gazeta shtepi me qira 2+1 

 Online 218 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ish amb. jugosllave (rruga e durresit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner |... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

199 Euro

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

700 Euro
Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1!  Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kopshti zoologjik jepet me qira super apartament 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe ka siperfaqe 120 m2. eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve, sallon... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

450 Euro
Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. A

Ne Zemer Te Tiranes, Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Apartament Shume I Vecante.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes i bollshem, me kuzhine me vete dhe dalje ne nje ballkon te ... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

600 Euro
Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri. - Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i

Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Katin E 2-te Te Nje Pallati Te Ri.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

- tek garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte komode. apartamenti eshte i organizuar ne: korridor i cili ben te mundur shperndarjen e ambienteve, s... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

350 Euro Ne Qender te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Qira   Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne qender te tiranes ne nje nga zonat me te mira tek selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati 7-katesh dhe ka siperfaqe 92m². organizohet ne nje korri... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

199 Euro Super Cmim: 2+1+Verande (165m2) (Xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | PARKET | Kondicioner & Kaldaja 2+1 tek Vorri i Bomit (Brryl) me Shume Hapesire | i Mobiluar i Gjithi | Dyshemej

Super Cmim: 2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner &

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenjes | dritare me grila | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q1728 ... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

1,000 Euro Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 me Qira Tek Tregu Elektrik, prane Shkolles se Baletit jepet me qira apartament 3+1 me nj

Tek Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 Me Qira

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek tregu elektrik, prane shkolles se baletit jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 150 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri 10-katesh, ideal per zyra ose biznes. apartamenti eshte i organizuar ne: korridor qe ben te mundur shperndarj... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

800 Euro Te Kompleks Kika 2 Jepet Me Qira Apartament ! Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, jepet me qira apartament 3+1+2. Ap

Te Kompleks Kika 2 Jepet Me Qira Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, jepet me qira apartament 3+1+2. apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 dhoma matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe dhome tharjeje.apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 ... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

27,000 Leke jepet me qera 1+1 k pare Jepet me qera 1+1 kati ndertim i vjeter 
i kompletuar dhoma e gjumit ka trekrev

Jepet Me Qera 1+1 K Pare

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1 kati ndertim i vjeter i kompletuar dhoma e gjumit ka trekrevat krevate marinar edhe nje tek mungon televizori hyrje e vogel venndodhja mbrapa palmes arte jepet me afte te gjate cmimi 27000 leke i pa diskutushem parapagim 3 ... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

800 Euro Ne rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Ne zonen me strategjike ne Tirane, prane Drejtorise se Policise, Jepet me Qira A

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri e te mireadministruar, dhe ka siperfaqe neto 110 m2. eshte i organizuar ne nje ambient shu... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

330 Euro Prane Rruges se Kosovareve, Jepet me Qira Apartament 1+1! Tek Kryqezimi i Rruges se Kosovareve me Rrugen Liman Kaba jepet me Qira 1+1 i In

Prane Rruges Se Kosovareve, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek kryqezimi i rruges se kosovareve me rrugen liman kaba jepet me qira 1+1 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe me oborr dhe gjelberim. zona ne te cilen ndodhet apartamente eshte nder zonat me te preferuara mo... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1+2 me qira Jepet apartament me qera i tipologjise 2+1+2

Apartamenti organizohet nga: sal

Apartament 2+1+2 Me Qira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera i tipologjise 2+1+2 apartamenti organizohet nga: sallo ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. apartamenti eshte 123 m2, kati 7, totali i kateve 9. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. per me shume info, na kontaktoni... 30/05/2020 13:14... Lexo detajet..

290 Euro Apartament 1+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane Liqeni i Thate, tek Kompleksi FZ Construction, jepet me qera Apartament 1+1, sip

Apartament 1+1 Me Qera Te Liqeni I Thate Ne Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Liqeni i thate, tek kompleksi fz construction, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 72 m2, kati 2 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhonro, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekoh... 30/05/2020 13:14... Lexo detajet..

300 Euro Ambjent per zyre me qira ,Vasil Shanto . Jepet me qira zyra ne nje nga zonat me te mira te Tiranes Vasil Shanto .

Ambi

Ambjent Per Zyre Me Qira ,vasil Shanto .

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira zyra ne nje nga zonat me te mira te tiranes vasil shanto . ambienti eshte 80m2 ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. zyra eahte e ndare ne 4 ambiente. cmimi qirase... 30/05/2020 13:14... Lexo detajet..

500 Euro Apartament me qera 2+1 prane Pazarit te ri Apartament me qera 2+1 prane pazarit te ri.
Siperfaqja 110 m2
Pallat i ri me a

Apartament Me Qera 2+1 Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qera 2+1 prane pazarit te ri. siperfaqja 110 m2 pallat i ri me ashensor cmimi 500 euro.... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera te Stacioni i Trenit Jepet me qera apartament 2+1+2Tualet dhe ballkon tek Stacioni Trenit. 

Aparta

Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2tualet dhe ballkon tek stacioni trenit. apartamenti ndodhet pas kompleksit usluga. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati i ri, me 2 ashensore. jepet per afategjate me kontrate mbi 1 vit.... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

260 Euro Apartament me qera te Fusha e Aviacionit Jepet me qera apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit
Apartamenti eshte i sapo mo

Apartament Me Qera Te Fusha E Aviacionit

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek fusha e aviacionit apartamenti eshte i sapo mobiluar me punime cilesore. cmimi eshte i pa diskutueshem.... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

650 Euro Jepet me qera apartamenti luksoz te Rr. Kosovarve. Apartament 2+1 me qira ne Rrugen e Kosovareve. I organizuar ne soxhorno, dy dhom

Jepet Me Qera Apartamenti Luksoz Te Rr. Kosovarve.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e kosovareve. i organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. me sistem qendror ngrohje dhe kondicioner. me nje orientim lindje- veri- perendim dhe location perfekt prane liqenit artificial te ti... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

280 Euro Apartament me qera te shkolla e Baletit Jepet super apartament me qera 1+1 te Shkolla e Baletit!

Apartamenti ndodhet

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe totale prej 70m2, i miremobiluar dhe me parket.... 30/05/2020 12:58... Lexo detajet..

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Jepet me qira super apartament te rr. Elbasanit Tek rruga elbasanit, (ambasada amerikane) jepet me qira apartament 1+1.
Totalis

Jepet Me Qira Super Apartament Te Rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga elbasanit, (ambasada amerikane) jepet me qira apartament 1+1. totalisht i mobiluar, ne cmim perfshihet abonimi premium i digitalb, abonimi mujor i internetit dhe mirembajtja e shkalles. kati 6 me ashensor. cmimi 400€i padiskutueshem.... 30/05/2020 12:58... Lexo detajet..

550 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI i TIRANES ! Apartament modern per qira tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka nje sip. prej 1

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Liqeni I Tiranes !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament modern per qira tek kopshti zoologjik. apartamenti ka nje sip. prej 115 m2 ku eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine korridori qe ben te mundur ndarjen e zones se nates me zonen e dites, dhome matrimoniale, nje dhome per femije, tua... 30/05/2020 12:51... Lexo detajet..

350 Euro 1+1 ME QERA NE BLLOK!! TEK LIBRI UNIVERSITAR!  Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine te vecuar, ndodhet ne katin e 5-te pallat e

1+1 Me Qera Ne Bllok!! Tek Libri Universitar!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine te vecuar, ndodhet ne katin e 5-te pallat ekzistues, jetep i mobiluar, dhe ka kondicionr ne cdo dhome. per me shume info na kontaktoni.... 30/05/2020 12:50... Lexo detajet..

800 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 NË MYSLYM SHYRI Jepet me qira apartament 3+1 në Myslym Shyri, pranë Drejtorisë së Policisë,

Jepet Me Qira Apartament 3+1 NË Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 në myslym shyri, pranë drejtorisë së policisë, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, pallat i ri me ashensor. ka sipërfaqe 135 m², organizohet në: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone... 30/05/2020 12:49... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

240 Euro

Q2043 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet - 1 kuzhine - 2 ballkon - sip totale: 87 m2 - sip neto (e brendshme) ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji ! Jepet me qira apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji !
Apartamenti ndodhet ne k

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Kompleksi Delijorgji !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi delijorgji ! apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit,dhe katin e trete teknik. organizohet ne nje sallon se bashku me ambientin e gatimit,nje dhome gjumi,nje tualet,nje ballkon dhe korridori i cili ... 30/05/2020 12:49... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Rr.Myslym Shyri Apartament 1+1 ne Rr.Myslym Shyri e mobiluar ne menyre moderne ,pallat i ri kati

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Rr.myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 1+1 ne rr.myslym shyri e mobiluar ne menyre moderne ,pallat i ri kati i 9 -te banim,cmimi 500 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287.... 30/05/2020 12:42... Lexo detajet..

650 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Tirane Qender Apartament 1+1 ne qender te Tiranes,afer restaurant (il gusto)e mobiluar ne meny

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Tirane Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes,afer restaurant (il gusto)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet, te perfshira ne cmim ([uje,drita,kondomeniale dhe internet) cmimi 650 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 30/05/2020 12:41... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim