shtepi me qera tek kodra e diellit tirane 

 Online 47 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 47 lexues | 6 njoftime ne pritje
250 Euro
Kodra e diellit , ne rezidence... Apartament bashkekohore dhe shume komod me qera. Pjese e nje rezidence banimi te

Kodra E Diellit , Ne Rezidence...

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament bashkekohore dhe shume komod me qera. pjese e nje rezidence banimi te qete dhe te sigurt. me te gjitha sherbimet brenda rezidences. prane universitetit new york dhe qendres tregtare kristal. apartamenti eshte ideal per cift. ... 25/08/2019 17:07

350 Euro
Super ap 2+1 tek kodra diellit  Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banu

Super Ap 2+1 Tek Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament te kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 25/08/2019 11:57

350 Euro
Super ap 2+1 te rezidenca 2 kodra diellit  Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne me

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 2 Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra diellit( rezidenca kodra e diellit 2 )e kompletuar ne menyre moderne me gjithcka,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euri... 25/08/2019 11:57

600 Euro Apartament 4+1 Kodra e Diellit, 150 m2, 600 Euro Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Apartament 4+1 Kodra E Diellit, 150 M2, 600 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 24/08/2019 13:21

800 Euro Rezidenca Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me Arredim Luksoz Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete, P

Rezidenca Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Arredim Luksoz

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 2, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete, plus parkim të dedikuar i përfshir ne cmim. apartamenti ndodhet ne katin e 2 në një pallat te ri i vitit 2018 i pajisur me ashensor cilesor, kamera sigurie 24h dhe ndo... 24/08/2019 10:36

330 Euro Jepet me qera Jepet me qera 1+1 75 m2 e mobiluar totalisht ne kushte moderne.ndodhet ne zone t

Jepet Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1 75 m2 e mobiluar totalisht ne kushte moderne.ndodhet ne zone te mire dhe shum te qete.preferohet te jepet me familjar ose te huaj.adresa:kodra e diellit rr:bill klinton ... 23/08/2019 18:05

400 Euro Jepet me qira super ap 2+1 . Kodra Diellit tek Leonora . Jepet me qira super ap 2+1 +1 verande me tende me nje super pamje te hapur .
ad

Jepet Me Qira Super Ap 2+1 . Kodra Diellit Tek Leonora .

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira super ap 2+1 +1 verande me tende me nje super pamje te hapur . adresa kodra diellit tek leonora . kati 5 pallati ri me ashensor cmimi 400 euro ... 23/08/2019 15:53

290 Euro JEPET ME QIRA 2+1 PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT Jepet me qira kati i dyte i nje vile private me siperfaqe totale 158 m2. Organiz

Jepet Me Qira 2+1 Prane Rezidences Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira kati i dyte i nje vile private me siperfaqe totale 158 m2. organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon i madh ndenje, nje ambjent gatimi te ndare si dhe nje tualet. ndodhet prane rezidences kodra e diellit, ne nje zone mjaft te qete dhe t... 23/08/2019 15:30

1,250 Euro Luxury Duplex for Rent, in ''Sun Hill Residence'' plus 2 Parking Spaces Included !!! In ''Sun Hill Residence'' near Botanical Garden and Artifici

Luxury Duplex For Rent, In ''sun Hill Residence'' Plus 2 Parking Spaces Included !!!

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

In ''sun hill residence'' near botanical garden and artificial lake of tirana, in a very quiet area and safe residence, monitored 24 hours with camera and security, luxury duplex for rent in a new building on the 3th and 4th floor. the apartaments is... 23/08/2019 12:26

1,200 Euro JEPET ME QIRA DUBLEX LUKSOZ Jepet me qira Apartament Duplex te Rezidenca “Kodra e Diellit”.Kati i pare k

Jepet Me Qira Dublex Luksoz

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament duplex te rezidenca “kodra e diellit”.kati i pare ka nje salle ndenieje te madhe dhe nje salle ngrenje me supermobilim, nje tualet dhe nje ballkon, i cili ka nje pamje te mrekullueshme. kati i dyte organizohet me 2 dhoma ... 23/08/2019 12:15

1,100 Euro Qera, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën Kodra e Diellit.• Informacion mbi apartamentin:

Qera, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën kodra e diellit.• informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 270 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • i investuar... 22/08/2019 18:19

270 Euro Qera, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.Cmimi 270 Euro  Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi apartament

Qera, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.cmimi 270 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqa e apartamentit 140 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballko... 22/08/2019 18:17

500 Euro  Jepet me Qera Super Apartament 2+1, me Pamje Fantastike ! Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira nje super apartament 2+1+1 me mob

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 1, jepet me qira nje super apartament 2+1+1 me mobilim cilesor dhe mjaft komod, ne katin 2te nje pallati te ri. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambj... 22/08/2019 18:15

450 Euro Dupleks me qira tek Kodra e Diellit! Jepet me qira Apartament Duplex 160 m2 tek “Rezidenca Kodra e Diellit”. Kati

Dupleks Me Qira Tek Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament duplex 160 m2 tek “rezidenca kodra e diellit”. kati i pare organizohet me 1 dhome ndenje e bollshme, nje ambient gatimi dhe ngrenieje, nje tualet, gjithashtu dhe nje verande.. kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi nje... 22/08/2019 15:47

350 Euro Jepet apartament me qera Jepet apartament me qera me siperfaqe 109 m2. Apartamenti ndodhet ne Rezidencen

Jepet Apartament Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera me siperfaqe 109 m2. apartamenti ndodhet ne rezidencen "kodra e diellit", ne katin e 2 te nje pallati te ri , organizuar me kushtet me bashkekohore . apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, ka 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gj... 22/08/2019 15:21

800 Euro Apartament per qera Jepet apartament me qera me siperfaqe 109 m2. Ndodhet ne Rezidencen "Kodra

Apartament Per Qera

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera me siperfaqe 109 m2. ndodhet ne rezidencen "kodra e diellit", kompleksi flutura, nje zone mjaft terheqese dhe komode e qytetit, ne katin e 3 te nje pallati te ri , organizuar me kushtet me bashkekohore . apartamenti ka 1 sa... 22/08/2019 15:13

900 Euro Dubex Luksoz per qera 4+1+2 tek Rezidenca “Kodra e Diellit 1“ per 900 Euro/Muaj (Neto)! Dubex Luksoz per qera 4+1+2 tek Rezidenca “Kodra e Diellit 1“ per 900 Euro/M

Dubex Luksoz Per Qera 4+1+2 Tek Rezidenca “kodra E Diellit 1“ Per 900 Euro/muaj (neto)

Kodra e Diellit | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
154.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Dubex luksoz per qera 4+1+2 tek rezidenca “kodra e diellit 1“ per 900 euro/muaj (neto)! siperfaqe neto 153.66 m2, siperfaqe bruto 174 m2. ka nje organizim mjaft te mire dhe funksional, si dhe hapesira te rregullta. kati i pare organizohet ne 4 ... 22/08/2019 09:30

600 Euro Dupleks me qira tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 ! Jepet me qira Dupleks 3+1+2 tek Kodra e Diellit 2,ne nje rezidence te re te sapo

Dupleks Me Qira Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira dupleks 3+1+2 tek kodra e diellit 2,ne nje rezidence te re te sapondertuar.ndodhet ne katin e trete dhe te katert ne hyrje te rezidences .eshte i organizuar ne nje sallon kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje studio. rezidenca ka p... 21/08/2019 16:29

35,000 Leke 1+1 tek rr bill klinton Jepet apartament 1+1 me qera ne rr. Bill Klinton. Apartamenti eshte i pozicionua

1+1 Tek Rr Bill Klinton

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ne rr. bill klinton. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon , nje tualet. jepet me qera totalisht... 21/08/2019 11:49

500 Euro duplex 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 100 m2(ID 4221415) ID E Prones : 4221415
Kodra e Diellit 2, jepet me qera apartament duplex 2+1 ne

Duplex 2+1 Ne Pallat Te Ri, I Mobiluar Ne Menyre Moderne Dhe I Pa Banuar Me Pare, Siperfaq

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id e prones : 4221415 kodra e diellit 2, jepet me qera apartament duplex 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 100 m2,kati 2 me ashensor, 2 tualete, kondicioner, mundesi parkimi, orientim me diell. ... 21/08/2019 11:26

35,000 Leke Apartament 2+1 me qera Kodra e Diellit Rruga Bill Klinton ne Tirane Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 90

Apartament 2+1 Me Qera Kodra E Diellit Rruga Bill Klinton Ne Tirane

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kodra e diellit, rruga bill klinton, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati 4 me ashensor ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe apartamenti me parket, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 3 ballkon... 21/08/2019 10:57

450 Euro Apartament 1+1 totalisht i rikonstruktuar dhe mobilim modern Apartamenti ndodhet në Rezidencën “Kodra e Diellit 1”, në katin e parë b

Apartament 1+1 Totalisht I Rikonstruktuar Dhe Mobilim Modern

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në rezidencën “kodra e diellit 1”, në katin e parë banim dhe i orientuar nga jug-lindja. aksesi në apartament behët nëpërmjet korridorit i cili të shpërndan në zonën e ditës, në dhomat e gjumit dhe në tualet. a... 20/08/2019 16:21

350 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek residenca Kodra e Diellit 1  Jepet me qira apartament 2+1 brenda residences Kodra e Diellit 1. Apartamenti nd

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Residenca Kodra E Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 brenda residences kodra e diellit 1. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar sic mund te shihet dhe ne fot... 20/08/2019 11:06

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Bill Klinton prane Kristal Center Jepet me qera apartament 1+1 prane Kristal Center te rruga Bill Klinton . Aparta

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Rruga Bill Klinton Prane Kristal Center

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 prane kristal center te rruga bill klinton . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje mobilim modern . per nje vizite ne pronë na kontaktoni . ... 20/08/2019 09:50

250 Euro Jepet me qira 1+1 i kompletuar te Kodra e Diellit Apartament me gjithcka te nevojshme per nje jetese komode.
Cmimi 250€/muaj

Jepet Me Qira 1+1 I Kompletuar Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me gjithcka te nevojshme per nje jetese komode. cmimi 250€/muaj... 19/08/2019 10:52

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim