shtepi ne shitje tek don bosko tirane 

 Online 62 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 62 lexues | 1 njoftime ne pritje
90,750 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti ... (Premium 05.04.2020)

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

59,000 Euro

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sa... (Premium 23.12.2021)

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 23.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

90,750 Euro
Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco. Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
Apartament mjaft mire i o

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti eshte i perfunduar , i shtruar me parket, dritare plastike dopio xham . apartamenti ka nje sipwrfaq... 04/04/2020 21:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

67,000 Euro
Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 04/04/2020 20:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

59,000 Euro
1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor | Planimetri e

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 74 m2 - sip neto : 67.77... 04/04/2020 11:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 04/04/2020 11:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

68,000 Euro Shitet apartament 2 +1 tek Rruga Mine Peza Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat egzistues. Eshte organizuar n

Shitet Apartament 2 +1 Tek Rruga Mine Peza

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat egzistues. eshte organizuar ne nje sallon ndenje ,2 dhoma gjumi, si dhe nje tualet. vendodhja e apartamentit eshte prane rruges kryesore gje qe i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme. per me shu... 04/04/2020 11:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

74,470 Euro Apartament 1+1 . Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te Rruges Jordan Misja.
Apa

Apartament 1+1 .

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te rruges jordan misja. apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasilitete... 03/04/2020 11:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,470 Euro

99,000 Euro Apartament 2+1 Shitet Apartament 2+1 tek nje kompleks i ri ne ane te Rruges Jordan Misja.
Apa

Apartament 2+1

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek nje kompleks i ri ne ane te rruges jordan misja. apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasilitete... 03/04/2020 11:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

134,000 Euro Apartament 3+1 per shitje tek Fiori Di Bosko ! Shitet apartament me Planimetri perfekte ne nje nga komplekset me te mira ne Tir

Apartament 3+1 Per Shitje Tek Fiori Di Bosko !

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me planimetri perfekte ne nje nga komplekset me te mira ne tirane. ndodhet ne katin e trete tek kulla 1 e matrix konstruksion. organizimi i brendshem ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballko... 01/04/2020 22:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

134,000 Euro

58,000 Euro Okazion ne zone e Don Boskos Ap 1+1 Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos, zona prane me Kishen Katolike si

Okazion Ne Zone E Don Boskos Ap 1+1

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e don boskos, zona prane me kishen katolike si vendodhje shitet pjeserisht i kompletuar • siperfaqe 71m2 • kati 5, pallat i ri ashens • 1 dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualet dhe ballko... 01/04/2020 21:30... Lexo detajet..

133,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim OKAZION! Ne fillim te zones Don Bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rreg

Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Çmim Okazion!

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne fillim te zones don bosko shitet apartament 3+1+2 me planimetri shume te rregullt dhe Çmim okazion 900 euro/m2. apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ndertuar nga nje nder firmat me prestigjioze ne shqiperi. kompleksi eshte multifunksional, ... 01/04/2020 15:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

120,000 Euro Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. - Ne hyrje te rruges Don Bosko shitet apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pall

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1.

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

- ne hyrje te rruges don bosko shitet apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati 10-katesh. apartamenti ka orientim jug-lindje, ka hapesira te bollshme, me siperfaqe totale 108 m2, me organizim shume te rregullt. apartamenti eshte i organizuar ne ... 01/04/2020 15:15... Lexo detajet..

380,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 340 m² 380.000 Euro Shitet vilë tek rruga "Jordan Misja". Banesa ka sipërfaqe totale 340

Tirane, Shes Vile 3 Katshe Kati 3, 340 M² 380.000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vilë tek rruga "jordan misja". banesa ka sipërfaqe totale 340 m2. vila ka strukturë 3 katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 6 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe magazina e dyqani. orientimi jug-lindje ... 01/04/2020 13:09... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko  Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne don bosko. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 88 m2 • kati 9• organizimi: • ambjenti gatimit • salloni i ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkon. detaje te tjera: orientim perendim • i investuar ... 01/04/2020 11:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

94,320 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fiori di Bosco Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Fiori Di Bosco, Don Bosko.
 Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, don bosko. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe apartamenti : 104.8 m2. • kati 8 banim. organizimi : • sallon ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete... 30/03/2020 10:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,320 Euro

86,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fiori di Bosco, 86.000 euro Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Fiori Di Bosco, Don Bosko.
 Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco, 86.000 Euro

Don Bosko | Tirane (2.33 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, don bosko. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe apartamenti : 95.5 m2. • kati i 1 banim. organizimi : • sallon ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete... 30/03/2020 08:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

86,500 Euro Shitet Apartament 3+1 prane Don Bosko dhe Hipotekes Shitet apartament 3+1ne pallat ekzistues me hipoteke. Pallat I pademtuar nga t

Shitet Apartament 3+1 Prane Don Bosko Dhe Hipotekes

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1ne pallat ekzistues me hipoteke. pallat i pademtuar nga termeti, totalisht i rregulluar dhe shitet pjeserisht i mobiluar ( kuzhine + dhoma e femijeve). kuzhina me mermer dhe shtruar me parket krono , 2banjo . ap gjendet ne nje ... 28/03/2020 14:23... Lexo detajet..

95,400 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 106 m² 95.400 Euro (Fiori Di Bosco) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial Fiori De Bosco

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 8, 106 M² 95.400 Euro (fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (2.33 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kompleksit rezidencial fiori de bosco. i vendosur ne veri-perendim te qytetit te tiranes, ne rrugen “don bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. ... 27/03/2020 13:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,400 Euro

105,000 Euro Shitet ap 3+1, Don Bosko Shitet apartament 3+1 te ne fillim te Rr. Don Bosko, ne zone ndertimesh te mire

Shitet Ap 3+1, Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1 te ne fillim te rr. don bosko, ne zone ndertimesh te mireadministruara te viteve 2000 me ashensor apartamenti ka nje siperfaqe totale 132 m2 me planimetri te rregullt, i organizuar me nje korridor ,me bollkon te vogel qe li... 27/03/2020 10:51... Lexo detajet..

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

86,000 Euro Aparament 2+1 ne shitje, kompleksi Fiori di Bosko Shitet 2+1 te komlpeksi Fiori di Bosko me cmim 86'000 euro!
I konceptuar s

Aparament 2+1 Ne Shitje, Kompleksi Fiori Di Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komlpeksi fiori di bosko me cmim 86'000 euro! i konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, shtepiza qe mund te zgjidhni ne secilen prej tyre, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane. apartamenti ka si... 27/03/2020 10:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

89,100 Euro Shitet apartament 2+1, Rruga Don Bosko Fiori Di Bosko Edil Al Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre aks

Shitet Apartament 2+1, Rruga Don Bosko Fiori Di Bosko Edil Al

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.8 ... 27/03/2020 10:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,100 Euro

74,000 Euro Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1! - Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar.

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1!

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

- prane rruges don bosko, shitet apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1, i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati me ashensor e te mireadministruar dhe ka siperfaqe 90m2. organizohet ne nje koridor te gjere i cili ben ndarje... 25/03/2020 11:32... Lexo detajet..

105,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1+2, Post Parkimi i Perfshire ne Cmim. Ne Don Bosko Perballe Kishes Shitet Apartament 2+1 +2 tualete me Post Parkimi t

Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1+2, Post Parkimi I Perfshire Ne Cmim.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne don bosko perballe kishes shitet apartament 2+1 +2 tualete me post parkimi te perfshire ne cmim. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 8-katesh i pajisur me ashensor dhe i mire administruar. organizimi i brendshem i apartamenti... 25/03/2020 11:32... Lexo detajet..

117,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfekt!! Ne Don Bosko shitet apartament 3+1+2 ne katin e shtate te nje ndertimi te ri. Or

Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfekt!!

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne don bosko shitet apartament 3+1+2 ne katin e shtate te nje ndertimi te ri. organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone. dhomat e gjumit jane te orientuara nga jugu, cka i ben mjaft mire te ndricuara m... 25/03/2020 11:23... Lexo detajet..

105,000 Euro Don Bosko super Apartament 3+1 + Garazh ne cmim. Don Bosko , në një zonë shumë të preferuar nga Familjet për shërbimet që

Don Bosko Super Apartament 3+1 + Garazh Ne Cmim.

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Don bosko , në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, shitet super apartament 3+1 dhe 2 ballokone me ndricim shume natyral plus parkim, totalisht i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh.... 25/03/2020 11:10... Lexo detajet..

126,000 Euro Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apart

Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e don boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem ne 3+1 . apartamenti ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje 2 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale k... 25/03/2020 11:08... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim