shtepi ne shitje tek 21 dhjetori rruga e kavajes tirane 

 Online 140 lexues | 33 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 140 lexues | 33 njoftime ne pritje
120,000 Euro

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 22.04.2020)

57,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Property
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 8-katësh. apartamenti ka sipërfaqe t... (Premium 07.06.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

115,000 Euro

2+1 modern i ri- ne vend perfekt ( te ambasadat)* te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave *( per 2 min ne rruge te kavajes- 21sh dhe zog te... (Premium 23.04.2020)

110,000 Euro
Oferte -Tirane,shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m²,110.000 Euro (Kompleksi KONTAKT) Shes Apartament cilesor 2+1 Sip totale 91 m2 + Parkim 29 m2, i arreduar me shum

Oferte -tirane,shes Apartament+garazhd, 2+1,91 M²,110.000 Euro (kompleksi Kontakt)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shes apartament cilesor 2+1 sip totale 91 m2 + parkim 29 m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit, sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim ... 11/12/2019 19:46... Lexo detajet..

82,500 Euro
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri! Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!!

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne rrugen e kavajes, te square 21, shitet apartament 1+1 me super planimetri!!! ne rrugen e kavajes, te square 21, shitet apartament 1+1 me super planimetri!!! “square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern te jetesës, pr... 11/12/2019 18:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,500 Euro

83,500 Euro
 Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri! Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!!

Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne rrugen e kavajes, te square 21, shitet apartament 1+1 me super planimetri!!! “square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën... 11/12/2019 18:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,500 Euro

57,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 59 m² 57.000 Euro (21 Dhjetori) Shitet apartament ne zonen e 21 Dhjetorit ne Rrugen Kongresi I Lushnjes. 
Apart

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 59 M² 57.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne zonen e 21 dhjetorit ne rrugen kongresi i lushnjes. apartamenti ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues siperfaqe totale prej 59 m2. apartamenti ka orientim te mire shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. organiz... 11/12/2019 18:03... Lexo detajet..

50,000 Euro APARTAMENT 1+1 PRANE ISH PARKUT NE 50.000 Euro Shitet apartament 1+1 prane ish parkut te autobuzave . 
Apartamenti ndodhet ne

Apartament 1+1 Prane Ish Parkut Ne 50.000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 prane ish parkut te autobuzave . apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. bridge25504... 11/12/2019 17:15... Lexo detajet..

97,000 Euro Apartament 2+1 ne kompleksin Magnet tek 21 Dhjetori Apartament 2+1 me siperfaqe 88.0 m². Hyrja e cila te fton ne korridor, ku akses

Apartament 2+1 Ne Kompleksin Magnet Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 88.0 m². hyrja e cila te fton ne korridor, ku aksesohet per ne dhomat e gjumit, tualetin dhe ne fund ne zonen e dites. apartamenti eshte i mireorganizuar, i ventiluar dhe i ndricuar nga orientimi i dyfishte. ndarja e zone... 11/12/2019 17:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

105,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane pallatit me shigjeta ne Tirane (ID 4121286 ) Property ID : 4121286

Rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta, shitet Apa

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes, Prane Pallatit Me Shigjeta Ne Tirane (id 41

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Property id : 4121286 rruga e kavajes, prane pallatit me shigjeta, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², me hipoteke, kati 9 me ashensor (i fundit), e mobiluar ne menyre moderne, i rikonstruktuar totalisht, arredim me arkitekt,... 11/12/2019 16:37... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Pallatit me Shigjeta. Ndodhet në

Shitet,apartament 1+1,pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e pallatit me shigjeta. ndodhet në katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 59 m2. apartamenti ka një orientim shume te mire ndaj drites natyrale si dhe është i pajisur me çertif... 11/12/2019 16:30... Lexo detajet..

120,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 11/12/2019 15:39... Lexo detajet..

45,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE BULEVARDI BAJRAM CURRI Apartament ne shitje 1+1 me sip 59 m2, te Bulevardi Bajram Curri.
Ndodhet ne ka

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Bulevardi Bajram Curri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament ne shitje 1+1 me sip 59 m2, te bulevardi bajram curri. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, i mirembajtur. me certifikate pronesie. kontakto... 11/12/2019 14:41... Lexo detajet..

132,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 110 m² 132.000 Euro (21 dhjetori) Apartamenti i sapoperfunduar me siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 6 te b

Tirane, Shes Apartament 3+1+a+blk Kati 6, 110 M² 132.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti i sapoperfunduar me siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 6 te banimit, planimetri te rregullt. organizohet ne : 1 soxhorno+ gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ka cilesi te larte ndertimi ku dallon termoizolimi, izolim ak... 11/12/2019 14:16... Lexo detajet..

38,000 Euro CMIM OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVAJES Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 50 m2 dhe organizim shume te rregullt me hap

Cmim Okazion! Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 50 m2 dhe organizim shume te rregullt me hapesira te bollshme per te jetuar mire. organizimi eshte ne sallon, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi, korridor dhe tualet. orientimi me diell e ndricon dhe ajros gjate ... 11/12/2019 14:12... Lexo detajet..

132,000 Euro Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 3+1 me planimetri te rregullt! Ne zonen e 21 Dhjetorit shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt. Ndodhet

Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Te Rregullt!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te vitit 2019 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. organizohet ne 1 soxhorno, 3 dhome gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti ka nje p... 11/12/2019 14:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 115.000 Euro (Rruga Ndre Mjeda) Pro13556 Apartamenti ndodhet ne Rrugen Ndre Mjeda. Informacion mbi apartamentin: • Kati

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 110 M² 115.000 Euro (rruga Ndre Mjeda) Pro13556

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen ndre mjeda. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2. • apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • korridor ... 11/12/2019 13:53... Lexo detajet..

96,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes (ID 4121303 ) Property ID : 4121303

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman, shitet Apartam

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes (id 4121303 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4121303 rruga e kavajes, prane spitalit gjerman, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80 m² (75) me hipoteke, kati 5 me ashensor (kati i 3 i banimit),tualet, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dho... 11/12/2019 12:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

96,000 Euro

126,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet ne Tirane (ID 4121275 ) Property ID : 4121275

21 Dhjetorit, Kompleksi Magnet shitet Apartament 2+1 ne

Apartamente 2+1 Ne Shitje Prane 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet Ne Tirane (id 4121275 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4121275 21 dhjetorit, kompleksi magnet shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² + parkim 29 m², me kontrate porosie , kati 4 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar, tualet, me parket, ballkon, sistem ngrohje-ftohje cil... 11/12/2019 12:55... Lexo detajet..

110,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen 21-Dhjetori (ID 4121281 ) Property ID : 4121281

Tek 21-Dhjetori , prane Kompleksit Magnet, shitet Apart

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen 21-dhjetori (id 4121281 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121281 tek 21-dhjetori , prane kompleksit magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 105 m², (99 m²) ne hipoteke, i mobiluar, kati 2 me ashensor, 2 tualete, kondicioner, ballkon, orientimi me diellin. shitet 11000... 11/12/2019 12:53... Lexo detajet..

82,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 96 m² 82.000 Euro (21 Dhjetori) Apartamenti eshte i pozicionuar te 21 Dhjetori, prane Rajonit te Policise Nr.2.

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 96 M² 82.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te 21 dhjetori, prane rajonit te policise nr.2. informacion mbi apartamentin: • kati 1, pallat 2-katesh • siperfaqja e apartamentit : 96 m2 ku 72 m2 eshte ne hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: •... 11/12/2019 12:43... Lexo detajet..

88,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet (ID 4121262 ) Property ID :4121262

21 Dhjetori, Rruga Artan Lenja, Kompleksi Magnet, shitet

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21 Dhjetorit Kompleksi Magnet (id 4121262 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4121262 21 dhjetori, rruga artan lenja, kompleksi magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 100 m² ( 92 m² me dokumenta), kati i 8 me ashensore, i mobiluar ne menyre bashkekohore, shitet bosh vetem me kundrabu... 11/12/2019 12:40... Lexo detajet..

115,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje Rruga e Kavajes (ID 4111120 ) Property ID : 4111120

Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter, shitet apart

Apartamente 1+1 Ne Shitje Rruga E Kavajes (id 4111120 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4111120 rruga e kavajes, prane mullirit te vjeter, shitet apartament 1+1 (2+1) ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe totale 98.38 m² ( 88.6 m²) me hipoteke, kati i 4 me ashensor, koridor, tualet, 2 kondicioner, b... 11/12/2019 12:37... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 1+1 tek rruga "Dritan Hoxha". Apartamenti ndodhet n

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 8-katësh. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 78.3 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi ... 11/12/2019 12:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

73,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e 21-Dhjetorit (ID 4111122 ) Property ID : 4111122

21-Dhjetori, prane Kompleksit Kontakt, shitet Apartamen

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21-dhjetorit (id 4111122 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4111122 21-dhjetori, prane kompleksit kontakt, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualete me dritare, 2 ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidh dhomat. shitet 73000 ... 11/12/2019 12:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

11,000 Euro Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi ne Rrugen Ndre Mjeda! Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi ne Rrugen Ndre Mjeda. Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 2+1+post Parkimi Ne Rrugen Ndre Mjeda!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+post parkimi ne rrugen ndre mjeda. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim ne nje nga ndertimet me cilesore te zones, siperfaqe totale prej 110 m2 nga te cilat 96 m2 jane siperfaqe e brendeshme. organizohet ne nje sallon te madh,... 11/12/2019 11:31... Lexo detajet..

169,000 Euro Tirane, jShes apartament 3+1+BLK Kati 7, 130 m² 450 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet apartament 3+1 tek rruga "Rrua e Kavajës" pranë Qendrës. Apa

Tirane, Jshes Apartament 3+1+blk Kati 7, 130 M² 450 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1 tek rruga "rrua e kavajës" pranë qendrës. apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati i ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 130 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gj... 11/12/2019 11:28... Lexo detajet..

48,500 Euro Shitet 1+1,40m2 tek Rruga e Kavajes 48500Euro Shitet apartament 1+1 40m2 , 48500Euro te Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet t

Shitet 1+1,40m2 Tek Rruga E Kavajes 48500euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 40m2 , 48500euro te rruga e kavajes! apartamenti ndodhet te rruga e kavajes prane poliklinikes nr9 apartamenti ka nje hapesire prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues.eshte i organizuar ne nje sallon ,nje dho... 11/12/2019 11:26... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim