shtepi me qera tek komuna e parisit stadiumi dinamo tirane

 Online 138 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

- apartament me qera 1+1+1 wc+1 ballkon - komuna parsit - kika 1 - me hapesire te mire, kondicioner, kend te ri dhe gjithcka q2451 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 dhome gjumi 🔸️- 1 korridor 🔸️-... 25/11/2020 10:11... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2wc+2bllk tek komuna e parisit (rr. medar shtylla) zone perfekte | pallat i pajisur me ashensor | investuar - mobilim teper cilesor | ndricim led | hapesire e bolleshme | strukture e rregullt | tualetet me reja | te... 25/11/2020 13:47... Lexo detajet..

400 Leke
Apartament me Qera 2+1 Komuna Parisit Jepet me qera apartament 2 plus 1 ,105 meter katror , kati i tete , kompleksi

400 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartament 2 plus 1 ,105 meter katror , kati i tete , kompleksi ‘kika’ , rruga ‘komuna e parisit’ , e kompletuar . jepet vetem per famifjare dhe jo me pak se 1 vit . tarifa 350 euro ne muaj !... 25/11/2020 23:30... Lexo detajet..

33,000 Leke
Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e dyte te nje vile, prane Big Market tek Komuna e Parisit! Jepet me qera apartament 1+1 te komuna e parisit.
apartametni ndodhet ne katin

33,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te komuna e parisit. apartametni ndodhet ne katin e dyte. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:28... Lexo detajet..

400 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit.
apartametni ndodhet ne katin

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit. apartametni ndodhet ne katin e dyte. ambjente te mireorganizuara dhe mobilim shume te mire. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:26... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me Qera Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo • apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallati ekzistues 5 k

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

• apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallati ekzistues 5 katesh. hyrja organizohet ne 1 dhome gjumi matrimoniale, sallon me kuzhine te veçuar, dhe 1 tualet. aprtamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha ... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 1+1 tek Kristal Center! Jepet me qera apartament 1+1 te kristal center.
apartametni ndodhet ne katin e

30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
46 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te kristal center. apartametni ndodhet ne katin e trete. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!... 25/11/2020 23:02... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 te Stadiumi Dinamo 300 € Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, prane stadi

300 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, prane stadiumit dinamo. afersia me facilitetet, dalje ne rruge kryesore, aksesi me liqenit dhe bllokun eshte nje plus i shtuar per kete banese. apartamenti eshte mobiluar ne detaje ... 25/11/2020 18:00... Lexo detajet..

350 Euro JEPET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT DINAMO Jepet apartament me qera 1+1 prane stadiumit dinamo ne nje ndertim te ri.
apart

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.97 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 prane stadiumit dinamo ne nje ndertim te ri. apartamenti ka nje mobilim te ri per te ofruar nje jetes komode. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. hyrja... 25/11/2020 17:09... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1+Parking per qira tek Rsd. Kodra e Diellit 1. Apartament 1+1 per qira tek rezidenca kodra e diellit 1. hyrje e rregullt dhe e

450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 per qira tek rezidenca kodra e diellit 1. hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. ne cmim eshte i perfshire edhe 1 vendparkimi se bashku me tarifen e administrimit. rezidenca... 25/11/2020 16:28... Lexo detajet..

35,000 Leke Kompleksi Dinamo, jepet me qera kati i pare i nje vile 1+1. Jepet me qera kati i pare i nje vile 1+1 te kompleksi dinamo, komuna e parisit.

35,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera kati i pare i nje vile 1+1 te kompleksi dinamo, komuna e parisit. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare. eshte e mobiluar shume mire. ky apartament jepet per here te pare me qera, dhe mobiljet i ka te gjitha te reja. eshte... 25/11/2020 16:03... Lexo detajet..

250 Euro ME QERA 1+1 APARTAMENT, ne pallat te ri me ashensor. K.PARISIT ( KOMPLEKSI KRISTAL ) Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, ne zonen e komunes se paris

250 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.95 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
44 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, ne zonen e komunes se parisit, kompleksi qendres kristal si vendodhje. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 44m2 • kati 3 pallat i ri • 1 ... 25/11/2020 16:00... Lexo detajet..

400 Euro Komuna e Parisit apartament me qera 2+1! Jepet me qira apartament 2+1, te komuna e parisit!
apartamenti eshte i mobiluar

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qira apartament 2+1, te komuna e parisit! apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. ambjent i mireorganizuar dhe planimetri e rregullt. ndodhet ne pallat te ri me ashensor. ka nje siperfaqe prej 97m2, disponon 2 dhoma gjumi, ... 25/11/2020 15:48... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA SHESHI WILLSON Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, kati 4 pallat me ashensor. ndod

450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, kati 4 pallat me ashensor. ndodhet tek sheshi willson, nje nje zone shume te mire te tiranes. organizohet ne sallon ndenje,ambjent gatimi, dy ballkone, dy dhoma gjumi, nje tualet. ofrohet totalisht i... 25/11/2020 14:48... Lexo detajet..

250 Euro APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK KRISTAL CENTER . Ofrojme apartament 1+1 me qera tek kristal center , komuna e parisit. apartament

250 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ofrojme apartament 1+1 me qera tek kristal center , komuna e parisit. apartamenti eshte ne nje pallat te ri dhe ofrohet i mobiluar. apartamenti eshte ne nje zone te mire dhe mjaft te kerkuar me te gjitha facilitet per nje jetese komode. apartamenti e... 25/11/2020 14:29... Lexo detajet..

35,000 Leke 1+1+A Tek Shk Petronini,mbrapa shtepise ofertave Zona/rruga : sheshi willson tirana e re,shtepija ofertes ,shk petronini,marko b

35,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Zona/rruga : sheshi willson tirana e re,shtepija ofertes ,shk petronini,marko bocari jap me qera mbrapa shtepise ofertave afer shkolles petronin ne rrugen marko bocari,apartament pallat ekzistues 1+1+a+b kati i 2-te i mobiluar. apartamenti eshte... 25/11/2020 14:21... Lexo detajet..

310 Euro JEPET ME QIRA 1+1 TEK KOMUNA PARISIT Jepet me qira 1+1 tek komuna parisit.
apartamenti ndodhet afer lulishtes tek ko

310 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira 1+1 tek komuna parisit. apartamenti ndodhet afer lulishtes tek komuna , ne qender te saj . apartamenti organizohet nga 1 dhome , guzhina dhe 1 ballkon. apartamenti eshte ne katin e 3 te nje vile 4 kateshe. apartamenti eshte i miremo... 25/11/2020 14:21... Lexo detajet..

321 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK STADIUMI DINAMO! Jepet apartament 1+1 modern tek stadiumi dinamo. apartamenti eshte i organizuar

321 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
51 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 1+1 modern tek stadiumi dinamo. apartamenti eshte i organizuar ne; sallon , kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati ekzistues. per me shume inform... 25/11/2020 14:09... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 1+1 me qera te komuna e Parisit! Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi kika 2.apartamenti eshte i organizuar

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi kika 2.apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi , nje tualet. apartamenti eshte i mobiluar me gjithcka te re.per me shume informacion ju lutem na kontaktoni... 25/11/2020 14:04... Lexo detajet..

350 Euro JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK STADIUMI DINAMO! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallate ekzistues. organiz

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallate ekzistues. organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 ambjent ndenje me kuzhine te vecuar, dhe 1 tualet. aprtamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha pajisje e nevojshme. per nje viz... 25/11/2020 14:02... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek stadiumi dinamo me nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti perbehe... (Premium 30.11.2020)

400 Euro Komuna e Parisit (Lulishtja) Apt 2+1+2wc - I Investuar, Mobilim Cilesor | Ashensor | Ndricim LED Jepet me qera super apartament 2+1+2wc+2bllk tek komuna e parisit (rr. medar sht

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2wc+2bllk tek komuna e parisit (rr. medar shtylla) zone perfekte | pallat i pajisur me ashensor | investuar - mobilim teper cilesor | ndricim led | hapesire e bolleshme | strukture e rregullt | tualetet me reja | te... 25/11/2020 13:47... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 3+1 me qera Komuna e Parisit Apartamenti ndodhet tek komuna e parisit.

informacion mbi apartamentin:

ka

500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi apartamentin: kati 5 banim siperfaqe 115 m2 organizohet nga: sallon ndenje ambjet gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete ballkon jepet me qera i mobiluar. pallat i ri, me ashensor. ... 25/11/2020 13:47... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira 1+1 te Komuna e Parisit Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga robert schwartz, tek komuna e parisit per

250 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga robert schwartz, tek komuna e parisit per 250 euro/muaj. apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe i mirembajtur, sic paraqitet ne foto. apartamenti ndodhet ne nje robjekt te ri me ashensor. lirohet me date... 25/11/2020 13:47... Lexo detajet..

290 Euro Kompleksi Dinamo, jepet me qera hyrje vile 1+1. Jepet me qira hyrje vile 1+1 te kompleksi dinamo, ka organizim shume te mire te

290 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qira hyrje vile 1+1 te kompleksi dinamo, ka organizim shume te mire te ambienteve, ndodhet ne katin 1 te nje vile , e gjitha me hidro dhe me termoizolim, mobilimi eshte i ri dhe i paperdorur me pare , per me shume inf ose foto ju lutem me ko... 25/11/2020 12:55... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA AP 2+1... TE PETRO NINI...!! Jepet me qira ap 2+1 te perto nini...!!

jepet me qira apartament 2+1 i mobilu

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira ap 2+1 te perto nini...!! jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar teresisht ne ketin e 6...!! apartamenti ndodhet te gjimnazi petro nini ne nje pallat pa ashensor me nje mobilim bashkohor ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkua... 25/11/2020 12:24... Lexo detajet..

1,500 Euro JEPET VILE ME QERA PRANE KOMPLEKSIT DINAMO Jepet me qera vile te kompleksi dinamo dhe prane rr. kosovareve. 
 vila zoteron

1,500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
365 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera vile te kompleksi dinamo dhe prane rr. kosovareve. vila zoteron dhe nje verande/tarrace te shtruar dhe izoluar mire, e cila mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme. vila orientohet nga lindja-jugu-veriu duke mundesuar nje ndricim... 25/11/2020 12:08... Lexo detajet..

30,000 Leke Qera, Apartament 1+1 tek Komuna Parisit".

30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 25/11/2020 12:05... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim