Online 241 lexues | 9 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

350 Euro
Apartament me qera te Stacioni i Trenit Jepet me qera apartament 2+1+2Tualet dhe ballkon tek Stacioni Trenit. 

Aparta

Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2tualet dhe ballkon tek stacioni trenit. apartamenti ndodhet pas kompleksit usluga. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati i ri, me 2 ashensore. jepet per afategjate me kontrate mbi 1 vit.... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

260 Euro
Apartament me qera te Fusha e Aviacionit Jepet me qera apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit
Apartamenti eshte i sapo mo

Apartament Me Qera Te Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek fusha e aviacionit apartamenti eshte i sapo mobiluar me punime cilesore. cmimi eshte i pa diskutueshem.... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

650 Euro
Jepet me qera apartamenti luksoz te Rr. Kosovarve. Apartament 2+1 me qira ne Rrugen e Kosovareve. I organizuar ne soxhorno, dy dhom

Jepet Me Qera Apartamenti Luksoz Te Rr. Kosovarve.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e kosovareve. i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. me sistem qendror ngrohje dhe kondicioner. me nje orientim lindje- veri- perendim dhe location perfekt prane liqenit artificial te ti... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

280 Euro Apartament me qera te shkolla e Baletit Jepet super apartament me qera 1+1 te Shkolla e Baletit!

Apartamenti ndodhet

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe totale prej 70m2, i miremobiluar dhe me parket.... 30/05/2020 12:58... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira super apartament te rr. Elbasanit Tek rruga elbasanit, (ambasada amerikane) jepet me qira apartament 1+1.
Totalis

Jepet Me Qira Super Apartament Te Rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga elbasanit, (ambasada amerikane) jepet me qira apartament 1+1. totalisht i mobiluar, ne cmim perfshihet abonimi premium i digitalb, abonimi mujor i internetit dhe mirembajtja e shkalles. kati 6 me ashensor. cmimi 400€i padiskutueshem.... 30/05/2020 12:58... Lexo detajet..

550 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI i TIRANES ! Apartament modern per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje sip. prej 1

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Liqeni I Tiranes !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament modern per qira tek kopshti zoologjik. apartamenti ka nje sip. prej 115 m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine korridori qe ben te mundur ndarjen e zones se nates me zonen e dites, dhome matrimoniale, nje dhome per femije, tua... 30/05/2020 12:51... Lexo detajet..

350 Euro 1+1 ME QERA NE BLLOK!! TEK LIBRI UNIVERSITAR!  Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine te vecuar, ndodhet ne katin e 5-te pallat e

1+1 Me Qera Ne Bllok!! Tek Libri Universitar!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine te vecuar, ndodhet ne katin e 5-te pallat ekzistues, jetep i mobiluar, dhe ka kondicionr ne cdo dhome. per me shume info na kontaktoni.... 30/05/2020 12:50... Lexo detajet..

800 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË MYSLYM SHYRI Jepet me qira apartament 3+1 në Myslym Shyri, pranë Drejtorisë së Policisë,

Jepet Me Qira Apartament 3+1 NË Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 në myslym shyri, pranë drejtorisë së policisë, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, pallat i ri me ashensor. ka sipërfaqe 135 m², organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone... 30/05/2020 12:49... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji ! Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji !
Apartamenti ndodhet ne k

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Kompleksi Delijorgji !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi delijorgji ! apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit,dhe katin e trete teknik. organizohet ne nje sallon se bashku me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi,nje tualet,nje ballkon dhe korridori i cili ... 30/05/2020 12:49... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

500 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Rr.Myslym Shyri Apartament 1+1 ne Rr.Myslym Shyri e mobiluar ne menyre moderne ,pallat i ri kati

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Rr.myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 1+1 ne rr.myslym shyri e mobiluar ne menyre moderne ,pallat i ri kati i 9 -te banim,cmimi 500 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 30/05/2020 12:42... Lexo detajet..

650 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Tirane Qender Apartament 1+1 ne qender te Tiranes,afer restaurant (il gusto)e mobiluar ne meny

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Tirane Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes,afer restaurant (il gusto)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet, te perfshira ne cmim ([uje,drita,kondomeniale dhe internet) cmimi 650 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 12:41... Lexo detajet..

480 Euro Apartament 2+1 / Kompleksi Kontakt Apartament 2+1 tek 21dhjetori (Kompleksi Kontakt)i mobiluar ne menyre moderne me

Apartament 2+1 / Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek 21dhjetori (kompleksi kontakt)i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,i pa banuar me pare,kati i 9-te me ashensor. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 30/05/2020 12:41... Lexo detajet..

15,000 Leke gazonjere e pershtatshme per studente vetem (femra) 1+1 banjo koridor ballkone 
500 metra siper fakultetit ekonomik 
perball sof

Gazonjere E Pershtatshme Per Studente Vetem (femra)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1+1 banjo koridor ballkone  500 metra siper fakultetit ekonomik  perball sofres ariut  ngjit me ambasaden turke .. rr: haki shehu  e mobiluar vetem per femra ..  150... 30/05/2020 12:37... Lexo detajet..

18,000 Leke shtepi me qera pran fakultetit ekonomik  e pershtatshme per studente (vetem femra) 1+1 banjo koridor ballkone 
500 metra siper  fakultetit ekonomik 
perball sofr

Shtepi Me Qera Pran Fakultetit Ekonomik E Pershtatshme Per Studente (vetem Femra)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1+1 banjo koridor ballkone 500 metra siper fakultetit ekonomik perball sofres ariut ngjit me ambasaden turke .. rr: haki shehu e mobiluar vetem per femra .. 180 milek 0698484999 ... 30/05/2020 12:36... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus ne Tirane Don Bosko, kompleksi Vizion+, jepet me qera Apartament 1+1,  siperfaqe 70 m2, ka

Apartament 1+1 Me Qera Ne Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus Ne Tirane

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Don bosko, kompleksi vizion+, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 8 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare, korridor dhe ballkon. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, ... 30/05/2020 12:35... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 Kati i 4 Astir 300mij/leke Jepet me qira apartament 2+1+2
Kati 4 
Adresa: Astir 
Çmimi:300mij/leke 
Ap

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Kati I 4 Astir 300mij/leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 kati 4 adresa: astir Çmimi:300mij/leke apartamenti eshte i mobiluar totalisht me cdo gje te re dhe cilesore preferohen familjare per me shume kontakto ... 30/05/2020 12:35... Lexo detajet..

30,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT NE ASTIR Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Astirit, fare prane unazes se madhe. Org

Jepet Me Qira Apartament Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e astirit, fare prane unazes se madhe. organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndjenje me ambjent gatimi me hapesire te konsiderueshme, ballkone si dhe nje tualet. apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nj... 30/05/2020 12:34... Lexo detajet..

320 Euro Vasil Shanto prane UET super 2+1 Vasil Shanto prane me Universitetin Europian jepet me qera apartament 2+1 ne kat

Vasil Shanto Prane Uet Super 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Vasil shanto prane me universitetin europian jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashensor, mobilim bashkekohore me te gjitha kushtet. e restauruar dhe mobilim i ri. 100m2 me cmim 320€... 30/05/2020 12:27... Lexo detajet..

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro "Komuna e Parisit" 1+1 luks 330€ Komuna e Parisit jepet me qera kati i pare i nje vile, arredim modern, me cdo gj

"komuna E Parisit" 1+1 Luks 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Komuna e parisit jepet me qera kati i pare i nje vile, arredim modern, me cdo gje te re. sallon ndenje dhe kuzhina e gatimit me te gjitha elektroshtepiaket, dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe ballkon. oborr perpara dhe parkim i sigurte ne oborr.... 30/05/2020 12:27... Lexo detajet..

320 Euro Super apartament 2+1 tek "Shkolla e Baletit" Shkolla e Baletit jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashen

Super Apartament 2+1 Tek "shkolla E Baletit"

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shkolla e baletit jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 5 pallat i ri me ashensor, punime cilesore dhe arredim bashkekohore. sallon ndenje dhe kuzhine gatimi qe ka dalje dhe ne ballko, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi femijesh. me 2 tuale... 30/05/2020 12:27... Lexo detajet..

310 Euro Jepet me qira 1+1 te Komuna e Parisist Jepet me qera apartament 1+1, 70m2, kati i trete i nje vile private me hyrje te

Jepet Me Qira 1+1 Te Komuna E Parisist

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 70m2, kati i trete i nje vile private me hyrje te vecuar, zone shume e mire dhe mundeson facilitete ne perditshmeri.... 30/05/2020 12:19... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto afer KESH ne Tirane Vasil Shanto, prane KESH-it, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 94 m2, kati

Apartament 2+1 Me Qera Ne Vasil Shanto Afer Kesh Ne Tirane

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vasil shanto, prane kesh-it, jepet me qira apartament 2+1, siperfaqe 94 m2, kati 3 banim pa ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dy dhoma gjumi,( dhoma e femijeve me parket), koridor, ballkon, dhe tualet me dritare. e mobiluar ne me... 30/05/2020 12:16... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

32,000 Leke Apartament 1+1 me qera Bulevardi Bajram Curri  afer shkolles Besnik Sykja ne Tirane Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, jepet me qera Apartament 1+

Apartament 1+1 Me Qera Bulevardi Bajram Curri Afer Shkolles Besnik Sykja Ne Tirane

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Bulevardi bajram curri, prane shkolles besnik sykja, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 1, pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ori... 30/05/2020 12:16... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane Stacioni i Trenit, kompleksi Usluga, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 100

Apartament 2+1 Me Qera Te Stacioni I Trenit Ne Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Stacioni i trenit, kompleksi usluga, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 6 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore,... 30/05/2020 12:15... Lexo detajet..

32,000 Leke Apartament 1+1 me qera 21 dhjetori, Kompleksi Kontakt ne Tirane Rruga Frosina Plaku,  Kompleksi Kontakt, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe

Apartament 1+1 Me Qera 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga frosina plaku, kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 3 me ashensore. apartament eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, i mobiluar. orientimi jug jepet me qera 32.000 leke ne muaj... 30/05/2020 12:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim