land for sale 1000+ Land for Sale

 Online 2 Reader | 0 pending ADV

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
2,200,000 Leke

Shes Ullishte 5.5 Dylym

Troshan, Albania,Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
5.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lezhe Qyteti

Shitet toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. toka eshte me certifikat pronesie ndodhet ne fshatin troshan afer qytetit te lezhes . 2,200,000...Read the details..

2,200,000 Leke15,000,000 Leke

Toke Ne Shitje

Autostrada Lushnje-fier,Qender | Lushnje
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Lushnje Qyteti

Okazion, shitet toke, 6 dylym e 300 metra ne autostraden lushnje fier, prane alumil kercuku ne ane te autostrades. me certifikate pronesie....Read the details..

15,000,000 Leke280,000 Euro

Tirane, Shes Toke 4.000 M² 280.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 4000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • siperfaqe e bollshme • poz...Read the details..

280,000 Euro363,000 Euro

Tirane, Shes Toke 6.600 M² 363.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.60 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6600 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • siperfaqe e bollshme qe mund ...Read the details..

363,000 Euro240,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.000 M² 240.000 Euro (teg)

Teg,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne afersi te teg-ut. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 2000 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • pozicion gjeografik i favo...Read the details..

240,000 Euro859,500 Euro

Tirane, Shes Toke 9.550 M² 859.500 Euro (mullet)

Mullet,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
9.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e mulletit. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 9550 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • pozicion gjeografik i favorshem • ...Read the details..

859,500 Euro90,000 Euro

Tirane, Shes Toke 6.000 M² 90.000 Euro (percellesh)

Percellesh,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e petreles, ne percellesh. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 6000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: •siperfaqe te bollshme • mundesi te shumta shf...Read the details..

90,000 Euro6,000,000 Leke

Shes Arre Plus Truall Per Shtepi.

Cërrik, Albania,Zone Periferike | Elbasan
Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Elbasan Qyteti

Shes toke 6 dylym pernban dhe truall per shtepi. me dokumentacion te rregullt. adresa lagja nr 3 cerrik ...Read the details..

6,000,000 Leke172,000 Euro

Shitet Toke Ne Kryezi

Kryezi, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në fshatin kryezi pranë “panto resort” në autostradën tiranë-elbasan ka sipërfaqe totale prej 34400 m2 dhe shitet me 5 euro/m2 toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. detaje t...Read the details..

172,000 Euro75,000 Euro

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 75.000 Euro (berzhite)

Berzhite,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet ne autostraden tirane-elbasan, ne berzhite prane palma noves. informacion mbi token: •siperfaqja e tokes : 3000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. • mundesi te shumta shfrytezimi. per ta vizit...Read the details..

75,000 Euro58,000 Euro

Tirane, Shes Toke 3.000 M² 58.000 Euro (percellesh)

Percellesh,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne zonen e petreles, ne percellesh. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 3000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • siperfaqe te bollshme • mundesi te shu...Read the details..

58,000 Euro60,000 Euro

Tirane, Shes Toke 350 M² 60.000 Euro (uzina Traktori)

Uzina Traktori,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka është e pozicionuar te uzina traktori. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 350 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • hapësirë e bollsh...Read the details..

60,000 Euro153,000 Euro

Shitet Trual 560m2 Tek Vilat Gjermane!

Vilat Gjermane - Rruga E Elbasanit - Tirana, Shqip,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Truall Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall me siperfaqe prej 560 m2 tek vilat gjermane. eshte nje okazion sepse shitet me me cmim te referuar nga shteti, konkretisht 33,755 all/m2. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hez...Read the details..

153,000 Euro19,500 Euro

Shitet Toke Ne Sharrë!

Sharrë, Shqipëria,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
6.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke ne sharrë e përshtatshme për kapanone me siperfaqe 6500 metra katrore.siperfaqa mund të ndahet sipas kërkesës për me shum info 0672003394....Read the details..

19,500 Euro58,000 Euro

Shitet Toke 1759 M2

Prush, Shqipëria,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.70 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1759 m2 ne prush. toka ka afersi me rrugen kryesore dhe disponon dokumentacion te rregullt pronesie. zona eshte e njohur per ndertime kryesisht si kapanone, magazina apo dhe vila. per n...Read the details..

58,000 Euro44,550 Euro

Shitet Toke Ne Prush!

Prush, Shqipëria,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet toke me siperfaqe 1350 m2 ne prush. toka ka afersi me rrugen kryesore dhe disponon dokumentacion te rregullt pronesie. zona eshte e njohur per ndertime kryesisht si kapanone, magazina apo dhe vila. per n...Read the details..

44,550 Euro45,000 Euro

Okazion Shitet Toke Ne Liqenin E Farkes

Rruga Farke, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Super okazion per shitje toke ne liqenin e farkes,pamje nga liqeni,me leje ndertimi,500m2....Read the details..

45,000 Euro300,000 Euro

Toke Per Shitje Me Sip 3000 M2 Ne Maminas!

Maminas,Gjiri i Lalzit | Durres
Truall Perdorimi
3.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Durres Qyteti

Shitet toke truall ne maminas. toka ka një sipërfaqe prej 3000 m2 me akses shume te mire me rrugen kryesore. e pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti. terreni eshte mjaft i pershtatshem per ndertim...Read the details..

300,000 Euro100,000 Euro

Tirane, Shes Toke 406 M² 100.000 Euro (shkozë)

Shkoze,Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

100,000 Euro45,000 Euro

Shitet Toke Truall:zona Fresku Surrel

Surrel, Albanie,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet tok truall zona freskut surrel siperfaqja:1400 m2 me hiptoek te rregullt cmimi :45000 € tel:0697603399...Read the details..

45,000 Euro2,702,000 Euro

Rinas, Shitet Truall, Buze Rruges Se Aeroportit, Siperfaqe 3

Rinas, Shitet Truall, Buze Rruges Se Aeroportit,Zone Periferike | Tirane
Truall+Toke Perdorimi
0.00 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Property id : 4191002 rinas, shitet truall, buze rruges se aeroportit, siperfaqe 38.600 m² me hipoteke, te ndodhur ne nje zone shume te preferuar dhe ne zhvillim, me kofiqent zvidhimi 25 %. shitet 2.702.00...Read the details..

2,702,000 Euro2,156,000 Euro

Toke, Vore (44000 M2)

Vore,Vore | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
4.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar te zona e vores se vjeter, prane doganes afer hekurudhave. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes: 44000 m2 •dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfryt...Read the details..

2,156,000 Euro350,000 Euro

Tirane, Shes Truall 1.400 M² 350.000 Euro (fresku)

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
Truall Perdorimi
1.40 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka ndodhet në zonën e freskut në rrugën “teleferikut”. me sipërfaqe totale prej 1400m2 dhe ka pamje nga tirana . disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. zonë e proje...Read the details..

350,000 Euro2,720,000 Euro

Tirane, Shes Toke 32.000 M² 2.720.000 Euro (autostrada Tira

Autostrada Tirane-elbasan,Zone Periferike | Tirane
Toke Bujqesore Perdorimi
19.90 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Toka eshte e pozicionuar ne autostraden tirane-durres, afer city park. informacion mbi token: • siperfaqja e tokes : 32000 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. disponon: • mundesi te shumta shfrytezimi • s...Read the details..

2,720,000 Euro90,000 Euro

Shitet Truall Dhe Ndertese Ndodhet Ne Laprake

Laprakë, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Truall Perdorimi
0.10 Dynym Siperfaqa ne Dynym
Tirane Qyteti

Shitet truall dhe ndertese ndodhet ne laprake ndodhet 200 m larg nga kupola. buze rruge ne nje bllok shtepi privatesh ne nje zone te mire te laprakes ka nje siperfaqe trualli prej 104 m2 ne fakt eshte me shu...Read the details..

90,000 EuroDo you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS