shtepi ne shitje tek ysberisht kombinat selite tirane 

 Online 155 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 155 lexues | 12 njoftime ne pritje
64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

74,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,misto Mame,me Hipoteke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 3 • siperfaqa e apartamentit : 118 m2 • orie... (Premium 07.06.2020)

52,000 Euro
OFROHET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT PER SHITJE Ofrohet apartament 1+1 per shitje ne yzberisht. Apartamenti ndodhet ne nje palla

Ofrohet Apartament 1+1 Ne Yzberisht Per Shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet apartament 1+1 per shitje ne yzberisht. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, pallati esht i vogel me 3 hyrje per kat. apartamenti esht i mobiluar edhe i investuar deri ne detaj. apartamenti esht komplet i shtruar me parket ka ... 11/12/2019 20:14... Lexo detajet..

65,000 Euro
Shitet,SUPER Apartament 2+1,Yzberisht Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Yzb

Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e yzberishtit.apartamenti eshte i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshem.objekti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati me punime mjaft ci... 11/12/2019 18:03... Lexo detajet..

54,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Mis

Shitet,apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e misto mames.apartamenti eshte i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,2 tualetet dhe ballkoni.objekti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati me punime mjaft cilesore d... 11/12/2019 18:03... Lexo detajet..

64,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht(future12820) Apartamenti ndodhet ne zonen e Yzberishtit,prane Ecco Market • Informacion mbi

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamentit : 95 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tualeti ... 11/12/2019 17:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

500,000 Euro Shitet,Vilë,Yzberisht Disponojme vile ne zonen e Yzberishtit . Vila ka strukturë 3 katëshe me sipër

Shitet,vilë,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
450.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojme vile ne zonen e yzberishtit . vila ka strukturë 3 katëshe me sipërfaqe totale 450 m2.vila disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi më vete •7 dhoma gjumi •3 tualete • 3 ballkone •detaje të tjera: •totalisht e mobiluar... 11/12/2019 16:50... Lexo detajet..

29,000 Euro Shitet,Garsoniere,Yzberisht(future13367) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,prane karburant "

Shitet,garsoniere,yzberisht(future13367)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,prane karburant "gega oil". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 43 m2. apartamenti ka një orientim te mire ne lidhje dhe eshte ne proces hipotekimi. organiz... 11/12/2019 16:24... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht(future13340) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Informacion mbi apar

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future13340)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 101 m2 • orientim: lindje-perendim . organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gati... 11/12/2019 16:04... Lexo detajet..

63,000 Euro shitet apartament 2+1 ne yzberisht prane pishinave Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qy

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht Prane Pishinave

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

... 11/12/2019 15:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

70,000 Euro Shitet Super 2+1 Misto Mame  Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet Super 2+1 Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 6 • sipërfaqa e apartamentit : 113 m2 • orientim: lindje • i invesuar • kubaturë e rregullt. organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhom... 11/12/2019 15:37... Lexo detajet..

81,000 Euro

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qe... (Premium 22.04.2020)

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

43,000 Euro Shitet 1+1 me hipoteke tek kompleksi Derveni(nuk jepet me kredi) Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet 1+1 Me Hipoteke Tek Kompleksi Derveni(nuk Jepet Me Kredi)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 7 • sipërfaqa e apartamentit : 72 m2 • orientim: lindje • i invesuar • kubaturë e rregullt. organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e... 11/12/2019 15:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

65,000 Euro Shitet 2+1 Misto Mame  Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet 2+1 Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 • sipërfaqa e apartamentit : 101.6 m2 • i invesuar • kubaturë e rregullt. organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma e gjumit •2 tua... 11/12/2019 15:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

53,000 Euro Shitet 1+1 Misto Mame  Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Misto Mames. Informacion mbi apartame

Shitet 1+1 Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim •siperfaqja e apartamentit : 66 m2 . apartamenti eshte i organizuar nga : • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhome gjumi • tualeti • ballk... 11/12/2019 15:36... Lexo detajet..

74,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Ne Misto Mame  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames.
 Informacion mbi ap

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit: 118 m2 • orientim:jug-perendim. apartamenti disponon: • salloni ndenjes •2 dhoma gj... 11/12/2019 15:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

67,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Tek E-88 Ne Yzberish Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,perballe KMY. Informa

Shitet Apartament 2+1 Tek E-88 Ne Yzberish

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,perballe kmy. informacion mbi apartamentin: • kati i 1 • sipërfaqja e apartamentit : 96 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni nde... 11/12/2019 15:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

64,000 Euro Shitet Apartament 2+1 95 m2 Prane Ecco Market Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,perballe Ecco Market.

Shitet Apartament 2+1 95 M2 Prane Ecco Market

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,perballe ecco market. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit : 95 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është i pamobiluar dhe disponon: • s... 11/12/2019 15:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

160,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht(future13533) Shitet apartament në zonën e Yzberishtit,tek Pallatet Molla. Informacion mbi a

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future13533)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
167.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament në zonën e yzberishtit,tek pallatet molla. informacion mbi apartamentin: • kati 9 banim • sipërfaqja e apartamentit : 197 m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • 2 tualete me dri... 11/12/2019 14:35... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht te KMY Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore prane KMY- Yzberisht
Am

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht Te Kmy

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me dy ashensore prane kmy- yzberisht ambienti organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone me hipotek... 11/12/2019 13:53... Lexo detajet..

180,000 Euro Tirane, shes Vile 2 Katshe, 300 m² 180.000 Euro (Prush) Pro13500 Vila ndodhet në Prush. Informacion mbi vilën: • 2 Katëshe + Papafingo • S

Tirane, Shes Vile 2 Katshe, 300 M² 180.000 Euro (prush) Pro13500

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (7.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet në prush. informacion mbi vilën: • 2 katëshe + papafingo • sipërfaqja e ndertimit 300 m2 • siperfaqja e oborrit 1700 m2. vila disponon ne katin e pare • magazine • 1 tualet. ne katin e dyte • ambient ndenjie • 2 dhoma g... 11/12/2019 13:45... Lexo detajet..

48,000 Euro Shitet aparament 1+1 ne Yzberisht. Shitet aparament 1+1 ne Yzberisht.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa

Shitet Aparament 1+1 Ne Yzberisht.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet aparament 1+1 ne yzberisht.apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe eshte i pajisur me hipoteke.... 11/12/2019 13:45... Lexo detajet..

51,900 Euro 1+1 i mobiliuar me hipoteke ne yzberisht Ofrohet apartament 1+1 per shitje ne yzberisht. Apartamenti ndodhet ne nje palla

1+1 I Mobiliuar Me Hipoteke Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ofrohet apartament 1+1 per shitje ne yzberisht. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, pallati esht i vogel me 3 hyrje per kat. apartamenti esht i mobiluar edhe i investuar deri ne detaj. apartamenti esht komplet i shtruar me parket ka ... 11/12/2019 13:44... Lexo detajet..

150,000 Euro Vile per shitje ne Yzberisht pa ikur ne Kombinat  (ID 4141003 ) Property ID : 4141003

Yzberisht, pa ikur ne Kombinat, 300 meter nga rruga Kav

Vile Per Shitje Ne Yzberisht Pa Ikur Ne Kombinat (id 4141003 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
240.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Property id : 4141003 yzberisht, pa ikur ne kombinat, 300 meter nga rruga kavajes, e gjithe rruga e asfaltuar, shitet vile nje kateshe me mundesi shtim kati me themel per 4 kate, me oborr perpara siperfaqe 60 m², vila siperfaqe 112 m² me hipotek... 11/12/2019 12:27... Lexo detajet..

46,500 Euro Shitet 2+1 ,75m2 ne Kombinat 46500Euro! Shitet apartament 2+1 ne Kombinat, Tirane 46500 euro me hipoteke i mobiluar! Apa

Shitet 2+1 ,75m2 Ne Kombinat 46500euro!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kombinat, tirane 46500 euro me hipoteke i mobiluar! apartamenti ndodhet ne kombinat,afer gomisteri xhabaftit, ne nje pallat te vjeter me tulla silikate. eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit dy dho... 11/12/2019 11:26... Lexo detajet..

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

68,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame Apartamenti ndodhet ne zonen e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: • Nd

Shitet,apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 11/12/2019 10:15... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 2+1 me Hipoteke per shitje ne Yzberisht Apartament per shitje 2+1 ne Yzberisht tek Rruga "Panajot Pano" 
Ka n

Apartament 2+1 Me Hipoteke Per Shitje Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament per shitje 2+1 ne yzberisht tek rruga "panajot pano" ka nje siperfaqe 95 m2 e cila organizohet ne dhome ndenje plus kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor, ballkon. apartamenti shitet i mobiluar totalisht ndodhet ne katin e 9 te nje ... 11/12/2019 09:49... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet apartament 2+1 yzberisht,  Shitet apartamenti 2+1 ne Yzberisht, afer pallateve Cabej. i mobiluar.

Shitet Apartament 2+1 Yzberisht,

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne yzberisht, afer pallateve cabej. i mobiluar.... 11/12/2019 09:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim