*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!

shtepi me qera tek blloku liqeni artificial tirane  

 Online 258 lexues | 2 njoftime ne pritje
 • Opsione
 • Online 258 lexues | 2 njoftime ne pritje
450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

jepet me qira apartament 2+1 me pamje fantastike. ambjenti ndahet ne nje sallon te madh ndenje me kuzhine pak te vecuar dhe nje ballkon me pamje te l... (Premium 23.04.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra) BejdGroup1
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 60m2, tek sheshi willson. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te p... (Premium 28.06.2019)

550 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Tek Kryeministria

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.66 Km nga qendra) BEJD GROUP
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 90m2. apartamenti ndodhet ne rrugen ismail qemali shume prane kryeministrise. hyrja eshte ne gjendje shume t... (Premium 28.06.2019)

400 Euro Qera, ID 4229063, Apartament 2+1, Bllok, Rruga Perlat Rexhepi, Tirane Property ID :4229063

Bllok, Rruga Perlat Rexhepi, prane Fakultetit Juridik, j

Qera, Id 4229063, Apartament 2+1, Bllok, Rruga Perlat Rexhepi, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (10:43): Property id :4229063 bllok, rruga perlat rexhepi, prane fakultetit juridik, jepet me qera apartament 2+1, kati i 4, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 75 m2, i rikonstrukturuar totalisht, guzhina me vehte, i shtruar me parke...

350 Euro Apartamente 1+1 me qera ne zonen e bllokut prane Petro Ninit ne Tirane (ID4211323) Property ID : 4211323

Rr. Sami Frasheri, prane Petro Ninit, jepet me qera Apa

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Petro Ninit Ne Tirane (id4211323)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:42): Property id : 4211323 rr. sami frasheri, prane petro ninit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 70 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell. jepet...

700 Euro Bllok, Jepet Super Apartament 2+1+2 me QIra! Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartam

Bllok, Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:25): Ne rrugen pjeter bogdani ne bllok, jepet me qira super apartament 2+1+2! apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, dhe ka nje siperfaqe neto prej 125 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem nden...

690 Euro Bllok, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Per Banim ose Zyra ! Ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII, pallat me ashensor , jepet apartamen

Bllok, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Per Banim Ose Zyra !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.06.2019 (10:24): Ne zonen e bllokut, ne rrugen brigada viii, pallat me ashensor , jepet apartament 3+1 me qira me planimetri te mire. apartamenti eshte shume i bollshem dhe organizohet kendshem ne 3 dhoma gjumi, 1 matrimoniale dhe 2 dhoma qe aktualisht funksionojn si...

450 Euro Ne Bllok, prane shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament 2+1+2. Ne Bllok, prane shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e k

Ne Bllok, Prane Shkolles 11 Janari, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (09:56): Ne bllok, prane shkolles 11 janari, jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me ambient gatimi, tri dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve i ...

350 Euro Jepet me qera shtepi perball Petro Nini Shtepia gjendet ne kat te 9, pallat i ri, rruge kryesore qe shkon tek liqeni pra

Jepet Me Qera Shtepi Perball Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.06.2019 (09:46): Shtepia gjendet ne kat te 9, pallat i ri, rruge kryesore qe shkon tek liqeni prane shkolles petro nini. mobilim i ri, i ka te gjitha pajisjet elektroshtepiake....

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1 te liqeni! Jepet Me Qira Apartament 2+1 me pamje fantastike. Apartamenti organizohet nga nj

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Liqeni!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (09:45): Jepet me qira apartament 2+1 me pamje fantastike. apartamenti organizohet nga nje ambjen i perbashket ndenje dhe ngrenje ,dhe nje ballkon me pamje te lire nga liqeni i tiranes, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete nga te cilat nje me dritare. apartamenti ndod...

400 Euro Apartament 1+1 per qira te Taiwani. Jepet per qira apartament 1+1 tek Shallvaret. Apartamenti eshte i pozicionuar ne

Apartament 1+1 Per Qira Te Taiwani.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (09:39): Jepet per qira apartament 1+1 tek shallvaret. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. pallati eshte i pajisur me sistem emergjence me gjenerator per ashensorin dhe per furnizimin me uje ne rastet e shkeputjes se...

30,000 Leke Gasoniere per qira tek Petro Nini. Jepet per qira gasoniere me siperfaqe 50 m2 ne zonen e Bllokut tek Petro Nini.

Gasoniere Per Qira Tek Petro Nini.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (09:36): Jepet per qira gasoniere me siperfaqe 50 m2 ne zonen e bllokut tek petro nini. gasonierja eshte e vendosur ne nje zone mjaft te mire dhe te qete. vendosja per vetem 10 minuta larg nga qendra, ju krijon lehtesira te shumta si stacion autobuzi, aksesi...

300 Euro id:28548 - Apt 1+1 (Perfshire VENDPARKIMI) ne BLLOK** Super Lokacion | Mobilim i Ri | Parket

Apt 1+1 (perfshire Vendparkimi) Ne Bllok** Super Lokacion | Mobilim I Ri | Parket

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare, ne bllok (rr. brigada e viii) zone nga me te preferuarat ne tirane + mundesi parkimi | mobi... (Premium 31.12.2019)

450 Euro id:120287 - Jepet me Qira Fantastik Apartament 1+1!

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

800 Euro Apartament 3+1 per qira ne Bllok. Jepet per qira apartament 3+1 ne zonen e bllokut . Apartamenti ndodhet ne nje pa

Apartament 3+1 Per Qira Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (09:36): Jepet per qira apartament 3+1 ne zonen e bllokut . apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te organizuar. apartamenti eshte bosh dhe mund te jepet edhe per zyra. ai organizohet: -korridor ne hyrje; -sallon ndenjie; -3 dhoma...

400 Euro Super ap 2+1 te gambero (kopshti zologjik ) Apartament 2+1 te kopshti zologjik(rruga eduart mano,te gambero roso)i mobiluar

Super Ap 2+1 Te Gambero (kopshti Zologjik )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (09:26): Apartament 2+1 te kopshti zologjik(rruga eduart mano,te gambero roso)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro...

400 Euro Super ap 2+1 te liqeni afer xhamise Apartament 2+1 te liqeni(afer xhamise)e mobiluar ne menyre moderne,me te gjitha

Super Ap 2+1 Te Liqeni Afer Xhamise

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (09:26): Apartament 2+1 te liqeni(afer xhamise)e mobiluar ne menyre moderne,me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro...

400 Euro Super ap 2+1 afer xhamise liqeni artificial Apartament 2+1 te liqeni(afer xhamise)e mobiluar ne menyre moderne,me te gjitha

Super Ap 2+1 Afer Xhamise Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (09:26): Apartament 2+1 te liqeni(afer xhamise)e mobiluar ne menyre moderne,me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro...

550 Euro Apartament me qera 1+1 tek Kryeministria Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 90m2. Apartamenti ndodhet ne rrugen Is

Apartament Me Qera 1+1 Tek Kryeministria

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.66 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.06.2019 (23:40): Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 90m2. apartamenti ndodhet ne rrugen ismail qemali shume prane kryeministrise. hyrja eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ofrohet teresisht i m...

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK SHESHI WILLSON Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 60m2, tek Sheshi Willson. Ndodhet ne

Apartament 1+1 Me Qera Tek Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.06.2019 (23:40): Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 60m2, tek sheshi willson. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet bosh (vetem kundrabufe dhe frigor...

30,000 Leke 1+1 i mobiluar. Prane Petroninit Apartamenti ndodhet ne katin1.pallat egzistues te petronini prane shkolles Kusht

1+1 I Mobiluar. Prane Petroninit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.06.2019 (23:05): Apartamenti ndodhet ne katin1.pallat egzistues te petronini prane shkolles kushtrimi i lirise. 1+1 i kompletuar. 1 tualet 1 ballkon....

600 Euro 🏠 Apartament 2+1+2 i mobiluar ne bllok 600 euro 🏠 Apartament 2+1+2 i mobiluar.
📍Rr.Brigada VIII, Bllok.
📐Siperfaqja:9

🏠 Apartament 2+1+2 I Mobiluar Ne Bllok 600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

17.06.2019 (19:45): 🏠 apartament 2+1+2 i mobiluar. 📍rr.brigada viii, bllok. 📐siperfaqja:90 m2. 🚪kati 9. 💴 Çmimi 600 euro. apartament 🏡2+1+2 ballkon ne zemer te bllokut, i mobiluar, 600 euro💴. apartamenti ndodhet ne katin e 9🚪 te nje pallati ...

500 Euro Mu ne Mes te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 m2 ! Ne Bllok Jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar.

Mu Ne Mes Te Bllokut , Jepet Apartament 1+1 Me Qira 90 M2 !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

17.06.2019 (19:45): Ne bllok jepet apartament 1+1 me qira ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartamenti organizohet ne 1 soxhorno me shume drite natyrale dhe pjesen e gatimit,1 dhome gjumi dhe tualet me hidrosanitare cilesore. apartamenti eshte i bukur dhe esh...

350 Euro id:129773 - Jepet me qera shtepi perball Petro Nini

Jepet Me Qera Shtepi Perball Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shtepia gjendet ne kat te 9, pallat i ri, rruge kryesore qe shkon tek liqeni prane shkolles petro nini. mobilim i ri, i ka te gjitha pajisjet elektros... (Premium 27.06.2019)

1,100 Euro Ne Bllok jepet Apartament Modern me Qira pallat 2018 🏠 Apartament2+1 me Qira.
📍 VendndodhjeBllok.
📐 Siperfaqja90 m2.
💴

Ne Bllok Jepet Apartament Modern Me Qira Pallat 2018

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.06.2019 (19:44): 🏠 apartament2+1 me qira. 📍 vendndodhjebllok. 📐 siperfaqja90 m2. 💴 Çmimi1100 euro. apartament lukzos ne nje nga pallatet me punimet me te mira dhe cilesore, me 3 ashensore funksionale. apartamenti ndodhet ne katin e 5. apartamenti e...

700 Euro Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok. Apartamenti eshte tot

Jepet Me Qera Apartament 2+1 + 2 Tualete Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.06.2019 (19:44): Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjithe pajisjet e nevojshme per nje jetese normale. apartamenti ndodhet prane zyrave te lsi. ndodhet buze rruges dhe i aksesueshem per gjithe akt...

1,500 Euro Ne Bllok jepet super apartament 3+1 me qira modern. Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. Apartamenti

Ne Bllok Jepet Super Apartament 3+1 Me Qira Modern.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.39 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

17.06.2019 (19:43): Ne zonen me te mire te tiranes jepet apartament 3+1 200 m2 me qira. apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i mire administruar,apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje l...

300 Euro Jepet shtepi me qira ne Bllok, vetem 300 eur/muaj! Jepet shtepi me qira ne Bllok, vetem 300 eur/muaj!
Klikoni ketu: [urlcode]https

Jepet Shtepi Me Qira Ne Bllok, Vetem 300 Eur/muaj!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.06.2019 (18:38): Jepet shtepi me qira ne bllok, vetem 300 eur/muaj! klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shtepi-me-qera-bllok/[/urlcode] per me shume informacion...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

450 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1 me pamje fantastike. Jepet Me Qira Apartament 2+1 me pamje fantastike. Ambjenti ndahet ne nje sallon

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

17.06.2019 (17:16): jepet me qira apartament 2+1 me pamje fantastike. ambjenti ndahet ne nje sallon te madh ndenje me kuzhine pak te vecuar dhe nje ballkon me pamje te lire nga liqeni i tiranes, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe 2 tualete nga te cilat nje me dr...

400 Euro Apartament modern 2+1 tek liqeni Apartamenti ndodhet tek rruga Eduart Mano, ka nje organizim prej 2 dhomash gjumi

Apartament Modern 2+1 Tek Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.06.2019 (17:14): Apartamenti ndodhet tek rruga eduart mano, ka nje organizim prej 2 dhomash gjumi 1 dhome ndenje dhe 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga liqeni orientimi jug-lindje. pallati eshte shume cilesor dhe i mire administruar. eshte i pajisur me kondicione...

420 Euro Apartament modern 2+1 ne bllok Ne Bllok, tek fakulteti juridik, shume afer sheshit Wilson, japim me qera nje ap

Apartament Modern 2+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.06.2019 (16:44): Ne bllok, tek fakulteti juridik, shume afer sheshit wilson, japim me qera nje apartament te sapo mobiluar ne menyre shume komode dhe moderne dhe me te gjitha elektroshtepiaket e reja, ku mund te permendim kendin e ndenjes shume komod, tavolina e ngre...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim