikoni

Shitet Truall Ne Ibe, Autostrada Tirane-elbasan , Vetem 25 E

Ibe, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall ne ibe, autostrada tirane-elbasan ! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/truall-per-shitje/[/urlcode] for info in english, please click here: [urlcode]https:/...Lexo detajet..

45,000 Euro600,000 Euro Okazion shitet toke ish pronaresh ne plazhin e spilles ne kavaje. Okazion shiten 12 300 m2 toke ne plazhin e bukur te spilles ne kavaje.
Toke esh

Okazion Shitet Toke Ish Pronaresh Ne Plazhin E Spilles Ne Ka

Qender Spille,Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
12.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Kavaje Qyteti

Okazion shiten 12 300 m2 toke ne plazhin e bukur te spilles ne kavaje. toke esht me certifikate te hipotekuar dhe vendim gjygji. theksojm toke ish pronaresh jo toke 7501. toka esht me kthim kompensim ish pro...Lexo detajet..

600,000 Euro220,000 Euro TOKE NE SHITJE PRANE TEG Toke ne shitje ne zonen e Farkes se madhe, shume prane qendres tegtare TEG, 800m

Toke Ne Shitje Prane Teg

Sauk, Tirana, Albania,Sauk | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke ne shitje ne zonen e farkes se madhe, shume prane qendres tegtare teg, 800m larg. sip totale eshte 2700 m2 me akses te menjehershem 30 m largesi nga rruga kryesore gje qe iu jep nje mundesi te mire inves...Lexo detajet..

220,000 Euro80,000 Euro Shitet toke buze liqenit  Toka ndodhet buze liqenit perball Green Hill Resort . Ne nje zone shume te qete

Shitet Toke Buze Liqenit

Green Hill Resort ,Fresku/Linze | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet buze liqenit perball green hill resort . ne nje zone shume te qete dhe private me pamje piktoreske . me rruge makine deri te toka . me hipoteke . leja ndertimit parishikon ndertim deri ne 3 kate mb...Lexo detajet..

80,000 Euro40,000 Euro Shitet toke ne Velipoje Shitet toka ne Velipoje me siperfaqe 1 dylym. Toka eshte 800 m larg bregut te de

Shitet Toke Ne Velipoje

Rruga Ura E Gjon Lulit Plazh, Velipojë, Albania,Velipoje | Shkoder
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Shkoder Qyteti

Shitet toka ne velipoje me siperfaqe 1 dylym. toka eshte 800 m larg bregut te detit,ne nje zone te qete. mbi te gjitha,toka eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt. ...Lexo detajet..

40,000 Euro31,200 Euro OKAZION - SHITET TRUALL 900m2 Shitet Toke -Truall 900m2 Buze Autostrades Korce-Kapstice , Mbrapa SMT-se . Trua

Okazion - Shitet Truall 900m2

Sh3, Korçë, Albania,Zone Periferike | Korce
Truall Perdorimi
0.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet toke -truall 900m2 buze autostrades korce-kapstice , mbrapa smt-se . trualli ndodhet brenda vijes se verdhe te qytetit te korces , i pershtatshem per ndertim dhe ngjitur me ndertime te tjera . prona esht...Lexo detajet..

31,200 Euro300,000 Euro Shes tok. Toka ndodhet përbri kolegjit turk turgut ozal, dhe 100 m larg nga autostrada, e

Shes Tok.

Rruga Nasho Bezhani,Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Toka ndodhet përbri kolegjit turk turgut ozal, dhe 100 m larg nga autostrada, eshte me tapi, uje dhe drita.toka shitet per arsye emigrimi....Lexo detajet..

300,000 Euro780,000 Euro SHITET TOKE PRANE PORTIT TE JAHTEVE NE ' LALZ ' Shitet TOKE ne nje nga zona me te kerkuara tek GJIRI I LALZIT ,prane ''

Shitet Toke Prane Portit Te Jahteve Ne ' Lalz '

Prane Portit Te Jahteve,Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
13.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke ne nje nga zona me te kerkuara tek gjiri i lalzit ,prane '' portit te jahteve '' . toka eshte e pershtatshme per resort turistik etj. mund te shihet si investim shume i mire prandaj nxitoni. sipe...Lexo detajet..

780,000 Euro200,000 Euro Shitet 5000m2 metra Toke ne Priske Tirane Shitet 5000m2 metra Toke ne Priske Tirane .Prona ndodhet buze rruges kryesore ne

Shitet 5000m2 Metra Toke Ne Priske Tirane

Rruga Nacionals Tirane- Dajte Fshati Priske,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
49.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 5000m2 metra toke ne priske tirane .prona ndodhet buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te kerkuara te periferise se tiranes e pershtatshem per banim dhe investim ,me infrastrukture te rregullt ,10km ...Lexo detajet..

200,000 Euro50,000 Euro Shitet 2 dynym toke ne Farke Shitet 2 dynym toke e pershtatshme per aktivitet privat

Adresa: Farke e Madhe

Shitet 2 Dynym Toke Ne Farke

Farkë E Madhe, Albania,Tjeter zone | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet 2 dynym toke e pershtatshme per aktivitet privat adresa: farke e madhe shikoni prona te tjera tek: https://realestateduka.com/ per me shume informacion telefononi agjentin: +355692413002...Lexo detajet..

50,000 Euro1,206,000 Euro SHITET TOKE PRANE QENDRES TREGTARE '' TEG '' Shitet TOKE ne nje nga zona me te kerkuara ne TIRANE,prane QENDRES TREGTARE 

Shitet Toke Prane Qendres Tregtare '' Teg '&#

Prane Qendres Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
13.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne nje nga zona me te kerkuara ne tirane,prane qendres tregtare '' teg '' . toka ndodhet midis vilave te rolling hills dhe vilave akacia cka e ben edhe me te kerkuar si toke. toka eshte e pershtat...Lexo detajet..

1,206,000 Euro4,500,000 Leke Shitet 3200m2 toke are ne Karakullak, Elbasan. Okazion !
SHITET 3200 m2 Toke Are ne fsh.Karakullak distanca vetem 5 km nga qyt

Shitet 3200m2 Toke Are Ne Karakullak, Elbasan.

Ne Fshatin Karakullak, Elbasan ,Zone Periferike | Elbasan
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Okazion ! shitet 3200 m2 toke are ne fsh.karakullak distanca vetem 5 km nga qyteti elbasan . * cmimi ulet nga 20 mln /dy ne 15 mln lek /dy ! * per me teper info kontakto : cel.0694791410 /viber_whatsapp_inst...Lexo detajet..

4,500,000 Leke40,000 Euro Shitet truall ne Yzberisht  Shitet nje truall me siperfaqe 330 m2 ne Yzberisht. Vlera : 40 000 euro. 
Te in

Shitet Truall Ne Yzberisht

Yzberisht, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall Perdorimi
0.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet nje truall me siperfaqe 330 m2 ne yzberisht. vlera : 40 000 euro. te interesuarit te kontaktojne ne kete nr : 0686304914...Lexo detajet..

40,000 Euro3,000,000 Leke shes toke shes toke me siperfaqae 3430m ndodhet ne saver tek rruga qe shkon per ne kadije

Shes Toke

Lushnje Fier,Zone Periferike | Lushnje
Perdorimi
3.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Shes toke me siperfaqae 3430m ndodhet ne saver tek rruga qe shkon per ne kadije rreth 500 metera nga autostrada lushnje fier...Lexo detajet..

3,000,000 Leke400,000 Euro Shitet Toke Okazion Per Ndertim Tek Liqeni Farkes  Shitet toke me siperfaqe 3 dylym, me pamje fantastike dhe jo me larg se 100 m ng

Shitet Toke Okazion Per Ndertim Tek Liqeni Farkes

Liqeni Farkes,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 3 dylym, me pamje fantastike dhe jo me larg se 100 m nga liqeni i farkes,reliev i rrafshet .vendodhja prane rruges kryesore,dhe gjatesia prej 60 m paralel me rrugen e bejne teper te per...Lexo detajet..

400,000 Euro675,000 Euro Toke,Autostrada Tirane-Durres Toka ndodhet në autstradën Tiranë-Durrës,tek kthesa e Yrshekut. Ka sipërfaq

Toke,autostrada Tirane-durres

Rruga Bylis, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në autstradën tiranë-durrës,tek kthesa e yrshekut. ka sipërfaqe totale prej 4500 m2. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera •ndodhet buzë rruge • e përshtatshme ...Lexo detajet..

675,000 Euro90,000 Euro Toke ne shitje ne Kashar Shitet toke bujqesore,me letra te rregullta dhe certifikate pronesie,e ndare gje

Toke Ne Shitje Ne Kashar

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke bujqesore,me letra te rregullta dhe certifikate pronesie,e ndare gjeografikisht me topograf. 1500 metra,60 euro metri katror,i diskutueshem dhe ne dakordesi te perbashket! 500 metra larg nga autos...Lexo detajet..

90,000 EuroA keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim