shtepi ne shitje tek fresku linze tirane 

 Online 47 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 47 lexues | 2 njoftime ne pritje
80,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane Future Home - Opportunity+
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, tek rruga reshit kuka. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 135m2. apartame... (Premium 07.06.2020)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare d... (Premium 23.04.2020)

57,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane Future Home - Opportunity+
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e shefqet kuka. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administr... (Premium 07.06.2020)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 50000 Euro

Fresku/Linze | Tirane Future Home - Opportunity+
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen muhamet deliu, prane thesarit.apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft ... (Premium 27.04.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

78,000 Euro

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti nd... (Premium 22.04.2020)

78,000 Euro
TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 22/08/2019 22:02

49,000 Euro
Apartament Fresk Apartamenti ndodhet perball Restorant Fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .

Apartament Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet perball restorant fresku ne katin e 3 te nje pallati te ri .ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon te mbyllur.ka nje orjentim lindje.apartamenti shitet ... 22/08/2019 21:50

54,000 Euro
TEK RRUGA DIBRES SHITET APARTAMENT 1+1 Ne rrugen e Dibres ,tek komplesi Orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne

Tek Rruga Dibres Shitet Apartament 1+1

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e dibres ,tek komplesi orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne kompleks shume cilesor ndertim i sapoperfunduar .apartamenti eshte i gjithe i shtruar me parket dhe organizohet si me poshte: ambienti ndenjes dhe gatimit se bashku me d... 22/08/2019 18:18

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

48,000 Euro NE FRESK SHITET APARTAMENT 1+1 MOBILUAR ME PLANIMETRI TE RREGULLT ! Ne Fesk ne rrugen Shefqet Kuka ,shitet apartament 1+1 e mobiluar ,me pamje fanta

Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Mobiluar Me Planimetri Te Rregullt !

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne fesk ne rrugen shefqet kuka ,shitet apartament 1+1 e mobiluar ,me pamje fantastike nga mali dajtit dhe planimetri perfekte. apartamenti eshte ne katin e 4 te pallati shume cilesor, ndertim i viteve te fundit me ashensor dhe poste parkimi. apartame... 22/08/2019 18:15

70,000 Euro Apartament ne shitje 2+1, Fresku Jepet Apartament per shitje 2+1, me siperfaqe 100 m2, perballe shkolles 9-vjecar

Apartament Ne Shitje 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament per shitje 2+1, me siperfaqe 100 m2, perballe shkolles 9-vjecare "17 shkurti", fresk. ambienti eshte i organizuar ne sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet . ndodhet ne katin 3 ne pallat te ri , i gjithi i mobiluar ne menyre b... 22/08/2019 15:13

37,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje, Fresk, Tirane. Jepet apartament 1+1 per shitje me siperfaqe 67,35 m2 ne Fresk, Ruga e Dajtit. N

Apartament 1+1 Ne Shitje, Fresk, Tirane.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 per shitje me siperfaqe 67,35 m2 ne fresk, ruga e dajtit. ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri , me ashensor dhe ka punime shume cilesore. apartamenti eshte i organizuar ne 1+1+ tualet dhe ballkon. apartamenti eshte i pamobilu... 22/08/2019 15:13

Mobilimi:Bosh

37,000 Euro

63,000 Euro Apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk. Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne Fresk. Ndodhet ne k

Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Fresk.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re me ashensor me nje pamje fantastike si dhe drite natyrale. ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem gjeografik pasi ka dalje si ne fresk ... 22/08/2019 15:12

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

53,000 Euro Apartament 1+1/2+1 ne shitje, Fresk. Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme

Apartament 1+1/2+1 Ne Shitje, Fresk.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme dhe 43,2 m2 eshte verande. ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri, ne fresk dhe ka dalje ne zonen e ali demit. hyrja eshte e organizuar ne 1+1 por ka te gjitha mundesis... 22/08/2019 15:12

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

40,000 Euro Apartament 1+1(2 Ballkone) ne shitje , Fresku. Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne Fresk. Ndodhet ne kati

Apartament 1+1(2 Ballkone) Ne Shitje , Fresku.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re (5 vite si punim), me pamje nga rruga kryesore dhe hapsire e bollshme per drite natyrale per ambientin tuaj. organizohet ne 1 sallon, 1 dho... 22/08/2019 15:12

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

48,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 76 m² 48.000 Euro (Fresku) Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit.Apartamenti ndodhet ne k

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 76 M² 48.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e dajtit.apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent ga... 22/08/2019 14:11

40,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 80 m² 40.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Apartamenti nd

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 80 M² 40.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën muhamet deliu. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambje... 22/08/2019 14:09

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 65.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 94 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit.apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 94m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent nden... 22/08/2019 14:09

90,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 90.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut.Apartamenti ndo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 90 M² 90.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut.apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent... 22/08/2019 14:07

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 118 m² 65.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, pranë Restorant Qe

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 118 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit, pranë restorant qesarakës. apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 118.2m2 dhe është i orga... 22/08/2019 13:35

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

40,000 Euro Apartament 1+1(2 Ballkone) ne shitje , Fresku. Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne Fresk. Ndodhet ne kati

Apartament 1+1(2 Ballkone) Ne Shitje , Fresku.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 1+1 per shitje , me siperfaqe totale 72 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re (5 vite si punim), me pamje nga rruga kryesore dhe hapsire e bollshme per drite natyrale per ambientin tuaj. organizohet ne 1 sallon, 1 dho... 22/08/2019 13:16

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

40,000 Euro shitet okazion apartamet 1+1 shitet Apartament 1+1 me cmime okazion ne zonen e Freskut,apartamenti ka 2 ballk

Shitet Okazion Apartamet 1+1

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 me cmime okazion ne zonen e freskut,apartamenti ka 2 ballkone dhe me nje siperfaqe prej 72 m@ mundesi shume e mire per ta adobtuar ne 2+1 disponon dokumentacion te rregullte hipotekore,ndodhet buze rruge,ne cmime perfshihet dhe ... 22/08/2019 13:16

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

63,000 Euro Apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk. Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne Fresk. Ndodhet ne k

Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Fresk.

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2 per shitje , me siperfaqe totale 120 m2, ne fresk. ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re me ashensor me nje pamje fantastike si dhe drite natyrale. ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem gjeografik pasi ka dalje si ne fresk ... 22/08/2019 12:56

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

53,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje, Fresk. Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme

Apartament 1+1 Ne Shitje, Fresk.

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament ne shitje me siperfaqe 118.6 m2, ku 75.4 m2 eshte hapsire e brendshme dhe 43,2 m2 eshte verande. ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri, ne fresk dhe ka dalje ne zonen e ali demit. hyrja eshte e organizuar ne 1+1 por ka te gjitha mundesis... 22/08/2019 12:56

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

52,000 Euro Apartament ne shitje ne Qesarake! Shitet apartament 2+1 ne zonen e Qesarakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te t

Apartament Ne Shitje Ne Qesarake!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e qesarakes. apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te perfunduar se fundmi. ka siperfaqe prej 108.4 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti karakterizohet nga puni... 22/08/2019 12:56

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar  Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s... 21/08/2019 23:50

55,000 Euro Shtepi ne shitje Apartamenti eshte me hipoteke. Ndodhet siper restorant "Fresk"-ut perb

Shtepi Ne Shitje

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte me hipoteke. ndodhet siper restorant "fresk"-ut perballe "anna market" . cmimi i diskutueshem.... 21/08/2019 19:55

110,000 Euro SHITET APARTAMENT (3+1) NE ZONEN E FRESKUT. SHITET APARTAMENT (3+1) NE ZONEN E FRESKUT.

Shitet apartament 3+1 ne zonen e

Shitet Apartament (3+1) Ne Zonen E Freskut.

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament (3+1) ne zonen e freskut. shitet apartament 3+1 ne zonen e freskut, me pamje nga tirana e dajti. apartamenti eshte i pabanuar me pare, i ndodhur ne katin e katert te nje ndertese 4 kateshe (me ashensor). ai ka gjithashtu nje vera... 21/08/2019 19:34

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 103.1 M2 60000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administru... (Premium 07.03.2020)

48,000 Euro 2+1 (82 m2) ne Fresk (BOSH) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor  Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku -  Pallat i Ri me Ashensor | Mob

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | kolltuqe cilesore | dho... 21/08/2019 15:56

38,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne

Shitet, Apartament 1+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent ... 21/08/2019 14:57

57,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Shefqet Kuka. Apartamenti ndodh

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e shefqet kuka. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, amb... 21/08/2019 14:56

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim