shtepi ne shitje tek kodra e diellit tirane 

 Online 153 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 153 lexues | 12 njoftime ne pritje
120,000 Euro

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organiz... (Premium 22.04.2020)

320,000 Euro
SHITET VILE 3 KATSHE PERBALL KRISTALIT Shitet nje vile 3 kateshe me 345 m2. Vila ne katin e pare ka 2 dhoma, soxhor

Shitet Vile 3 Katshe Perball Kristalit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
345.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet nje vile 3 kateshe me 345 m2. vila ne katin e pare ka 2 dhoma, soxhorno, guzhin dhe dy banjo. kati i dyte ka 126 m2 dhe eshte i perbere nga nje soxhorno te madhe bashk me guzhine, nje dhome gjumi te madhe , dhe nje banjo. kati i trete... 11/12/2019 20:13... Lexo detajet..

94,000 Euro
Tirane,Shitet Duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur(Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur(rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem... 11/12/2019 19:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

107,500 Euro
Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1+3 Dublex Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1+3 Duplex. Apartamen

Tek Kodra E Diellit Shitet Apartament 2+1+3 Dublex

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek blloku rezidencial kodra e diellit shitet apartament 2+1+3 duplex. apartamenti ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te je... 11/12/2019 18:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

107,500 Euro

47,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tirane. PRI13281 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit, tek Eleonora. Info

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tirane. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit : 62 m2 . • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi : • salloni i... 11/12/2019 17:47... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartament 2+1+2 per shitje tek Kodra e Diellit Apartament 2+1+2 me siperfaqe 110 m2 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti

Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 110 m2 per shitje tek kodra e diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri te mireadministruar dhe mireorganizuar. apartamenti organizohet nga : - korridor ne hyrje - sallon ndenjie + kuzhine -... 11/12/2019 15:51... Lexo detajet..

120,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje... 11/12/2019 14:06... Lexo detajet..

68,000 Euro Shiten apartamente ne ndertim. Shiten apartamente 2+1,3+1,me siperfaqe te ndryshme,ne nderrtim,Rezidenca Kodrra

Shiten Apartamente Ne Ndertim.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shiten apartamente 2+1,3+1,me siperfaqe te ndryshme,ne nderrtim,rezidenca kodrra e diellit cmimi:700€m2... 11/12/2019 13:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

200,000 Euro Shitet, Apartament Dupleks, Kodra e Diellit, Tiranë, PRI13103 Duplexi është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi

Shitet, Apartament Dupleks, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri13103

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Duplexi është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 5 dhe 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 216.09 m2 • orientim: lindje - perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronë... 11/12/2019 12:36... Lexo detajet..

430,000 Euro Shitet, Vile, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Informacion mbi vilen:• 3 Katesh

Shitet, Vile, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tirane

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne rezidencen kodra e diellit 1. informacion mbi vilen:• 3 kateshe• siperfaqja e ndertimit 300m2• siperfaqja e truallit 420m2• i pajisur me çertifikate pronesie. vila disponon ne katin e pare • salloni i ndenjes •ambjenti i ... 11/12/2019 11:03... Lexo detajet..

47,500 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tirane. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 3 banim • siperfa... (Premium 14.03.2020)

67,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranepri13443

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit.•informacion mbi apartamentin: • pallat i ri • kati i 1 banimi • siperfaqa e apar... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë, PRI13229 Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së. Diellit. Informacion mbi apartamen

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri13229

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së. diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqa e apartamentit : 104m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • i... 11/12/2019 10:54... Lexo detajet..

220,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 250 m² 220.000 Euro (Kodra e Diellit) Apartamenti ndodhet ne Kodra e Diellit,prane Rruges Mustafa Matohiti. Informacio

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 4, 250 M² 220.000 Euro (kodra E Diellit)

Kodra e Diellit | Tirane (2.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne kodra e diellit,prane rruges mustafa matohiti. informacion mbi apartamentin: • kati 5 teknik/ 4 banim • siperfaqa e apartamentit neto 230/ bruto: 250 m2 • orientimi veri-lindje-jug • dokumentacioni: me hipoteke apartame... 11/12/2019 10:52... Lexo detajet..

102,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 113 m² 102.000 Euro (Kodra e Diellit) Apartamenti ndodhet në zonën e Kordës së Diellit. Informacion mbi apartament

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 113 M² 102.000 Euro (kodra E Diellit)

Kodra e Diellit | Tirane (2.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kordës së diellit. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqa e apartamentit 113.5 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi •2 tualete • ballkoni • ndërtim i ri • ... 11/12/2019 10:52... Lexo detajet..

270,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kati i 4, Rezidenca Kodra e Diellit 2, 170 m2, 270.000, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 • Informacion

Shitet, Apartament 3+1, Kati I 4, Rezidenca Kodra E Diellit 2, 170 M2, 270.000, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2 • informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 170 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 t... 11/12/2019 10:49... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kati i 6, Kodra e Diellit, 76 m2, 76000 Euro Tirane,PRI12634 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mb

Shitet, Apartament 1+1, Kati I 6, Kodra E Diellit, 76 M2, 76000 Euro Tirane,pri12634

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 11/12/2019 10:48... Lexo detajet..

135,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Rezidenca Kodra e Diellit, Tiranë, PRI13262 Apartamenti ndodhet në zonën e Rezidences Kodra e Diellit . •Informacion mbi

Shitet, Apartament 3+1, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë, Pri13262

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e rezidences kodra e diellit . •informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 • sipërfaqja e apartamentit : 133 m2 • orientim: jug perendim • dokumentacioni: me certifikatë pronësie • organizimi... 11/12/2019 10:47... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, 100 m2, 110.000 Euro, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. • Informacion mbi aparta

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, 100 M2, 110.000 Euro, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 1 • sipërfaqa e apartamentit : 100 m2 • orientimi: jug – perëndim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit ... 11/12/2019 10:46... Lexo detajet..

102,000 Euro OKAZION !!! Kodra e Diellit , Shitet Apartament 2+1+2 me orientim Jug-Lindje ! Shitet Super Apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje Pallati te Ri i 8 kat

Okazion !!! Kodra E Diellit , Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Jug-lindje !

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture te rregullt me siperfaqe bruto 115 m2, i organizuar ne nje salloni... 11/12/2019 10:12... Lexo detajet..

109,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament me Planimetri&Orientim Perfekt Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament Me Planimetri&orientim Perfekt

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture dhe planimetri perfekte dhe eshte i organizuar si me poshte: sa hyn ne apartament eshte koridori i bollshem qe ben li... 11/12/2019 09:55... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, TiranePRI13443 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit.•Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranepri13443

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit.•informacion mbi apartamentin: • pallat i ri • kati i 1 banimi • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 •organizimi: apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • 1 tua... 11/12/2019 08:37... Lexo detajet..

190,000 Euro Dublex ne shitje , 250m², tek kodra e diellit Dublex ne shitje 
➡️siperfaqja : 187 m² ne certifikate , por 250 m² reali

Dublex Ne Shitje , 250m², Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Dublex ne shitje ➡️siperfaqja : 187 m² ne certifikate , por 250 m² realisht me gjithe verandat ➡️kati: 5 ➡️vendodhja: tek kodra diellit , afer teqe leonores ➡️cmimi: 190.000€... 10/12/2019 22:17... Lexo detajet..

250,000 Euro Shitet/Qera, Duplex, Kati i 3 dhe i 4, Rezidenca Kodra e Diellit 1, 150 m2, 250.000 Euro, Tirane.PRI+ 10546 Duplexi eshte i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apa

Shitet/qera, Duplex, Kati I 3 Dhe I 4, Rezidenca Kodra E Diellit 1, 150 M2, 250.000 Euro,

Kodra e Diellit | Tirane (2.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Duplexi eshte i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 1. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati i 3 dhe i 4 • siperfaqja e apartamentit 150 m2 organizimi: • salloni • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete, njeri... 10/12/2019 16:54... Lexo detajet..

41,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë, PRI13530 Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e diellit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri13530

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 57.8 m2 • orientim: jug-perëndim. • dokumentacioni: me certifiktë pronësie. organizi... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

230,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën Kodra e Diellit • Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
230.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 10/12/2019 12:20... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kati i 4, Kodra e Diellit, 126 m2, 130.000 Euro, Tirane, Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 3+1, Kati I 4, Kodra E Diellit, 126 M2, 130.000 Euro, Tirane,

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 126 m2 • me hipoteke • orientim : lindje • i mobiluar organizimi: • salloni ndenjes • 3 dhoma gjumi... 10/12/2019 11:49... Lexo detajet..

90,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, TiranëPRI13384 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. • Informac

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranëpri13384

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit: 98 m2 • me certifikatë pronësie. • organizimi: apartamenti disponon: • sa... 10/12/2019 11:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim