shtepi me qera tek astiri unaza e re teodor keko tirane

 Online 31 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25,000 Leke
Jepet me qera apartamenti 2+1+ 2 tualete i mobiluar Apartamenti me qera 2+1 +2 tualete i mobiluar,apartamenti ndodhet afer ana marke

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti me qera 2+1 +2 tualete i mobiluar,apartamenti ndodhet afer ana market ne astir... 26/11/2020 22:41... Lexo detajet..

30,000 Leke
Qera, Apartament 3+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA18523)

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 26/11/2020 17:24... Lexo detajet..

230 Euro
Qera,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA18430) Disponojmë apartament 2+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në zon

230 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish anna market. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 98m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 26/11/2020 17:23... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(UNA18493)

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

... 26/11/2020 17:23... Lexo detajet..

290 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future17099) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, tek kompleksi mol

290 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, tek kompleksi molla. informacion mbi apartamentin: • kati 8, papafingo • sipërfaqe ndërtimi :120 m2 • verandë 250 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i ga... 26/11/2020 17:22... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 2+1,Green City,Future Home Real Estate(UNA18290) Disponojmë apartament 2+1 për qera.
apartamenti është i pozicionuar në zon

250 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin "green city". informacion mbi apartamentin: • kati i 7 • sipërfaqja e apartamentit 71m2. apartamenti disponon: • sallonin e n... 26/11/2020 17:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera,Apartament 1+1,Green City,Future Home Real Estate(UNA18581)

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

... 26/11/2020 17:22... Lexo detajet..

320 Euro Qera,Apartament 2+1,Green City,Future Home Real Estate(18555) Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zon

320 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin "green city". informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 109m2. apartamenti disponon: • sallonin e nde... 26/11/2020 17:22... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera, kat i 1 shtepi private Ka 3 dhoma, guzhin dhe sallon te ndara 1 dhom gjumi dhe 1 banjo, dhe 1 vend park

20,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Ka 3 dhoma, guzhin dhe sallon te ndara 1 dhom gjumi dhe 1 banjo, dhe 1 vend parkim.... 26/11/2020 17:15... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament - Me Qira - Astir, Shqipëri APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Ofrohet per qira apartament 2+1 per qira ne astir.apartamenti organizohet ne nje

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ofrohet per qira apartament 2+1 per qira ne astir.apartamenti organizohet ne nje kooridor shprendares i cili ben shprendarjen e dhomave.organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen te bollshme,dy dhoma gjumi,nje tualet edhe 1 ballkon . ofr... 26/11/2020 16:32... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne astir Apartament 1+1 me qera ne astir , i mobiluar. per info. whatsap.

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 me qera ne astir , i mobiluar. per info. whatsap.... 26/11/2020 16:30... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qera 2+1 te golden park, e mobiluar! Jepet me qera 2+1 te kompleksi golden park,i mobiluar

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera 2+1 te kompleksi golden park,i mobiluar ... 26/11/2020 16:29... Lexo detajet..

29,000 Leke Apartament - Me Qira - Astir, Shqipëri Apartament 1+1 me Qira ne zonen e Astirit Jepet me qira apartament 1+1 , 60m2 ne zonen e astirit , apartamenti eshte i mob

29,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 , 60m2 ne zonen e astirit , apartamenti eshte i mobiluar. aparamenti ndodhet ne nje pallat te mire mireadministruar.... 26/11/2020 16:27... Lexo detajet..

28,000 Leke Astir jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1 në astir.
pallat i ri me ashensor.
i mobiluar.

28,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 në astir. pallat i ri me ashensor. i mobiluar. për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!... 26/11/2020 15:57... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 per qira ne Astir prane Raiffeisen Bank. Apartament 1+1 per qira ne astir prane raiffeisen bank. apartamenti eshte i vend

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 1+1 per qira ne astir prane raiffeisen bank. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe totalisht e investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret ... 26/11/2020 15:55... Lexo detajet..

30,000 Leke Astir jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 ne astir.
kati i 2.
siperfaqe 102 m2.
apartament

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne astir. kati i 2. siperfaqe 102 m2. apartamenti organizohet ne ambient gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. i kompletuar me te gjitha kushtet. per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.... 26/11/2020 15:54... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira 1+1 te Xhamia Tabakeve Jepet me qira 1+1 te xhamia tabakeve ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e

300 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira 1+1 te xhamia tabakeve ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 7 banim. i organizuar nga nje dhome gjumi, salloni me ballkon, nje tualet. apartamenti ka nje mobilim shume te mire qe nuk i mungon asgje per nje jetese komode. ... 26/11/2020 15:32... Lexo detajet..

27,000 Leke Jepet me qera 2+1 Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete kati 3 banim me ashensor,jepet bosh ose i

27,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (80.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete kati 3 banim me ashensor,jepet bosh ose i mobiluar. eshte ne nje zon shum te mire afer rruges kryesore. cmimi:27000 leke... 26/11/2020 15:15... Lexo detajet..

30,000 Leke ASTIR, JEPET APARTAMENT 2+1! Prane lokal "oslo" jepet me qera apartament 2+1, astir. 
apar

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Prane lokal "oslo" jepet me qera apartament 2+1, astir. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me ashensor. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine dhe ballkon. per me shume informacion apo nje vizi... 26/11/2020 15:09... Lexo detajet..

27,000 Leke Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar 2 tualete, mbrapa alpha bank

27,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar 2 tualete, mbrapa alpha bank... 26/11/2020 14:51... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1, Unaza e Re, Astir! Jepet me qera apartament 2+1, unaza e re, astir! 
apartamenti eshte i pozicionu

32,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, unaza e re, astir! apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e peste, pallat i ri me ashensor. ka mobilim modern, kondicioner. per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! agjensia "real h... 26/11/2020 14:49... Lexo detajet..

30,000 Leke Prane lokal "Oslo" jepet me qera apartament 2+1, Astir. Prane lokal "oslo" jepet me qera apartament 2+1, astir. 
apar

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.97 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Prane lokal "oslo" jepet me qera apartament 2+1, astir. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me ashensor. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine dhe ballkon. per me shume informacion apo nje vizi... 26/11/2020 14:47... Lexo detajet..

28,000 Leke UNAZA E RE, JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1! Prane alpha bank, astir jepet super apartament me qira 1+1. 
apartamenti eshte

28,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Prane alpha bank, astir jepet super apartament me qira 1+1. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri, me ashensor. eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontakto... 26/11/2020 14:26... Lexo detajet..

29,000 Leke Apartament me qira 1+1 ne Astir Jepet me qira apartament 1+1 , 62m2 ne zonen e astirit , apartamenti eshte i mob

29,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 , 62m2 ne zonen e astirit , apartamenti eshte i mobiluar. aparamenti ndodhet ne nje pallat te mire mireadministruar.k?... 26/11/2020 14:00... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 2+1 per qera ne Astir Apartamenti ndodhet ne kat te 5,ne pallat te ri(ashensori nuk eshte vendosur ako

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne kat te 5,ne pallat te ri(ashensori nuk eshte vendosur akoma),prane bar artisti.organizimi:sallon,koridor,2 dhoma gjumi,1 tualet(me dritare),1 ballkon me orintim jug-lindje.ofrohet totalisht i mobiluar.preferohen familjare.... 26/11/2020 13:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim