shtepi ne shitje tek golem shkembi kavajes durres

 Online 157 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
47,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne Golem prane Fafa Resort! Shitet super apartament i kendshem perballe Fafa Resort ne Golem!
Mundesi shume

47,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet super apartament i kendshem perballe fafa resort ne golem! mundesi shume e mire investimi, per te pasur nje prone ne bregdet. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone dhe me te mireadministruara. organizohet ne nje sallon... 21/10/2020 12:01... Lexo detajet..

30,000 Euro
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti , Adresa : Golem, Durres. -Ofrohet apartament per shitje 1+1 me ballkon , me pamje nga deti  .

-Apartam

30,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

-ofrohet apartament per shitje 1+1 me ballkon , me pamje nga deti . -apartamenti ndodhet ne katin e peste banim me orientim perendim . -ka nje siperfaqe totale prej 63 m2 , i organizuar ne nje koridor ne hyrje te apartamentit,nje sallon ndenje t... 21/10/2020 11:11... Lexo detajet..

180,000 Euro
Shitet Apartamenti 3+1, ⭐️ Shitet Apartament 3 +1 ⭐️
🏝 Me pamje nga deti
📐 Siperfaqja to

180,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
210 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

⭐️ shitet apartament 3 +1 ⭐️ 🏝 me pamje nga deti 📐 siperfaqja totale : 210 m2 siperfaqe ambjent i brendshem 145 siperfaqe e perbashket 15 m2 siperfaqja e verandes 50 m2 📃 i pajisur me dokumentacion te rregullt 👉 apartament... 21/10/2020 11:06... Lexo detajet..

26,000 Euro SHITET 1+1 GOLEM APARTAMENT SHITET 1+1,65 m2,ne Golem 200m2 larg Detit,ndertese 3 kateshe ,kati 3 ,nje super

26,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (9.64 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet 1+1,65 m2,ne golem 200m2 larg detit,ndertese 3 kateshe ,kati 3 ,nje super arredim,super innvestim mete gjitha kushtet dhe orendite shtepiake.me certifikate te rregullte pronesie,ne rrugen qemal stafa gjithashtu me me post parkimi.per me teper ... 20/10/2020 10:37... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet apartament- papafingo , Me hipoteke ,Pamje nga Deti . Shkembi i Kavajes . Shitet apartament-papafingo  2+1 me verande  ne katin e katert , pa ashensor.
A

95,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament-papafingo 2+1 me verande ne katin e katert , pa ashensor. apartamenti ka siperfaqe te brendshme 86 m2 40 m2 verande , i organizuar ne nje koridor ne hyrje , nje sallon ndenje , ambjent kuzine , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nj... 19/10/2020 12:37... Lexo detajet..

28,000 Euro Shitet Apartament 1+1,Golem,tek hotel riviera apartamenti ndodhet ne katin e 2,me hipoteke,i mobiluar

28,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2,me hipoteke,i mobiluar... 19/10/2020 11:11... Lexo detajet..

60,720 Euro Shitet Apartamenti 2+1, ⭐️ Shitet apartament 2+1 ⭐️
📐 Siperfaqja: 92.5 m2
📃 I pajisur me

60,720 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

⭐️ shitet apartament 2+1 ⭐️ 📐 siperfaqja: 92.5 m2 📃 i pajisur me dokumentacion te rregullt 🪑🛏 i pa mobiluar 👉 kati i 5 i banimit ⚫ndertim i ri 👉 me ashensor 💶 cmimi: 660 euro m2 📍 vendodhja: golem, kavaje... 19/10/2020 09:15... Lexo detajet..

77,400 Euro Shitet Apartamenti 1+1, ⭐️ Shitet Apartament 1+1 ⭐️
🏝 Me pamje nga deti
📐 Siperfaqja: 86

77,400 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

⭐️ shitet apartament 1+1 ⭐️ 🏝 me pamje nga deti 📐 siperfaqja: 86 m2 📃 i pajisur me dokumentacion te rregullt 🪑🛏 i pa mobiluar 👉 kati i 6 i banimit ⚫ ndertim i ri 👉 me ashensor 💶 cmimi: 900 euro m2 📍 vend... 19/10/2020 09:14... Lexo detajet..

26,910 Euro Shiten Apartamente 1+1, 🏢 Shiten apartamente 1+1
📐 Siperfaqja: 67.7m2 edhe 69.7m2
🛏🪑 Te pa

26,910 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

🏢 shiten apartamente 1+1 📐 siperfaqja: 67.7m2 edhe 69.7m2 🛏🪑 te pamobiluar 💶 cmimi: 390 euro m2 👉 kati i 5 i banimit 👉 ndodhen ne nje nga komplekset e pallateve me te mire te zones se golemit ↔️ distanca nga deti eshte ... 15/10/2020 11:52... Lexo detajet..

27,000 Euro Shitet Apartamenti 2+1, ⭐️ Shitet apartament 2+1 ⭐️
📐 Siperfaqja: 63 m2
📃 I pajisur me d

27,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

⭐️ shitet apartament 2+1 ⭐️ 📐 siperfaqja: 63 m2 📃 i pajisur me dokumentacion te rregullt 🪑🛏 i mobiluar 👉 kati i 2 i banimit 💶 cmimi: 27.000 euro 📍 vendodhja: golem, kavaje ℹ️ per me shume info kontaktoni ne: +3... 14/10/2020 15:43... Lexo detajet..

16,000 Euro Shitet Garsoniere  Shitet Garsoniere
 Ndodhet afer detit
 Kati i 1
 Vend Parkimi
 I pajisur me

16,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
24 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

shitet garsoniere ndodhet afer detit kati i 1 vend parkimi i pajisur me dokumentacionin perkates siperfaqja 24 m2 cmimi 16.000 euro adresa prane fafa premium mali i robit... 12/10/2020 13:23... Lexo detajet..

25,000 Euro #Shitet Apartament 1+1  Shitet Apartament 1+1
 I mobiluar
 Kati i 2
 Vend Parkimi
 I pajisur me dok

25,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
49 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

shitet apartament 1+1 i mobiluar kati i 2 vend parkimi i pajisur me dokumentacionin perkates siperfaqja totale 49 m2 siperfaqja neto 43.82 m2 cmimi 25.000 euro adresa prane grand blu fafa golem... 12/10/2020 11:54... Lexo detajet..

31,000 Euro #Shitet Apartament 1+1 Shitet Apartament 1+1
 I mobiluar
 Kati 0
 Afer Detit 
 100 m2 Verande
 Sip

31,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 1+1 i mobiluar kati 0 afer detit 100 m2 verande siperfaqja 35m2 cmimi 31.000 euro i pajisur me dokumentacionin perkates adresa shkembi i kavajes... 12/10/2020 11:51... Lexo detajet..

83,820 Euro  Shitet Penthouse 2+1+2 🏠 Shitet Penthouse 2+1+2
🏝 Ka pamje nga deti
📏 Siperfaqja: 127.6 m2

83,820 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

🏠 shitet penthouse 2+1+2 🏝 ka pamje nga deti 📏 siperfaqja: 127.6 m2 📏 siperfaqja: e ballkonit 55 m2 📄 i pajisur me dokumentacionin perkates ⚫ kati 6 👉 ndertim i ri 🛏 i pa mobiluar 💸 cmimi: 660 euro m2 📍 adresa:... 12/10/2020 09:04... Lexo detajet..

72,000 Euro Shiten Apartamente 1+1 Shiten Apartamente 1+1

Siperfaqja:80meter 2

Ndodhen ne katin e 2 dhe 3 te

72,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shiten apartamente 1+1 siperfaqja:80meter 2 ndodhen ne katin e 2 dhe 3 te banimit, posedon nje moblimim te kendeshem dhe modern. apartamenti perbehet nga : dhoma e gjumit , ballkoni , koridori, dhoma e pritjes+kuzhinen 50 metra larg ng... 09/10/2020 14:08... Lexo detajet..

26,000 Euro OKAZION! Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës.  OKAZION! Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës. 

Apartamenti ndodhet ne

26,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Okazion! shitet apartament 1+1 në golem në durrës. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri. apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2, te organizuar ne nje ambient ndjenje dhe gatimi te perbashket, një dhomë gjumi, nje tuale... 07/10/2020 14:29... Lexo detajet..

32,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1  Shitet Apartament 2+1
I mobiluar
 Orientimi Veri-Perendim
 Kati i 5
 Siperfa

32,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 i mobiluar orientimi veri-perendim kati i 5 siperfaqja 64 m2 cmimi 32.000 euro adresa zona e majemit golem kavaje... 07/10/2020 13:20... Lexo detajet..

42,000 Euro #Shitet Apartamenti 1+1 🏠 Shitet Apartament 1+1 
🏝 Me pamje nga deti
🛏I mobiluar
👉 Me bal

42,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏠 shitet apartament 1+1 🏝 me pamje nga deti 🛏i mobiluar 👉 me ballkon ⚫ kati i 4 👉 me ashensor 📏 siperfaqja 69 m2 📄 i pajisur me dokumentacionin perkates 💸 cmimi 42.000 euro 📍 adresa prane vienes golem kavaje... 07/10/2020 13:19... Lexo detajet..

33,000 Euro SUPER OKAZION TE SHKEMBI KAVAJES ... AP 2+1 ,,!! SUPER OKAZION TE SHKEMBI KAVAJES ... AP 2+1 ..!!

Shitet apartament 2+1 me nje

33,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Super okazion te shkembi kavajes ... ap 2+1 ..!! shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 83 m2 ne katin e 3 ..!! me hipotek ..!! apartamenti ndodhet te shkembi kavajes ne nje pallat te ri, vetem mbikalimi e ndan nga plazhi..!! shitet per nje supe... 06/10/2020 19:25... Lexo detajet..

135,000 Euro Vile 3 kate per shitje Golem, Kavaje Vendosur ne nje bllok Vilash
stil kontemporan
atrium
 me 3 vende  parkimi,
t

135,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vendosur ne nje bllok vilash stil kontemporan atrium me 3 vende parkimi, terrace, verande kopesht te gjelberuar. vetem pak metra larg detit kjo vile eshte oaz qetesie.... 06/10/2020 15:59... Lexo detajet..

36,000 Euro SHITET APARTAMENT I SAPO INVESTUAR, CMIMI OKAZION Apartamenti ndodhet ne Hekurudha, Plazh. Ne katin e 7 banimi te nje pallati te r

36,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (4.23 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet ne hekurudha, plazh. ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe me mimbajtje. siperfaqe prej 54m2, e cila organizohet ne salle ndenje me kuzhine, dhome gjumi, garderobe, ballkon dhe tualet. apartamenti eshte investua... 06/10/2020 11:18... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Kompleks Kamelia Shitet apartame4nt 1+1 te nje nder resortet me te frekuentuara,tek Kompleks Kame

59,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Shitet apartame4nt 1+1 te nje nder resortet me te frekuentuara,tek kompleks kamelia. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,sallon + kuzhine,tualet dhe ballkoni i cili ofron nje pamje fantrastike nga deti.apartamenti eshte i mobiluar ne m... 06/10/2020 10:38... Lexo detajet..

41,000 Euro #SHITET Aparatamenti 1+1 🏠 Shitet Apartament 1+1
🏝 Ka pamje anesore nga deti
📏 Siperfaqja 68 m

41,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

🏠 shitet apartament 1+1 🏝 ka pamje anesore nga deti 📏 siperfaqja 68 m2 📄 i pajisur me dokumentacionin perkates 👉 me 2 ballkone ⚫ kati i 1 🛏 i mobiluar 💸 cmimi 41.000 euro 📍 adresa shkembi i kavajes... 05/10/2020 11:04... Lexo detajet..

18,700 Euro Shitet Garsoniere  Shitet Garsoniere 
📏 Siperfaqja 34 m2
📄 E  pajisur me dokumentacionin p

18,700 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (10.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
34 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

shitet garsoniere 📏 siperfaqja 34 m2 📄 e pajisur me dokumentacionin perkates 🛏 e pa mobiluar 💸 cmimi 550 euro m2 📍 adresa mali i robit afer prestige resort... 05/10/2020 09:08... Lexo detajet..

33,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne plazh Shitet apartament 1+1 ne plazh tek Xixa.

Banesa ndodhet ne nje zone te qete t

33,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1 ne plazh tek xixa. banesa ndodhet ne nje zone te qete te plazhit. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te. ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe eshte i organizyar ne 1 dhome gjumi , 1 salle ndenjeje , kend gatimi dhe tualet. ... 03/10/2020 11:16... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim