Land for Sale 1000+ Terreno in vendita

 Online 55 lettori | 0 annunci in attesa

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
28,000 Euro

Shitet Toke

Rruga Hida, Zall-herr,Kamez/Paskuqan | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke buze rruges hida zall-herr-boville prane ures se pinarit 2300 m2 total 28 000 euro e diskutueshme, e pershtatshme per biznes, rruga eshte shume e frekuentuar shume nga turistet qe vizitojne liqeni...Detagli..

28,000 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Detagli..

160,000 Euro300,000 Euro

Tokė Pėr Biznes.

Peze E Madhe, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne nje zone shume te qete dhe gjithashtu edhe me shume levizje, e pershtatshme per te bere edhe biznes. toka ndodhet buze rruges kryesore qe shkon ne peze te madhe. pozicionimi prane rruges kryesore...Detagli..

300,000 Euro10,000,000 Leke

Toke Per Shitje

Priske E Vogel, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes toke 2000 m2 ne priske dajt, nje zone e mrekullueshme per te jetuar me nje klime perfekte neqoftese behet fjale per banim....Detagli..

10,000,000 Leke35,000 Euro

Trruall Ndertimi 1500 M

Rr; Korce-dishnice,Qender | Korce
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Korce Qyteti

Shitet trruall ndertimi 1 500 m katrore. gjeresi dalje ne rruge 26 m. thellesi 65 m. me tapi te rregullt. i rethuar nga 2 anet me mure betoni. zona e studiuar. gati per ndertim. i pershtatshem per cdo lloj bizn...Detagli..

35,000 Euro60,000 Euro

Toke Ne Vore 2000-3300m2

Vore E Vjeter, Albania,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,fshati mucaj shitet toke me siperfaqe nga 2000-3300m2 me certifikate pronesie ,zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme ,cmimi 60€/m2 ,mundesi nderrimi me dyqane,makine + diferencen ,cel 06...Detagli..

60,000 Euro30,000 Euro

Toke Ne Shitje

Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shes 4000 m2 toke me dokumenta te rregullta.cmimi 30€ m2,i diskutueshem.adresa:kashar,mbrapa city park. numri i kontaktit 0692555929....Detagli..

30,000 Euro62,000 Euro

Okazion!! Ne Kombinat Prane Rajonit Policise Shitet 300 M2

Rruga Llazi Miho, Tirana, Albania,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Ne kombinat prane rajonit policise shitet truall me siperfaqe reeth 400 m2 ku prej te cilave 300 m2 jan te hipotekuara ne te cilen perfshihet 50 m2 siperfaqe banimi po e hipotekuar. trualli ndodhet ne nje zone ...Detagli..

62,000 Euro200,000 Euro

Shitet Truall Ne Ali Dem

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
2.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me siperfaqe 23000 m2, toke e trasheguar me certifikate pronesie, me dokumentacion te rregullt. trualli ndodhet 500 metra mbi kryegjyshaten boterore bektashiane tek rruga “ali demi”. Ēmimi 200000 ...Detagli..

200,000 Euro7,500,000 Leke

Shitet Toke,institut1

Rruga Azem Galica, Insitut,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toke per shitje toka eshte e pozicionuar buze rruges “azem galica” dhe ndodhet pak metra nga rruga kryesore siperfaqja 750 m2 toka eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie cmimi 75 milion leke...Detagli..

7,500,000 Leke120,000 Euro

Tirane, Shes Toke 4.600 M² 120.000 Euro (berxull)

Rruga E Rinasit,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne “berxull” prane rruges kryesore per rinas. ka siperfaqe totale prej 4600 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. zone e projektuar per ndertim. detaje te tjera • ndodhet buze rruge • e...Detagli..

120,000 Euro170,000 Euro

Truall Dhe Ndertim

Peze,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
5.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Siperfaqe trualli bashk me nje ndertes 65 m2 te nisur te pa perfunduar,ne nje zone shum te qet larg zhurmes dhe smokut ku ka vetem vila lluksi,siperfaqia ka,pem ulliri 60,mandarina 60,sheg 60,portokall 60,dhe m...Detagli..

170,000 Euro80,000 Euro

Ullishte Ne Vore

Vore E Vjeter,Vore | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
6.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Vore,ne kodrat e fshatit mucaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 me certifikate pronesie,pamje nga autostrada ,e pershtatshme per ndertim vile ,azile ,shkolla private etj ,cmimi 100milion leke total cel 06755...Detagli..

80,000 Euro3,000 Euro

Toke Baldushk

Rruga Baldushkut, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne fshatin baldushk toka eshte me super peisazh dhe kufizohet nga lumi dhe mali me pyje... vend shume i qete dhe i pershtatshem per ndertim vile fshati... me dokumente dhe ndodhet brenda vijes se...Detagli..

3,000 Euro200,000 Euro

Shitje Trualli

Rruga Beslidhja,Qender | Lezhe
Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Truall...Detagli..

200,000 Euro150,000 Euro

Zvėrnec (vlore): Shitet Tokė 100m Nga Deti, 3500 M²

Rruga Shehaj, Zvernec (vlore),Narte | Vlore
Truall+Toke Perdorimi
3.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Zvernec (vlore) zona: rruga shehaj (afer hotel zverneci, villamaria) siperfaqja - 3500 m² toka ndodhet vetem 100 m larg plazhit. pamja dhe vendi jane nder me te miret prane bregdetin e vlores. Ėshte e pe...Detagli..

150,000 Euro9,250,000 Leke

Shitet Toke 3700 M2

Ura E Lumit,Zone Periferike | Gjirokaster
Toke Bujqesore Perdorimi
3.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Gjirokaster Qyteti

Shitet toke tek ura e lumit ne gjirokaster 3700 m2 toke ... cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem ne qofte se jeni te interesuar komtaktoni ne numrin: 0697702767...Detagli..

9,250,000 Leke900,000 Euro

Shes Toke 18 Dylym

Sallmone, Αλβα,Currilat | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
18.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shes 18 dylym toke ne sallmone durres afer autostrades durres tirane...Detagli..

900,000 Euro50,000 Leke

Jepet Trualli Me Qera

Varrezat E Qytetit Elbasan,Qender | Elbasan
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Jepet trualli me qera ! 1950 m2 cmimi i arsyeshem vendodhja varrezat e qytetit elbasan te interesuarit te kontaktojne ne 0696425615...Detagli..

50,000 Leke260,000 Euro

Shitet Toke Ne Borsh Prane Detit

Borsh, Albania,Qender | Sarande
Truall+Toke Perdorimi
3.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Sarande Qyteti

Shitet toke ne bregdetin e borshit (sarande) me siperfaqe totale 3300 m2. prona eshte e cilesuar ne certifikate pronesie pemetore+ullishte. toka eshte e vendosur buze rruge kryesore qe te nxjerr ne det, 800m l...Detagli..

260,000 Euro50,000 Euro

Okazion!!! Kembehen Toka Me Apartament

Karpen,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres
Truall+Toke Perdorimi
20.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. shoqerohen me foto ku tregojne vendodhjen eksakte nga google map. tokat shiten ose nderrohet me apartament+ makine. kane siperfaqe te ndryshme dhe v...Detagli..

50,000 Euro60,000 Euro

Ullishte Gropa E Shytit

Gropa E Shytit,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke me certifikat pronesie 400m2 150eurom2...Detagli..

60,000 Euro168,000 Euro

Ullishte Dheu Kuq

Dheu Kuq,Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
2.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Vlore Qyteti

Shitet toke me certifikat pronesie 2100m2 80eurom2...Detagli..

168,000 Euro1,538,100 Euro

Tirane, Shes Truall 3.418 M² 1.538.100 Euro (liqeni Artific

Liqeni Artificial I Tiranes, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar tek liqeni i tiranes, buze liqeni . informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3418 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • pozicion gjeografik i favorshem • hapesire e bollshm...Detagli..

1,538,100 Euro160,000 Euro

Okazion - Shitet Toke Ne Plazh Borsh 80 Metra Nga Deti

Borsh, Albania,Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
1.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Himare Qyteti

Borshi eshte nje nder plazhet me te preferuara te pushuesve dhe investimet afatgjata jane te sigurta ne kete zone. per arsye se nuk mund te zhvillojme dote vete nje aktivitet ne kete zone nxjerim ne shitje nje ...Detagli..

160,000 Euro24,300 Euro

Shitet Toke Te Liqeni I Linzes

Dajt, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Siperfaqja totale e tokes eshte 2700 m2. ndodhet ne krah te liqenit me pamje nga dajti dhe tirana. eshte nje super zone ku mund te ndertohet ambient biznesi si bar, restorant etj ose ambient banimi. eshte zone ...Detagli..

24,300 Euro669,900 Euro

Shitet Toke (12,180 M2) | Rruga E Aeroportit- Rinas |

Rruga E Aeroportit, Kashar, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
12.20 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke 12,180 m2 ne rrugen e aeroportit. ne vije ajrore shume afer me tirana business park dhe aeroportin. zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e aferme. - zone me perspektive zhvill...Detagli..

669,900 EuroAvete qualcosa da vendere?

Vendi online gratis, č pił facile di quanto pensi!
Pubblica Annuncio