Online 226 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

400 Euro
Apartament 2+1 prane Kontakt Apartament me qira 2+1 +2 tualete tek rruga Frosina Plaku,Kompleksi Kontakt.
Or

Apartament 2+1 Prane Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira 2+1 +2 tualete tek rruga frosina plaku,kompleksi kontakt. organizohet ne nje sallon ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 depo,dhe ballkon. ndodhet ne nje pallat te mire administruar ne katin e 5 banim. per me shum... 08/05/2020 11:02... Lexo detajet..

15,000 Leke
Jepet shtepi 2+1 me qera 150 mij lekë Jepet shtepi 2+1 me qera kati parë në shtëpi private,kuzhin e kompletuar
Adr

Jepet Shtepi 2+1 Me Qera 150 Mij Lekë

Kamez/Paskuqan | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi 2+1 me qera kati parë në shtëpi private,kuzhin e kompletuar adresa:paskuqan rruga "azem hajdari" tel:0684100466... 08/05/2020 11:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

15,000 Leke

900 Euro
Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 244 m² 900 Euro (Ali Demi) Jepet me qera vilë te rruga "Shemsie Haka", në zonën e Ali Demit, 1

Tirane, Jap Me Qera Vile 2 Katshe 244 M² 900 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
244.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 08/05/2020 10:30... Lexo detajet..

370 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK BRRYLI Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2, apartamenti ndodhet ne katin e

Apartament 2+1 Me Qira Tek Brryli

Brryli | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik.apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere... 08/05/2020 10:29... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet kati nje vile me qira Jepet kati nje vile me qira. Organizohet ne salon kuzhine, dhoma gjumi, tualet.

Jepet Kati Nje Vile Me Qira

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet kati nje vile me qira. organizohet ne salon kuzhine, dhoma gjumi, tualet. cmimi 250 mije lek te vjetra... 08/05/2020 09:23... Lexo detajet..

600 Euro Jepet me qira super duplex tek Rezidenca Jepet me qira super duplex tek Rezidenca "Kodra e Diellit". Apartament

Jepet Me Qira Super Duplex Tek Rezidenca

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira super duplex tek rezidenca "kodra e diellit". apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe organizohet nga: nje ambjent ndenjie , nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. apartamenti eshte super i mobiluar dhe i pajisur me sis... 08/05/2020 09:18... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qira apartament te Kopshti Zoologjik Jepet me qira apartament 1+1 te Kopshti Zoologjik, ngjitur me Hotel UNIIK me pam

Jepet Me Qira Apartament Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te kopshti zoologjik, ngjitur me hotel uniik me pamje nga liqeni. apartamenti organizohet nga 1 sallon ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te rilokacioni ku ndodhet of... 08/05/2020 09:17... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QIRA 2+1 NE KOMUNEN E PARISIT Jepet me qira apartament 2+1 te Komuna e Parisit me siperfaqe totale 122m2. Apar

Jepet Me Qira 2+1 Ne Komunen E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te komuna e parisit me siperfaqe totale 122m2. apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri te mireadministruar ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. organizohet ne dy dhoma gjumi, ... 08/05/2020 09:17... Lexo detajet..

300 Euro Kopeshti Botanik 2+1 Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bahkohore cdo gje

Kopeshti Botanik 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bahkohore cdo gje ere dhe cilesore ... 08/05/2020 09:15... Lexo detajet..

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

450 Euro DUPLEX 3+1 ME QIRA, KODRA E DIELLIT Jepet apartament dublex 3+1 me qira, me siperfaqe 131 m2. Ndodhet tek Rezidenca

Duplex 3+1 Me Qira, Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament dublex 3+1 me qira, me siperfaqe 131 m2. ndodhet tek rezidenca kodra e diellit 2, ne katin e 3 dhe te 4 te nje pallati me ashensor. organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.hyrje plo... 08/05/2020 09:00... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA, ALI DEMI Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 58m2. Ndodhet ne Rrugen Ali Demi.Apar

Apartament 1+1 Me Qira, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 58m2. ndodhet ne rrugen ali demi.apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.organizohet ne ambient gatimi te perbashket me sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkone. lirohet me ... 08/05/2020 08:59... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA, TE MINE PEZA Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 55m2. Ndodhet ne Rrugen Mine Peza pra

Apartament 1+1 Me Qira, Te Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 55m2. ndodhet ne rrugen mine peza prane komisariatit nr. 3. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet.ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri pa ashensor. hyrje... 08/05/2020 08:49... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT ME QERA 2+1, MINE PEZA Jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 72 m2 , prane Prokurorise Tiranes. Ndo

Apartament Me Qera 2+1, Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 72 m2 , prane prokurorise tiranes. ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon.... 08/05/2020 08:49... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK BLLOKU Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 64m² ne katin e 4 te nje pallati pa

Apartament Me Qira 2+1 Tek Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 64m² ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor. apartamenti organizohet ne 2 dhoma 1 sallon te perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet. apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne bllok pran... 08/05/2020 08:48... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament me qera ne Astir Jepet apartament me qera ne zonen e Astirit, prane hotel El Sahara.
Apartamenti

Apartament Me Qera Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera ne zonen e astirit, prane hotel el sahara. apartamenti eshte i organizuar ne 1+1, me siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te pallatit me orientim jug-perendim. pjeserisht i mobiluar cmimi 25,000 leke... 08/05/2020 07:12... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament me qera tek shkolla e bashkuar Hyrje e kompeltuar me cdo gje te re, mobilim shume i mire dhe hyrje me cdo gje t

Apartament Me Qera Tek Shkolla E Bashkuar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Hyrje e kompeltuar me cdo gje te re, mobilim shume i mire dhe hyrje me cdo gje te re, e pabanuar me pare. pallat i ri dhe super pozicion.... 08/05/2020 00:55... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qera me super pamje nga liqeni. Jepet apartament me qera 2+1 tek liqeni.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dh

Jepet Apartament Me Qera Me Super Pamje Nga Liqeni.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek liqeni. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet,3 ballkone me pamje nga liqeni. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire,dhe ndodhet ne brezin e pa... 07/05/2020 23:34... Lexo detajet..

400 Euro Aparament 2+1 per qira, te Brryli, 400 euro Ne nje ndertim te ri me ashensor zona prane Brrylit jepet apartament 2+1 me qira

Aparament 2+1 Per Qira, Te Brryli, 400 Euro

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje ndertim te ri me ashensor zona prane brrylit jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ka edhe post parkim. cmimi 400 euro... 07/05/2020 23:13... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

245 Euro Apartament 1+1 per qira Jepet me qira apartament 1+1 ne hyrje te Don bosko apartamenti ndodhet n katin e

Apartament 1+1 Per Qira

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne hyrje te don bosko apartamenti ndodhet n katin e 2 te nje pallati egzistus di mobiluar mjaft mire dhe me t gjitha kushtet ... 07/05/2020 22:41... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 ne Rrugen e Barrikadave Jepet apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave totalisht i mobiluar

Apartament 1+1 Ne Rrugen E Barrikadave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira ne rrugen e barrikadave totalisht i mobiluar ... 07/05/2020 22:41... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK BLLOKU AMBASADAVE APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK BLLOKU AMBASADAVE , afer Kishes Katolike.
Apartament

Apartament 2+1 Me Qira Tek Blloku Ambasadave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira tek blloku ambasadave , afer kishes katolike. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe qendrore te tiranes. apartamenti per shkak te vendodhjes te ofron te gjitha lehtesirat e mundshme per te banuar si shkolla k... 07/05/2020 22:40... Lexo detajet..

320 Euro Komuna parisit 2+1+2banjo jepet me qera Jepet apartament me qera i mobiluar ne mënyrë te mire. Apartamenti ndodhet ne

Komuna Parisit 2+1+2banjo Jepet Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera i mobiluar ne mënyrë te mire. apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje pallati me ashensor, organizuar ne ambientet gatimit veç, ndenje,2 dhoma gjumi, ballkon ... 07/05/2020 22:16... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke Apartament me qera 2+1 bosh ne Astir tek 2 rotondot. Jepet apartament me qera 2+1 ne Astir.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 ambj

Apartament Me Qera 2+1 Bosh Ne Astir Tek 2 Rotondot.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 2+1 ne astir. apartamenti eshte i organizuar ne 3 ambjente dhe kuzhine e pajisur me k.bufe,1 ballkon,1 tualet dhe 1 post parkimi. apartamenti jepet bosh vetem me k/bufe,ndodhet tek 2 rotondot. sip: 85 m2 kati i 7 (me as... 07/05/2020 21:47... Lexo detajet..

300 Euro Jepet apartament me qera ne Vasil Shanto. Jepet apartament me qera ne Vasil Shanto.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 d

Jepet Apartament Me Qera Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera ne vasil shanto. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. sip: 65 m2 kati i 5(me ashensor) cmimi: 300euro adresa e agjensise: pas ... 07/05/2020 21:35... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera tek vilat amerikane,afer shkolles Viktor Hygo. Jepet apartament me qera tek vilat amerikane,afer shkolles Viktor Hygo.
Apartam

Jepet Apartament Me Qera Tek Vilat Amerikane,afer Shkolles Viktor Hygo.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera tek vilat amerikane,afer shkolles viktor hygo. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet 3 ballkone dhe 1 post parkimi. apartamenti eshte totalisht i mobiluar,ndodhet ne nje vile p... 07/05/2020 21:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim