shtepi ne shitje tek ysberisht kombinat selite tirane 

 Online 40 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 40 lexues | 2 njoftime ne pritje
57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 23.04.2020)

81,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 22/08/2019 22:32

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

50,000,000 Leke
Shitet vile 4 kateshe ne Misto Mame Shitet vile 4 kateshe ne Misto Mame tek Rruga e Qelqit.
Siperfaqe totale 460 m2

Shitet Vile 4 Kateshe Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
460.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile 4 kateshe ne misto mame tek rruga e qelqit. siperfaqe totale 460 m2, ne proces hipotekimi. ambienti organizohet nga: 2 ambiente ndenjeje dhe ambiente gatimi, 11 dhoma gjumi , 5 tualete, 5 ballkone dhe oborri. e pershtatshme per banim o... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Pjeserisht

50,000,000 Leke

29,000 Euro
OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Kombinat 29000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Kombinat, me nje siperfaqe te brendshme 50 m2, ndodhet

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Ne Kombinat 29000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kombinat, me nje siperfaqe te brendshme 50 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. organizimi: salloni se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe 1 ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohor... 22/08/2019 18:50

50,000 Euro Shitet apartament 1+1 Kombinat Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Qelqit, Kobminat.
Aprtamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 1+1 Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga e qelqit, kobminat. aprtamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 81 m2 . organizimi: 1 sallon, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ku ndodhet apartamenti eshte e ... 22/08/2019 18:49

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

52,000 Euro Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite! Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne k

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne misto mame shitet apartament 2+1+2 me shume drite!!! apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe aktualisht eshte i ndare nje nje garsoniere dhe nje apartament 1+1 te cilat mund te bashkohen shume kollaj dhe... 22/08/2019 18:37

70,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë Apartamenti ndodhe ne zonën e Yzberishit, pranë Pishinave• Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhe ne zonën e yzberishit, pranë pishinave• informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti •2 ... 22/08/2019 18:26

63,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht Shitet apartament modern te zona e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e p

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament modern te zona e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. ambjenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,nje dhome gju... 22/08/2019 18:11

63,700 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi Golden Park Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ... 22/08/2019 18:11

Mobilimi:Bosh

63,700 Euro

78,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Ndodhet në katin e

Shitet,apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 22/08/2019 18:10

81,000 Euro

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qe... (Premium 22.04.2020)

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

78,000 Euro Shitet,Apartament 2+1 Yzberisht Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit. Ndodhet në katin e

Shitet,apartament 2+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 112 m2. apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe disponon: •sallonin e ndenjes • 2 dhoma gjumi •2 tualete •ballkoni... 22/08/2019 18:10

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1,Yzberisht Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zo

Shitet Apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e yzberishtit.apartamenti është i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni i bollshem.objekti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati me ... 22/08/2019 18:10

73,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi "Golden Park" Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi "golden Park"

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ... 22/08/2019 18:10

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

70,000 Euro Shitet 2+1 ne Ysberisht Apartament 2+1 per shitje në yzberisht pranë KMY me sipërfaqe 100 m2. Organiz

Shitet 2+1 Ne Ysberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 per shitje në yzberisht pranë kmy me sipërfaqe 100 m2. organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe ballkon. apartamenti ka punime shumë cilesore, ngrohje qëndrore dhe arredim modern i shtruar me park... 22/08/2019 18:07

65,000 Euro Apartament 2+1 i mobiluar te Pallatet Cabej Ne nje kompleks shume cilesor te Pallatet Cabej ne Misto Mame shitet apartament

Apartament 2+1 I Mobiluar Te Pallatet Cabej

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne nje kompleks shume cilesor te pallatet cabej ne misto mame shitet apartament 2+1, totalisht i mobiluar dhe me certifikate te rregullt pronesie. ndodhet ne katin e 3, dhe ka nje organizim shume te mire qe ja mundeson planimetria e rregullt drejtken... 22/08/2019 15:54

122,000 Euro Shitet,Apartament 1+1, Yzberisht Shitet apartament modern te zona e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e k

Shitet,apartament 1+1, Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament modern te zona e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e kater banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. ambjenti ka nje siperfaqe prej 250 m2 nga te cilat 88 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 162 m... 22/08/2019 15:11

54,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,88m ne katin 7 te fundit ne pallat te ri

Shitet Apartament 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip,88m ne katin 7 te fundit ne pallat te ri me ashensore,apartamenti ka orientim jug,lindje dhe eshte rrahur me diell gjithe kohen. eshte e pajisur me certifkate pronesie. cmimi i diskutushem. per me shume konta... 22/08/2019 14:50

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

57,000 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (95 m2) Yzberisht (Pallat i Ri me Ashensor) Mobilim i Ri | Pamje Panoramike Shitet Apt 2+1+Ballkon, i Madh (95 m2) ne Yzberisht (Eco Market) Pallat i Ri me

2+1+2bllk, I Madh (95 M2) Yzberisht (pallat I Ri Me Ashensor) Mobilim I Ri | Pamje Panoram

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | sistem led | fasad... 22/08/2019 14:49

120,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,prane Bar Unik. Ndodh

Shitet,apartament 3+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
208.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,prane bar unik. ndodhet në katin e 8 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 208 m2. apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe është i pa banuar me pare. apartamenti disponon: •sallo... 22/08/2019 14:43

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

58,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Misto Mame Apartamenti ndodhet ne zonen e Misto Mames. Informacion mbi apartamentin: • Nd

Shitet,apartament 2+1, Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 96 m2 • i invesuar • kubature e rregullt. organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma e gjumit •2 tualete •... 22/08/2019 14:43

48,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE, NE MISTO MAME Shitet apartament 1+1 me hipoteke, prane pallateve Çabej, Yzberisht. Apartament

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke, Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, prane pallateve Çabej, yzberisht. apartamenti ka nje siperfaqe prej 55.7 m2. apartamenti eshte i pozicionuar ne jug-perendim te nje pallati te ri me ashensor. pamja qe shijohet nga ballkoni i apartamentit eshte pan... 22/08/2019 13:50

70,000 Euro Shitet 2+1 Apartament prane KMY Apartament 2+1 per shitje në yzberisht pranë KMY me sipërfaqe 100 m2. Organiz

Shitet 2+1 Apartament Prane Kmy

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 per shitje në yzberisht pranë kmy me sipërfaqe 100 m2. organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe ballkon. apartamenti ka punime shumë cilesore, ngrohje qëndrore dhe arredim modern i shtruar me park... 22/08/2019 13:49

63,000 Euro OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla OKAZION Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .Besim Alla Apartament

Okazion Shitet | Apartament 3+1 , 89.8 M2 , 63000 Euro Rr .besim Alla

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion shitet | apartament 3+1 , 89.8 m2 , 63000 euro rr .besim alla apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , ka nje soxhiorno dhe tre dhoma gjumi si dhe nje banjo e nje ballkon te madh . eshte me veshje kapote te brendshme si dhe dritare te nje ci... 22/08/2019 13:12

85,000 Euro OKAZION   Shitet | Apartament 2+1 , 107 m2 , 85000 euro ne Yzberisht Shitet | Apartament 2+1 , 107 m2 , 85000 euro ne Yzberisht . Apartamenti ndodhet

Okazion Shitet | Apartament 2+1 , 107 M2 , 85000 Euro Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet | apartament 2+1 , 107 m2 , 85000 euro ne yzberisht . apartamenti ndodhet ne zonen me te mire te yzberishtit afer me kmy . ka nje soxhiorno te madhe , dy dhoma gjumi , nje banjo si dhe nje ballkon i madh . sistemi i shtepise eshte me koridor s... 22/08/2019 13:11

57,000 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (95 m2) Yzberisht (Pallat i Ri me Ashensor) Mobilim i Ri | Pamje Panoramike Shitet Apt 2+1+Ballkon, i Madh (95 m2) ne Yzberisht (Eco Market) Pallat i Ri me

2+1+2bllk, I Madh (95 M2) Yzberisht (pallat I Ri Me Ashensor) Mobilim I Ri | Pamje Panoram

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | sistem led | fasad... 22/08/2019 12:58

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Tirana Golden Park Shitet apartament 1+1 tek Tirana Golden Park. Apartamenti ndodhet ne katin e 6

Shitet Apartament 1+1 Tek Tirana Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

shitet apartament 1+1 tek tirana golden park. apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim i orjentuar nga lindja. apartamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. cmimi i diskutueshem, per me shume informacion ose nje vizit ne prone na kont... 22/08/2019 12:10

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim