shtepi ne shitje tek kodra e diellit tirane 

 Online 47 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 47 lexues | 2 njoftime ne pritje
120,000 Euro

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organiz... (Premium 22.04.2020)

93,500 Euro
Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Shitet Ap. 2+1+2   Ne fillim te Kodres se Diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pall

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Ap. 2+1+2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne fillim te kodres se diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me dy ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me dalje ne bal... 22/08/2019 18:36

Mobilimi:Bosh

93,500 Euro

85,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit • Informaci

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit • informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 103 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi •... 22/08/2019 18:30

800,000 Euro
Shitet, Vile, Kodra e Diellit, Tirane.Cmimi 800.000 Euro Vila ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi Vilen: Vila ka strukt

Shitet, Vile, Kodra E Diellit, Tirane.cmimi 800.000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
700.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vila ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi vilen: vila ka strukture 4-kateshe me siperfaqe 700 m2. vila eshte e organizuar: kati 0 • 1 garazh • 1 tualet •kati i 1 sallon ndenje, 1 ambient gatimi, 1 tualet me dritare • kati i 2... 22/08/2019 18:30

113,000 Euro Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane Duplexi eshte i pozicionuar ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apa

Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tirane

Kodra e Diellit | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplexi eshte i pozicionuar ne rezidencen kodra e diellit 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 dhe -1 • siperfaqa e apartamentit 121 m2 • orientim: lindje • organizimi: • kati i pare • salloni i ndenjes • 1 tuale... 22/08/2019 18:29

Mobilimi:Bosh

113,000 Euro

80,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Kodra e Diellit, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit • Informaci

Shitet, Apartament 2+1 Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit • informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 82 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tual... 22/08/2019 18:29

83,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit.Informacion m

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit.informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • buzë rruge • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 105 m2 • me çertifikatë pronësieapartamenti disponon: • sallon... 22/08/2019 18:29

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

310,000 Euro Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë. Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.Informacion mbi ap

Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 1.informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati i 1 • sipërfaqa e apartamentit 185 m2 • organizimi: kati i 1 disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 tual... 22/08/2019 18:29

120,000 Euro Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë. Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 .Informacion mbi a

Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane (2.88 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2 .informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati i 1 • sipërfaqa e apartamentit 133.5 m2 • organizimi: kati i 1 disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 t... 22/08/2019 18:27

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

105,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Kodra e Diellit, Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mbi apartament

Shitet, Apartament 2+1 Kodra E Diellit, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 1 • siperfaqa e apartamentit : 100 m2 • orientimi: jug – perendim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 d... 22/08/2019 18:27

94,000 Euro Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.Cmimi 94000 Euro Apartamenti është i pozicionuar në zonën Rezidenca Kodra e Diellit 2. Inform

Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.cmimi 94000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën rezidenca kodra e diellit 2. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqa e apartamentit totale 105.7 m2 • organizimi: i ndare ne dy kate: kati i pare: 45.17 m2 disponon: • salloni nde... 22/08/2019 18:27

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

119,000 Euro Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë. Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 .Informacion mbi a

Shitet, Apartament Dublex 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2 .informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati i -1 • sipërfaqa e apartamentit 133.6 m2 • organizimi: kati i -1 disponon: • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • siperfaqe 51.72m... 22/08/2019 18:27

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

100,700 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 22/08/2019 18:26

Mobilimi:Bosh

100,700 Euro

80,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane. Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit • Informacion mbi apartamentin: • Nd

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet tek kodra e diellit • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit :105 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • i investuar • ... 22/08/2019 18:26

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

95,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit • Informacion mbi apartamenti

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 7 • siprfaqa e apartamentit : 113 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhome gjumi • 1 tualet • ballkon ... 22/08/2019 18:25

80,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane (2.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 5 banim • siperfaqa e apartamentit: 88 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi •... 22/08/2019 18:24

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

93,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Kodra e Diellit, Tirane Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tirane

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 3 • siperfaqa e apartamentit : 120 m2 • me certifikate pronesie. organizimi: • salloni ndenjes • 3 dhoma gjumi •tualeti • 2 ballko... 22/08/2019 18:24

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

220,000 Euro Shitet, Apartament Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë. Duplexi është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi

Shitet, Apartament Duplex, Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Duplexi është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 6 dhe i 7 • sipërfaqa totale e apartamentit 210 m2 • organizimi: kati i 6 me siperfaqe 115 m2 disponon: • sallonin e nde... 22/08/2019 18:23

165,000 Euro Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi a

Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 1. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati i 3 dhe i 4 • sipërfaqa e apartamentit 150 m2 • orientim jug-lindje. organizimi: • 2 sallone • ambjenti i gatimit • 3 dh... 22/08/2019 18:22

77,700 Euro Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën Rezidenca Kodra e Diellit 2. Inform

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2 , Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën rezidenca kodra e diellit 2. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqa e apartamentit 87.34 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi •... 22/08/2019 18:20

Mobilimi:Bosh

77,700 Euro

93,500 Euro Shitet apartament te fillimi i Kodres se Diellit Ne fillim te Kodres se Diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje palla

Shitet Apartament Te Fillimi I Kodres Se Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne fillim te kodres se diellit, shitet apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me dy ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me dalje ne ball... 22/08/2019 18:16

Mobilimi:Bosh

93,500 Euro

90,000 Euro Apartament Fantastik Prane Liqenit Te Tiranes Apartament mahnites ku gershetohet komoditeti me funksionalitetin. Ndodhet ne hy

Apartament Fantastik Prane Liqenit Te Tiranes

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament mahnites ku gershetohet komoditeti me funksionalitetin. ndodhet ne hyrje te rruges rrapo hekali, shume prane liqenit te tiranes, nje zone qe ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit dhe ju garanton te gjitha lehtesirat dhe sherbimet e nevojs... 22/08/2019 18:16

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

90,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1, me Orientim Jug-lindje ! Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te r

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartamente 2+1, Me Orientim Jug-lindje !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh,... 22/08/2019 18:10

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

320,000 Euro SHITET VILE PANORAMKE TEK KODRA E DIELLIT  Perballe Crystal-Center tek Eleonora poshte Kodres se Diellit. Shitet vila me si

Shitet Vile Panoramke Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
343.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Perballe crystal-center tek eleonora poshte kodres se diellit. shitet vila me siperfaqe trualli 275 m2 dhe siperfaqe ndertimi 343 m2. vila eshte 3 kateshe, me nje vend te gjelberuar, oaz qetesie dhe relaksi. kati i 1 me 126 m2, ka 2 dhoma gjumi, kuzh... 22/08/2019 17:09

110,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE TE KODRA E DIELLIT! Ne Kodren e Diellit, shume prane Rezidences shitet apartament ne nje nga ndertes

Apartament Ne Shitje Te Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne kodren e diellit, shume prane rezidences shitet apartament ne nje nga ndertesat me te mira te zones.3+1+2+2. apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimit ne nje ndertese 6 kateshe. siperfaqja totale eshte 125 m2. korridori hyres ka 1 tualet dhe kal... 22/08/2019 16:00

110,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE TE KODRA E DIELLIT! Ne Kodren e Diellit, shume prane Rezidences shitet apartament ne nje nga ndertes

Apartament Ne Shitje Te Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne kodren e diellit, shume prane rezidences shitet apartament ne nje nga ndertesat me te mira te zones.3+1+2+2. apartamenti ndodhet ne katin e dyte banimit ne nje ndertese 6 kateshe. siperfaqja totale eshte 125 m2. korridori hyres ka 1 tualet dhe kal... 22/08/2019 16:00

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim