shtepi me qera tek stacioni trenit rruga e dibres tirane

 Online 36 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek Panorama 2 Stacjoni i Trenit Tiran:i pa banuar me par Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi panorama 2
stacjon trenit tirane 
k

450 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi panorama 2 stacjon trenit tirane kati 5 pallat i ri me ashensor apartamenti i pa banuar me par cmimi 450€ ne muaj... 26/11/2020 17:48... Lexo detajet..

350 Euro
Qera, Apartament 1+1, Medrese

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

... 26/11/2020 17:39... Lexo detajet..

300 Euro
Qera, Apartament 2+1, Rruga Panorama /  OPP18683

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

... 26/11/2020 17:22... Lexo detajet..

365 Euro Apartament 2+1 me qera, Jordan Misja, prane Gjykates se Krimeve te Renda, Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 93 m², kati i 4 ne pallat te ri me ashe

365 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 93 m², kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka orientim nga lindja, totalisht i kompletuar me mobilje dhe elektroshtepiake cilesore, 2 tualete, korridor, kondicioner, me parkim privat individual n... 26/11/2020 16:54... Lexo detajet..

43,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 te Selvia.

43,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 26/11/2020 16:51... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 te st trenit Jepet me qera 2+1 te bulevardi zogu i pare, prane ministrise se drejtesise.i mob

400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera 2+1 te bulevardi zogu i pare, prane ministrise se drejtesise.i mobiluar ne gjendje shume te mire dhe shume prane qendres . per info ose per ta pare nga afer me kontaktoni ne whatsap.... 26/11/2020 16:33... Lexo detajet..

300 Euro Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri Apartament 2+1 me qira ne qender tek Selvia Apartamenti ndodhet tek selvia shume prane qendres.organizohet ne dy dhoma gjumi

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet tek selvia shume prane qendres.organizohet ne dy dhoma gjumi ,dy tualete,sallon gatimi me vete dhe dy ballkone.apartamenti eshte totalisht i mobiluar ,ka kondicioner. zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.aksesi me rruge... 26/11/2020 16:33... Lexo detajet..

280 Euro Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës, Shqipëri APARTAMENT PER QIRA 1+1 TEK TOWER BRIDGE 2 Apartament per qira 1+1 tek tower bridge 2 ndodhet ne katin 4 te banim.
pallat

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament per qira 1+1 tek tower bridge 2 ndodhet ne katin 4 te banim. pallat i ri me ashensor, orientimi jug - lindje. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme,nje dhome gjumi, nje tualet , nje ballkon.zona eshte me ajer te paste... 26/11/2020 16:24... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 me qera te bulevardi zogu i pare Jepet me qera 2+1 te ish stacioni i trenit me afer se 10 min ecje me qendren. to

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 2+1 te ish stacioni i trenit me afer se 10 min ecje me qendren. totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. per me shume info ose per ta pare nga afer me kontaktoni ne whatsap :)... 26/11/2020 16:17... Lexo detajet..

500 Euro Apartament Luksoz 2+1 per qira tek Quartum Rsd tek Rr. Jordan Misja. Jepet per qira apartament 2+1 ne rezidencen quartum tek rruga jordan misja. rezi

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet per qira apartament 2+1 ne rezidencen quartum tek rruga jordan misja. rezidenca ne te cilen eshte vendosur apartamenti eshte nder rezidencat me cilesore dhe e administruar shume mire. cilesi e larte e ndertimit dhe kushte bashkekohore. apartame... 26/11/2020 16:01... Lexo detajet..

280 Euro APARTAMENT PER QIRA 1+1 TEK TOWER BRIDGE 2 Apartament per qira 1+1 tek tower bridge 2 ndodhet ne katin 4 te banim.
pallat

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament per qira 1+1 tek tower bridge 2 ndodhet ne katin 4 te banim. pallat i ri me ashensor, orientimi jug - lindje. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme,nje dhome gjumi, nje tualet , nje ballkon.zona eshte me ajer te paste... 26/11/2020 15:23... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA RRUGA E DIBRES Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne rrugen e dibres prane spitali

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne rrugen e dibres prane spitalit amerikan 2 . ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje te perbashket me kuzhinen ,1 tualet .ofrohet totalis... 26/11/2020 15:21... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament e qira 2+1 tek Bulevardi Zogu I. Jepet totalisht i mobiluar .
me ajer te kondicionuar.
ndodhet ne katin e 4 te

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet totalisht i mobiluar . me ajer te kondicionuar. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.... 26/11/2020 15:06... Lexo detajet..

30,000 Leke RR, Dibres, Jepet apartament me qera 1+1! Jepet apartament me qera 1+1, rruga dibres, prane vila gold.
apartamenti eshte

30,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera 1+1, rruga dibres, prane vila gold. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert. eshte pjeserisht i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e reja. ka nje siperfaqe prej 75m2, per me shume informacion apo nje viz... 26/11/2020 14:44... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1, Rruga Dibres, prane Vila Gold! Jepet apartament me qera 1+1, rruga dibres, prane vila gold.
apartamenti eshte

30,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera 1+1, rruga dibres, prane vila gold. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete banim. eshte pjeserisht i mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e reja. ka nje siperfaqe prej 74m2, per me shume informacion apo nje... 26/11/2020 14:34... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1, TRENI Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 100 m2, ndodhet te bulevardi zogu 1, p

400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 100 m2, ndodhet te bulevardi zogu 1, prane fakultetit te shkencave te natyres, rruga haxhi hysen dalliu. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 koridor. ndodhet ne k... 26/11/2020 14:13... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me qera, Brraka, Rruga Haxhi Dalliu, prane Fakultetit te Shkencave, BH 3221079 Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 100 m

400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 100 m2, kati i 2 ne pallat te ri. apartamenti eshte i mobiluar dhe i arreduar deri ne detaje, me nje organizim nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit... 26/11/2020 14:13... Lexo detajet..

230 Euro Jepet apartament 1+1 me qera,Rruga 5 Maji,230 euro 🏡jepet apartament me qera 1+1,
📍rruga 5 maji

siperfaqja 50m2
kati 2 b

230 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡jepet apartament me qera 1+1, 📍rruga 5 maji siperfaqja 50m2 kati 2 banim, pallat egzistues,pa ashensor 🗝🚪i organizuar ne : 🛌 dhoma gjumi 🛋 salloni 🍽 ambjenti gatimit korridori tualeti ballkoni 🔺totalisht ... 26/11/2020 13:40... Lexo detajet..

365 Euro Apartament 2+1 me qira tek Gjykata e Krimeve te Renda Super apartament 2+1me qera,pallat i ri/ashensor,orientim nga lindja,totalisht i

365 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Super apartament 2+1me qera,pallat i ri/ashensor,orientim nga lindja,totalisht i mobiluar me mobilje dhe elektroshtepiake cilesore,me parkim privat individual ne katin e 2-te, sip.e parkimit eshte16m2, 93 m2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi... 26/11/2020 13:39... Lexo detajet..

22,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA MEDRESE Jepet apartament per qira 1+1 me siperfaqe 68 m2. ndodhet ne rrugen "

22,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament per qira 1+1 me siperfaqe 68 m2. ndodhet ne rrugen " memo meto" prane medreses. organizohet ne sallon ndenje +ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet , nje ballkon. ofrohet e mobiluar, ne gjendje te mire. ndodhet ne katin e pa... 26/11/2020 13:18... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 2+1 , i mobiluar ,Adresa : Rruga e Brrakes Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e katert ne pallat egzistues , pa ashensor

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e katert ne pallat egzistues , pa ashensor . apartamenti ka siperfaqe 100 m2 , i organizuar ne nje koridor shperndares , sallon ndenje , ambjent gatimi , dy dhome gjumi , nje tualet me dritare dhe nje ballkon. ... 26/11/2020 13:14... Lexo detajet..

400 Euro Stacioni Trenit tek gjykata e larte, jepet me qera ap 2+1 Jepet me qera ap 2+1 me mobilim totalisht te ri dhe te kohes, hyrje e pabanuar m

400 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera ap 2+1 me mobilim totalisht te ri dhe te kohes, hyrje e pabanuar me pare zona preferohet dhe e aksesueshme, me vendprakim, pallati eshte i ri i vitit 2019 me investim dhe i mireadministruar,... 26/11/2020 13:12... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qera super 1+1 ne qender Jepet me qera super apartament me qender te tiranes 70 m2, e super mobiluar me

600 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qera super apartament me qender te tiranes 70 m2, e super mobiluar me mobiljet e fundit kati 10 me ashensor pallat i ri ... 26/11/2020 12:35... Lexo detajet..

33,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA SIRI KODRA Jepet apartament per qira 2+1 me siperfaqe 82 m2 , rruga siri kodra prane disp

33,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament per qira 2+1 me siperfaqe 82 m2 , rruga siri kodra prane dispanserise. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me kuzhinen ,dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e 4. cmimi: 33,000 leke ... 26/11/2020 12:20... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 2+1, Rruga Barrikadave, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e qendre. rruga barrikadave.

inf

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e qendre. rruga barrikadave. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 7 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientim: lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie ... 26/11/2020 12:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim