shtepi me qera tek qender durres

 Online 56 lexues | 23 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
190 Euro
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

190 Euro

Qender | Durres (0.94 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

... 19/04/2021 13:53... Lexo detajet..

250 Euro
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES. 📐 105 m²
🔑 kati 7 (me ashensor)
🛏 nr. i dhomave të gjumit 2
🛁

250 Euro

Qender | Durres (0.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

📐 105 m² 🔑 kati 7 (me ashensor) 🛏 nr. i dhomave të gjumit 2 🛁 nr. i tualeteve 2 🏙 nr. i ballkoneve 2 ————————— 💶 cmimi 230€/muaj 📍prane qendres tregtare flagship ,durres. ————————... 19/04/2021 13:43... Lexo detajet..

28,000 Leke
Jepet ap me qera 2+1 te Muzeumi Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenjeje + kuzhine,tualet

28,000 Leke

Qender | Durres
2+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenjeje + kuzhine,tualet si dhe 2 ballkone. eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati egzistues. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe gjithashtu disponon edhe vend parkimi. ndodhet... 19/04/2021 10:02... Lexo detajet..

150 Euro Gazoniere 50 m2 Shtepia ndodhet ne zone shume te bukur te plazhit, me pamje nga deti. pjeserisht

150 Euro

Qender | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Shtepia ndodhet ne zone shume te bukur te plazhit, me pamje nga deti. pjeserishte e mobilur . pallati eshte anes rruges kryesore , 5 min ne kembe jemi me dete, stacioni autobuzit eshte poshte pallatit. cmimi i diskutueshem... 18/04/2021 12:44... Lexo detajet..

200 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+VERANDE PRANE SHKOLLES SE MUZIKES, QENDER, DURRES.
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 18/04/2021 12:43... Lexo detajet..

25,000 Leke Hyrje me qera, me verande. Adresa: perballe postes qendrore, lagjia 11.
hyrja eshte 2+1+banjo, kati i pare

25,000 Leke

Qender | Durres (0.50 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Adresa: perballe postes qendrore, lagjia 11. hyrja eshte 2+1+banjo, kati i pare i banimit. mobilim i pjesshem, shih fotot. 24 ore uje/drita, ashensor + administrim. mundesi parkingu poshte pallatit. cmimi: 250 mije leke te vjetra ne muaj. ... 17/04/2021 15:18... Lexo detajet..

220 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 LAGJA 16 PRANE KAZAZIT,DURRES. 
📐 110 m²
🔑 kati i 5( me ashensor)
🛏 nr. i dhomave të gjumit 2

220 Euro

Qender | Durres (1.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

📐 110 m² 🔑 kati i 5( me ashensor) 🛏 nr. i dhomave të gjumit 2 🛁 nr. i tualeteve 2 🏙 nr. i ballkoneve 2 ————————— 💶 220 €/muaji 📍lagja 16,prane kazazit,durres. ————————— 📩 a... 17/04/2021 09:12... Lexo detajet..

350 Euro  Jepet me qera apartament 2+1, Afer Shkolles Gjergj Kastrioti, Durres 👉 jepet me qera apartament 2+1, afer shkolles gjergj kastrioti, durres
🏘

350 Euro

Qender | Durres (0.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

👉 jepet me qera apartament 2+1, afer shkolles gjergj kastrioti, durres 🏘 ndodhet ne katin e 2 te nderteses. 📌e mobiluar 📌 me ballkon 📌 2 banjo 📌 ashensor 💶cmimi: 350 euro per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 ... 16/04/2021 14:49... Lexo detajet..

120 Euro Gazonier 50 m2 Shtepia eshte ne zonen e plazhit , ne pallatet e reja anes rruges, te isha palla

120 Euro

Qender | Durres (4.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Shtepia eshte ne zonen e plazhit , ne pallatet e reja anes rruges, te isha pallatet e hollideit.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati shume te mire me mirembajten. pallati eshte me ashensor dhe shtepia e mobiluar.... 16/04/2021 07:46... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1, Ish Parku Sportiv, Durres Jepet me qera apartament 2+1, ish parku sportiv, durres
 ndodhet ne katin e 10

25,000 Leke

Qender | Durres (0.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, ish parku sportiv, durres ndodhet ne katin e 10 te nderteses. e mobiluar me ballkon ashensor cmimi: 25 000 leke per me shume informacion na kontaktoni +355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 ju mirepresim!... 15/04/2021 18:34... Lexo detajet..

250 Euro QERA 2+1 +2FLAGSHIP DURRES🏡 250€ ✅

250 Euro

Qender | Durres (0.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

... 14/04/2021 19:42... Lexo detajet..

230 Euro Qera 1+1 230€ mobiluar Qera 1+1
👉70 metra
👉kati 9 (jo i fundit) me ashensor.
👉totalisht i m

230 Euro

Qender | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Qera 1+1 👉70 metra 👉kati 9 (jo i fundit) me ashensor. 👉totalisht i mobiluar pershkrim: 1+1+ballkon. apartamenti ndodhet ne pallatin e ndertuar ne vitin 2004 mbrapa pallatit te kultures. orientimi eshte jug lindje me pamje nga deti,porti ... 14/04/2021 18:49... Lexo detajet..

300 Euro   JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK OSLO, VOLLGA Jepet apartament 1+1 me qira, tek oslo, vollga. apartamenti ndodhet ne nje palla

300 Euro

Qender | Durres (0.48 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, tek oslo, vollga. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjie, 1 dhome gjumi, 1 tualet. apartamenti jepet me qira i mobiluar. per me shume informacion ose vizite ... 14/04/2021 14:40... Lexo detajet..

28,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1 tek Muzeumi Apartamenti ndodhet ne katin e tret (3) te banimit te nje pallati ekzistues,  nd

28,000 Leke

Qender | Durres
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e tret (3) te banimit te nje pallati ekzistues, ndodhet ne nje nga zonet me te mira ne durres . apartamenti eshte i mire mobiluar dhe i gatshem per banim. per me shume info me kontaktoni.... 14/04/2021 12:08... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1+2 Qera, Tatimet Durres 📍 prane tatimeve durres 
💶 300 euro/ muaj

"your property,  az

300 Euro

Qender | Durres (0.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

📍 prane tatimeve durres 💶 300 euro/ muaj "your property, az priority"✔ ☑ i arreduar totalisht ne menyre cilesore ☑ kati 8 ☑ 2 dhoma gjumi ☑ soxhorno ☑ ballkon ☑ ashensor ☑ cdo ambjent me kondicioner ☑ dy tu... 13/04/2021 19:58... Lexo detajet..

220 Euro Super Ap 1+1 Qera, Prane Gjergj Kastriotit , Durres Apartament 1+1 me qera
☎️ 069 20 55 88 3

"your property,  az  p

220 Euro

Qender | Durres (0.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 me qera ☎️ 069 20 55 88 3 "your property, az priority"✔ ☑ i arreduar totalisht ☑ i pademtuar nga termeti ☑ kati 5 ☑ 1 dhome gjumi ☑ soxhorno ☑ ballkon i mbyllur me vetrate xhami ☑ ashensor ☑ pall... 13/04/2021 19:58... Lexo detajet..

25,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE BULEVARDI KRYESOR Jepet me qira apartament 2+1 te bulevardi kryesor. apartamenti ndodhet ne katin

25,000 Leke

Qender | Durres (0.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te bulevardi kryesor. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte i mobiluar. apartamenti ka siperfaqe 85m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballko... 13/04/2021 11:33... Lexo detajet..

23,000 Leke Apartament te zona stadiumit me verand Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, zona stadiumi.
ndertimi eshte egzistue

23,000 Leke

Qender | Durres (1.59 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, zona stadiumi. ndertimi eshte egzistues dhe i pa demtuar nga termeti, apartamenti eshte ne katin e 2 te banimit dhe i rikonstruktuar. apartamenti ka nje verand rreth 60m. mobilimi eshte i ri me te gjitha pa... 12/04/2021 14:33... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 2+1+2 Apartamenti perbehet nga dhoma e ndenjes se bashku me guzhinen,2 dhoma gjumi,2 t

250 Euro

Qender | Durres
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti perbehet nga dhoma e ndenjes se bashku me guzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon si dhe 1 tualet.ofrohet totalisht i mobiluar.ndodhet ne katin e 4 te nje pallat te ri me ashensor.per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr e poshteshenua... 11/04/2021 14:27... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet ap me qera te shkolla "2 Gjelat" Ap ndodhet ne katin 8 me ashensor dhe eshte i mobiluar 
per cdo info na kontakt

22,000 Leke

Qender | Durres (0.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Ap ndodhet ne katin 8 me ashensor dhe eshte i mobiluar per cdo info na kontaktoni... 10/04/2021 10:07... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera super apartament 2+1 ne qender  Siperfaqja 85m2
2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje se bashku me guzhinen,1 tualet,1 b

250 Euro

Qender | Durres (29.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Siperfaqja 85m2 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje se bashku me guzhinen,1 tualet,1 ballkon kati 3,pallat ekzistues nuk ka demtime nga termeti ofrohet i mobiluar kontaktoni ne numrin e poshteshenuar ... 09/04/2021 15:24... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1, Afer Pallatit te Sportit Durres 👉 jepet me qera apartament 2+1, afer pallatit te sportit durres
🏘ndodhet

25,000 Leke

Qender | Durres (0.71 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

👉 jepet me qera apartament 2+1, afer pallatit te sportit durres 🏘ndodhet ne katin 9 te nderteses. 📌e mobiluar 📌me ballkon 📌2 banjo 📌ashensor 💶cmimi: 25 000 leke per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 6... 09/04/2021 10:45... Lexo detajet..

230 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES. 📐 110 m²
🔑 kati i 5( me ashensor)
🛏 nr. i dhomave të gjumit 2

230 Euro

Qender | Durres (1.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

📐 110 m² 🔑 kati i 5( me ashensor) 🛏 nr. i dhomave të gjumit 2 🛁 nr. i tualeteve 2 🏙 nr. i ballkoneve 2 ————————— 💶 230 €/muaji 📍prane gjykates,qender,durres. ————————— 📩 al_i... 09/04/2021 09:57... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 ne qender Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhoma e ndenjes se bashku me sallonin,1

25,000 Leke

Qender | Durres (29.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhoma e ndenjes se bashku me sallonin,1 tualet dhe 1 ballkon me hapesire te bollshme. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.ofrohet i mobiluar,per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ... 08/04/2021 09:44... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera  apartament 2+1 Prane Shkolles Italiane, Durres Jepet me qera  apartament 2+1 prane shkolles italiane, durres 
ndodhet ne katin

300 Euro

Qender | Durres (0.58 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 prane shkolles italiane, durres ndodhet ne katin e 2 te nje vile. 📍me vend parkim per me teper shfletoni galerine e fotove👇 📌e mobiluar 💶cmimi 300 euro. per me shume informacion na kontaktoni ☎️+... 07/04/2021 20:40... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim