shtepi me qera tek ali demi tregu elektrik tirane

 Online 199 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
225 Euro
2+1+Ballkon me 2 Vende Parkimi Garant - Vendodhje Fantastike (Tregu Elektrik - Rr. Kryesore) 2+1+ballkon me 2 vende parkimi garant - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu

225 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

2+1+ballkon me 2 vende parkimi garant - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt q2627 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - sip totale:90 m2 - s... 19/04/2021 00:42... Lexo detajet..

15,000 Leke
Jepen Apartamente me Qera 2+1 dhe 1+1 170mij-150 Lek Jepen apartamemte me qera 2+1 80m2 1+1 70 m2 dhe 1+1 68m2 . hyrjet jan te mobil

15,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (3.54 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepen apartamemte me qera 2+1 80m2 1+1 70 m2 dhe 1+1 68m2 . hyrjet jan te mobiluara dhe nodhen ne nj vil 4 katshe ne mbrapa ish uzines se traktorve afer rruges se unazes se re qe esht ber tani. cmim i qerave varijon nga 170-150mij lek.... 19/04/2021 00:27... Lexo detajet..

12,000 Leke
Jepet me qera garsionere Jepet me qera nje garsionere ne katin e pare te nje vile 2 kateshe. eshte e komp

12,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
18 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera nje garsionere ne katin e pare te nje vile 2 kateshe. eshte e kompletuar edhe me te gjitha kushtet. edhe me uje 24 ore. ... 18/04/2021 23:43... Lexo detajet..

16,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar 
e pershtatshme per cift 
shtepi private

16,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
41 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar e pershtatshme per cift shtepi private kati i 1 per cdo informacion me teper na kontaktoni ... 18/04/2021 23:39... Lexo detajet..

260 Euro Jepet me qera Apartament 1+1 tek Mangalem 21 ,Ali Demi Informacione mbi pronen :

siperfaqja 65 m2
kati 5 banim

organizimi :

s

260 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Informacione mbi pronen : siperfaqja 65 m2 kati 5 banim organizimi : sallon ndenje +kuzhine 1 dhome gjumi 1 tualet 1 ballkon cilesime te tjera : pallati i ri i perfunduar para 3 muajve i mobiluar ne menyre bashkekohore orientimi ... 18/04/2021 20:38... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament me qira 1+1 tek Ali Demi kompleksi Mangalem Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi kompleksi mangalem

me siperfaqe 55m

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi kompleksi mangalem me siperfaqe 55m2. kati 3 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi • 1 tualet ofrohet: • i pa mobiluar • me parket • n... 18/04/2021 20:32... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 tek tregu elektrik Jepet apartament me qera 1+1 tek tregu elektrik

me siperfaqe 63m2. kati i 2

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek tregu elektrik me siperfaqe 63m2. kati i 2 ne pallat ekzistues organizohet: • sallon + kuzhine • dhome gjumi • 1 tualet • korridor ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira cmim... 18/04/2021 20:26... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament me qira 1+1 tek Ali Demi kompleksi Mangalem Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi kompleksi mangalem

me siperfaqe 55m

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi kompleksi mangalem me siperfaqe 55m2. kati 3 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi • 1 tualet ofrohet: • i pa mobiluar • me parket • n... 18/04/2021 19:46... Lexo detajet..

165 Euro Shtepi Private Me Qera 1+1 Prane Venue Club (ID BV217) Tirane Prane venue club, rruga paro kita jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. sipe

165 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Prane venue club, rruga paro kita jepet shtepi private me qera 1+1, kati 1. siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine, sallon ndenje. shtepia eshte e mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, oborr per park... 18/04/2021 19:43... Lexo detajet..

20,000 Leke Qera, Garsoniere, Tregu Elektrik, Tirane. Jepet me qera garsoniere prane tregut elektrik
siperfaqja 40 m2
verande 18 m2

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera garsoniere prane tregut elektrik siperfaqja 40 m2 verande 18 m2 ambient ndenje dhe gatimi 1 tualet pallat i ri totalisht i mobiluar... 18/04/2021 16:49... Lexo detajet..

25,000 Leke Ali Demi 1+1 (25000 leke) Jepet me qera apartamenti 1+1 , i mobiluar, pjese e nje pallati ekzistues,

pe

25,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 , i mobiluar, pjese e nje pallati ekzistues, per me shume ju lutem kontaktoni ne whatsup-kriel al!... 18/04/2021 16:13... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 1+1 ne Ali Dem Jepet apartamenti 1+1 me mobilim, ne ali dem.

per me shume kontakto kriel al

25,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartamenti 1+1 me mobilim, ne ali dem. per me shume kontakto kriel al ... 18/04/2021 13:51... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 Ali Dem afer fushes Jepet apartament me qera 1+1 ali dem afer fushes
me siperfaqe 60m2. kati i 4

25,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ali dem afer fushes me siperfaqe 60m2. kati i 4 organizohet: •salloni dhe guzhina jane te ndare •1 dhoma gjumi •1 tualete •korridor •1ballkon ofrohet: • i mobiluar • ne kushte shume te ... 18/04/2021 11:05... Lexo detajet..

30,000 Leke Tregu Elektrik jepet super apartament 1+1 me qira! 30.000 Leke. Jepet me qira apartament 1+1 te tregu elektrik. 
apartamenti eshte totalisht i

30,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te tregu elektrik. apartamenti eshte totalisht i mobiluarne menyre bashkohore. ndodhet ne pallat te ri, kati i trete. per me shume informacion mund te na kontaktoni! ... 18/04/2021 06:49... Lexo detajet..

260 Euro Super apartament komod. Super apartament tek kompleksi mangalem. 
apartamenti eshte i pabanuar dhe ka a

260 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Super apartament tek kompleksi mangalem. apartamenti eshte i pabanuar dhe ka arredim te ri. eshte ideal per jetese komode. ndodhet ne nje kompleks te ri dhe shume te preferuar. cmimi: 260 euro ... 18/04/2021 06:44... Lexo detajet..

260 Euro Apartament me qera ne Ali Demi !!! Super apartament tek kompleksi mangalem. 
apartamenti eshte i pabanuar dhe ka a

260 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Super apartament tek kompleksi mangalem. apartamenti eshte i pabanuar dhe ka arredim te ri. eshte ideal per jetese komode. ndodhet ne nje kompleks te ri dhe shume te preferuar. cmimi: 260 euro... 17/04/2021 23:29... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, 📍Ali Demi. ❗️qera, apartament 2+1, 
📍ali demi.

informacione mbi apartamentin :

500 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

❗️qera, apartament 2+1, 📍ali demi. informacione mbi apartamentin : •📐siperfaqja 85m2. • kati 1 organizimi : • 🛋ambient ndenje. • 🍽ambient gatimi. • 🛌2 dhoma gjumi. • 🛁tualet. detaje te tjera : i mobil... 17/04/2021 15:01... Lexo detajet..

250 Euro Apartament me qera te tregu elektrik !! Jepet me qera apartement te tregu elektrik.
kati i 9 me ashensor ,e mobiluar,t

250 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.53 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartement te tregu elektrik. kati i 9 me ashensor ,e mobiluar,teper komode dhe cmim konkurent . ... 17/04/2021 14:08... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 te Ish-Tregu Elektrik! Jepet me qira apartament 1+1.
ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri.
s

30,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 1+1. ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri. sipërfaqe 65 m2. i mobiluar me kushte bashkëkohore. mobilim i ri. për më shumë informacion apo një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni! ... 17/04/2021 13:48... Lexo detajet..

270 Euro Super shtepi me qera. Super apartament tek kompleksi mangalem. 
apartamenti eshte i pabanuar dhe ka a

270 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Super apartament tek kompleksi mangalem. apartamenti eshte i pabanuar dhe ka arredim te ri. eshte ideal per jetese komode. ndodhet ne nje kompleks te ri dhe shume te preferuar. cmimi: 270 euro(i diskutueshem)... 17/04/2021 13:47... Lexo detajet..

200 Euro Jepet apartament me qira 1+1 tek Ali Demi kompleksi Mangalem Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi kompleksi mangalem

me siperfaqe 65m

200 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi kompleksi mangalem me siperfaqe 65m2. kati 2 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 1 dhome gjumi • 1 tualet ofrohet: • i pa mobiluar • me parket • n... 17/04/2021 13:47... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me qera tek Tregu Elektrik. Jepet me qera apartent teper komod, ne nje pallat te ri tek tregu elektrik.
apa

30,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera apartent teper komod, ne nje pallat te ri tek tregu elektrik. apartenti ka mobilim bashkekohore. ... 17/04/2021 13:18... Lexo detajet..

230 Euro Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tirane. Qera, apartament 1+1, ali demi, tiranë.
informacion mbi apartamentin:
• sip

230 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Qera, apartament 1+1, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 65 m2. • kati i 2 i një vile. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera: • i ... 17/04/2021 10:21... Lexo detajet..

400 Euro Tregu Elektrik jepet me qira apartament 2+1! Jepet me qira apartament 2+1, prane tregut elektrik. 
apartamenti eshte totalis

400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 2+1, prane tregut elektrik. apartamenti eshte totalisht i investuar me te gjithe kushtet bashkohore. pallat i ri me ashensor. kati i katert. ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes e cila te ofron te gjithe fasi... 17/04/2021 10:17... Lexo detajet..

250 Euro Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 250 € /Muaj Jepet me qera, apartament 2+1, ali demi, rruga kostaq cipo.
• sipërfaqja tot

250 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera, apartament 2+1, ali demi, rruga kostaq cipo. • sipërfaqja totale: 100m2. • kati i 4. • orientim jug - perëndim. organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare. • i mobiluar. • me kondicio... 17/04/2021 10:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim