casa in affitto tek astiri unaza e re teodor keko tirana

 Online 213 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
28,000 Leke
Jepet me qira 1+1 Bar Univers 280 mije leke i padisktushem  I mobiluar

28,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

I mobiluar ... 18/04/2021 22:28... Lexo detajet..

250 Euro
Qera,Apartament 1+1,Kompleksi Green City,Future Home(UNA20449) Disponojmë apartament 1+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në unaz

250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,në kompleksi "green city". informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 700m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • amb... 18/04/2021 22:23... Lexo detajet..

27,000 Leke
APARTAMENT 1+1 PER QERA  ASTIR  Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 64m2 , ndodhet tek  rruga teodor keko

27,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 64m2 , ndodhet tek rruga teodor keko , astir. organizohet ne dhome ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat me ashensor. ofroh... 18/04/2021 22:01... Lexo detajet..

10,000 Leke Jepet me qera 1+1 Jepet me qera shtepi private 1+1 e mobiluar, me oborr. rruga 'joklin persi&

10,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera shtepi private 1+1 e mobiluar, me oborr. rruga 'joklin persi', prane bulevardit te ri afer zones se astirit , tirane. cmimi 10000 leke. cel: 0699892123... 18/04/2021 21:43... Lexo detajet..

32,000 Leke Apartament me qera 2+1 Astir Apartament  2+1 per qera ne astir
sip: 110m2
🔺1 dhome gjumi
🔺ambjent ga

32,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 2+1 per qera ne astir sip: 110m2 🔺1 dhome gjumi 🔺ambjent gatimi 🔺1 tualete 🔺ballkon 🔺zone qe ofron te gjitha fasilitet e nevojshme. cmimi 32.000leke kati: 6 kontaktoni : 📞 0696044777 📧 info@agishome.com ad... 18/04/2021 21:21... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepetme me Qera Apartament 2+1  Disponojmë apartament 2+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në zon

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e astirit ,buze rruges kryesore. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 110m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • a... 18/04/2021 21:19... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi 1+1 Jepet shtepi 1+1,me qera.e mobiluar me te gjitha kushtet.ne astir mbrapa alpha b

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet shtepi 1+1,me qera.e mobiluar me te gjitha kushtet.ne astir mbrapa alpha bank(mbrapa lokaleve artist dhe strasbourg).... 18/04/2021 21:02... Lexo detajet..

300 Euro Bosh 2+1 Jepet me qera 2+1,kati 2 esht i pershtatshem per zyra ose per banim+dhe nje post

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera 2+1,kati 2 esht i pershtatshem per zyra ose per banim+dhe nje post parkimi. adrsa:astir cmimi:300 euro... 18/04/2021 20:36... Lexo detajet..

22,000 Leke Bosh per qera Jepet me qera apartament 1+1,bosh kati 2 banim.adresa:afer bulevaedit te ri
cmi

22,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 1+1,bosh kati 2 banim.adresa:afer bulevaedit te ri cmimi:22000 lek... 18/04/2021 20:30... Lexo detajet..

33,000 Leke 1+1 qera Astir Jepet me qera 1+1,e mobiluar.per familjar te rregullt
cmimi:33000 lek(i diskutu

33,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 1+1,e mobiluar.per familjar te rregullt cmimi:33000 lek(i diskutushem)... 18/04/2021 20:29... Lexo detajet..

205 Euro Te Unaza e Re jepet me qira apartament 1+1! 205 euro Jepet me qira apartament 1+1 te unaza e re.
kati i 3.
i kompletuar me të gjit

205 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te unaza e re. kati i 3. i kompletuar me të gjitha kushtet. për informacion të mëtejshëm apo një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni!... 18/04/2021 17:35... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera 2+1 i mobiluar Apartamenti ndodhet ne astir ne nje zone shum te mire afer rruges kryesore

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne astir ne nje zone shum te mire afer rruges kryesore... 18/04/2021 16:27... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1+2  ne  Jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndo

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje ambjent ndenjie dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi , dy tu... 18/04/2021 16:11... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera,Hyrje Jepet hyrje me qera 1 + 1 , e sapo lyer ,e kompletuar. adresa : astir 200 m larg

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
999 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
25
Kati

Jepet hyrje me qera 1 + 1 , e sapo lyer ,e kompletuar. adresa : astir 200 m larg stacionit t autobuzit... 18/04/2021 15:05... Lexo detajet..

23,000 Leke Jepet apartamenti 1+1 me qera ne Astir, pas bar Artistit, cmimi 23000lek Jepet apartamenti me qera ne astir, pas bar artistit, me nje siperfaqje prej 52m

23,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartamenti me qera ne astir, pas bar artistit, me nje siperfaqje prej 52m2. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ne katin e 4. (preferohen cifte ose vajza). cmimi 23000lek.... 18/04/2021 14:32... Lexo detajet..

220 Euro Rr. Teodor Keko, jepet me qira apartament 1+1! Jepet me qira apartament 1+1 në astir.
kati i 4.
sipërfaqe 69 m2.
i mobilua

220 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në astir. kati i 4. sipërfaqe 69 m2. i mobiluar me të gjitha kushtet.... 18/04/2021 13:37... Lexo detajet..

200 Euro Unaza e Re, jepet me qera apartament 1+1. 200 Euro! Jepet me qera apartament 1+1 tek unaza e re. 
apartamenti eshte i mobiluar. 
e

200 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek unaza e re. apartamenti eshte i mobiluar. eshte i pozicionuar ne katin e trete. apartamenti lirohet ne date 15 prill. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! ... 18/04/2021 13:35... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 2+1 me qera ne Astir Jepet me qera apartament 2+1, kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor. gjendja sh

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor. gjendja shume e mire, e mobiluar. ndodhet prane kompleksit molla.... 18/04/2021 11:56... Lexo detajet..

32,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(UNA20418) Disponojmë apartament 2+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në una

32,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 100m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti... 18/04/2021 11:40... Lexo detajet..

450 Euro QERA, APARTAMENT 2+1, UNAZA E RE, 450euro Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zon

450 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, kompleksi green city informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 110m2. apartamenti disponon: • sallonin e nden... 18/04/2021 09:46... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira 1+1 300 mije Astir Bar Univers  Imobiluar 
kati 5 ashensor

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Imobiluar kati 5 ashensor ... 17/04/2021 23:06... Lexo detajet..

300 Euro Qera,Apartament 2+1+Post Parkimi,Green City,Future Home(UNA19914)

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
113 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

... 17/04/2021 14:56... Lexo detajet..

32,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(UNA20454) Disponojmë apartament 2+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në una

32,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë alpha bank. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 107m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti ... 17/04/2021 14:10... Lexo detajet..

250 Euro Apartament me qira 1+1 pranë Vilës L! Jepet me qira apartament 1+1.
ndodhet në katin e 8.
i mobiluar në stil bashk

250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qira apartament 1+1. ndodhet në katin e 8. i mobiluar në stil bashkëkohor. sipërfaqe 64 m2. për më shumë informacion apo një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni!... 17/04/2021 14:09... Lexo detajet..

37,000 Leke Apartament me qira 1+1 në Astir. Apartament modern me qira në astir.
apartamenti ka sipërfaqe 70 m2 të organi

37,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament modern me qira në astir. apartamenti ka sipërfaqe 70 m2 të organizuar në ambient gatimi dhe sallon ndenje, dhomë gjumi me ballkon, tualet. mobilim bashkëkohor. për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!... 17/04/2021 14:06... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim