Online 75 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

85,000 Euro
Shitet apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, ne zonen e Tregut Elektrik. Shitet apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, ne zonen e Tregut Elektrik.
Informac

Shitet Apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, Ne Zonen E Tregut Elektrik.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga mihal grameno, ne zonen e tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: kati i 4 banim i nje pallati 7 katesh, sipërfaqa e apartamentit 97.5 m2 pallat i viteve 2000 pa ashensor. apartamenti disponon: salloni i ndenjes ... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

102,000 Euro
Shitet apartament 2+1 Rruga e Petro Nini, ne zonen e Tregut Elektrik. Shitet apartament 2+1 Rruga e Petro Nini, ne zonen e Tregut Elektrik.
Informaci

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Petro Nini, Ne Zonen E Tregut Elektrik.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga e petro nini, ne zonen e tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: kati i 5 banim i nje pallati 9 katesh, sipërfaqa e apartamentit 83 m2 pallat i viteve 2000 me ashensor . apartamenti disponon: salloni i ndenjes , ... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

93,000 Euro
Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes buze rruge kryesore. Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes buze rruge kryesore.
Informacion mbi apar

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Kavajes Buze Rruge Kryesore.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga e kavajes buze rruge kryesore. informacion mbi apartamentin: kati i 2 banim, sipërfaqa e apartamentit 95.2 m2 pallat ekzistues i pa rikonstruktuar . apartamenti disponon: salloni i ndenjes , ambjenti i gatimit, 2 dhoma ... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

135,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Zogu i Zi. Shitet apartament 2+1 tek Zogu i Zi.
Informacion mbi apartamentin: kati 1 bani

Shitet Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek zogu i zi. informacion mbi apartamentin: kati 1 banim ose i 3 teknik, sipërfaqja e apartamentit 100 m2. apartamenti disponon: salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. cilesime te ... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

135,000 Euro Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Federik Shiroka. Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Federik Shiroka.
Informaci

Apartamenti Ndodhet Në Zonën E 21 Dhjetorit, Rruga Federik Shiroka.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit, rruga federik shiroka. informacion mbi apartamentin: kati i 5 banim, sipërfaqa e apartamentit 123.8 m2 . apartamenti disponon: salloni i ndenjes , ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi , 2 tualete, 2... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet apartament 1+1 Irfan Tomini Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ish Stacionit te fundit te Tirane

Shitet Apartament 1+1 Irfan Tomini

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ish stacionit te fundit te tiranes se re, rruga irfan tomini. ndodhet në katin 2 dhe ka sipërfaqe totale prej 57 m2. apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, korridori, dhoma e gj... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

81,439 Euro Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet

Shitet Apartament 2+1 Në Një Nga Komplekset Me Punime Më Cilësore Në Qytet Tek 5 Maj

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 maji. informacion mbi apartamentin: kati 6 banim, sipërfaqe ndërtimi: 95.81 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,439 Euro

89,200 Euro Shitet, Super apartament 1+1 Mine Peza Shitet, apartament 1+1 tek rruga Haxhi Dalliu ne zonen e Mine Pezes.
Apartament

Shitet, Super Apartament 1+1 Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament 1+1 tek rruga haxhi dalliu ne zonen e mine pezes. apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati te ri me siperfaqe 68.6 m2. organizimi: salloni ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. për më shumë i... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,200 Euro

91,300 Euro 🔴 Ne shitje super apartament 2+1+2 Shitet apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit.
Apartame

🔴 Ne Shitje Super Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek 21 dhjetori pranë fushës se aviacionit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati të ri. disponon sipërfaqe totale prej 101.39 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, ... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

91,300 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

67,000 Euro

Mundesi perfekte - okazion: apartament 2+1+ballkon (100 m2) tek fusha e aviacionit) me hipoteke te rregullt - ne pallat te ri me vend parkimi garant |... (Premium 31.12.2020)

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

73,000 Euro

Ne kompleksin mangalem ne zonen e ali dem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis jugut dhe lindjes. hyrja e apartamentit të ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

88,300 Euro 🔴 Shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleks te ri Shitet apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit.
Apartamen

🔴 Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nje Kompleks Te Ri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek 21 dhjetori pranë fushës se aviacionit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 të një pallati të ri. disponon sipërfaqe totale prej 98.07 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 ... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,300 Euro

92,700 Euro Shitet, apartament 1+1 tek rruga Haxhi Dalliu ne zonen e Mine Pezes. Shitet, apartament 1+1 tek rruga Haxhi Dalliu ne zonen e Mine Pezes.
Apartament

Shitet, Apartament 1+1 Tek Rruga Haxhi Dalliu Ne Zonen E Mine Pezes.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 1+1 tek rruga haxhi dalliu ne zonen e mine pezes. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati te ri me siperfaqe 71.3 m2. organizimi: salloni ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. për më shumë i... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

92,700 Euro

105,200 Euro 🔴 Ne shitje apartament 2+1 !! Shitet apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit.
Apartamen

🔴 Ne Shitje Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek 21 dhjetori pranë fushës se aviacionit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 të një pallati të ri. disponon sipërfaqe totale prej 116.82 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

85,900 Euro 🔴 Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori pranë Fushës se Aviacionit.
Apartament

🔴 Shitet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori pranë fushës se aviacionit. apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati të ri. disponon sipërfaqe totale prej 95.44 m2 dhe është i organizuar në: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 d... 29/05/2020 11:11... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I TRENIT PER 75,000 € Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore te mireadministruar. Aparta

Shitet Apartament 1+1 Tek Stacioni I Trenit Per 75,000 €

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore te mireadministruar. apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit si dhe nje dhome gjumi dhe tualeti. apartamenti eshte totalishte i rregulluar dhe disponon cert... 29/05/2020 11:03... Lexo detajet..

135,000 Euro Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe 123m2+100m2 verande. Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe 123m2+100m2 Verande.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
223.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek 21 dhjetori, ne rrugen frosina plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi me siperfaqe te madhe, te cilat kane dalje ne verande. veranda ka siperfaq... 29/05/2020 11:02... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Fresk ! Shitet apartament i mobiluar totalisht ne menyre cilesore dhe teper komode. Apar

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk !

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament i mobiluar totalisht ne menyre cilesore dhe teper komode. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me hipoteke, me siperfaqe 82 m2. kati-7. ... 29/05/2020 10:57... Lexo detajet..

55,000 Euro Misto Mame, Shitet Apartament Me Hapsira Te Bollshme ! Prane Misto Mame, ne rrugen Besim Alla shitet apartament 1+1 me hapsira te boll

Misto Mame, Shitet Apartament Me Hapsira Te Bollshme !

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

prane misto mame, ne rrugen besim alla shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome... 29/05/2020 10:56... Lexo detajet..

43,000 Euro Te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. Te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apar

Te Ali Demi, Prane Azilit Te Pleqeve, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te ali demi, prane azilit te pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me aneksin e gatimit, nje dhome gjumi te bollshme dhe nje tualet m... 29/05/2020 10:55... Lexo detajet..

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

66,000 Euro Tek Kika 2, Shitet Apartament 1+1 , Totalisht i Mobiluar! - Tek Kompleksi Kika 2, shitet apartament 1+1 i pershtatur, totalisht e investua

Tek Kika 2, Shitet Apartament 1+1 , Totalisht I Mobiluar!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

- tek kompleksi kika 2, shitet apartament 1+1 i pershtatur, totalisht e investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. strukturohet ne dy ambiente te ndara mjaft bukur, hyrja me pjesen e ndenjes dhe gatim... 29/05/2020 10:52... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Kinostudio !! Shitet Apartament 2+1 me hipoteke , te Rruga Dibres ,Prane Komisariatit Nr 4 . A

Shitet Apartament 2+1 Kinostudio !!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke , te rruga dibres ,prane komisariatit nr 4 . apartamenti ndodhet ne katin e 3 , 115 m2 , pallat i ri me ashensor . per me shume kontaktoni ne whatsapp ose telefononi 067 20 360 33... 29/05/2020 10:50... Lexo detajet..

168,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kopshti Botanik, PRI15969 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion

Shitet,apartament 2+1,kopshti Botanik, Pri15969

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik • informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 5 • sipërfaqja e apartamentit : 137 m2 ne totale. • orientim: jug-lindje -perendim• dokumentacioni: me hipoteke • orga... 29/05/2020 10:40... Lexo detajet..

67,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë AL15973 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit.
Informacion mbi apart

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë Al15973

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 7 banim • sipërfaqja e apartamentit : 75m2 • dokumentacioni: në fazë ndërtimi,pa hipotekë. organizimi : • salloni i ndenj... 29/05/2020 10:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,500 Euro

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

90,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes Shitet Apartament 2+1 me sip,70m te brendshme dhe plus 30m oborr i shfrytezushem

Shitet Apartament 2+1 Te Rr,kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,70m te brendshme dhe plus 30m oborr i shfrytezushem dhe i rrethuar me mure qe perdoret si verande.apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore.ndodhet te rr kavajes afer policis bashkia... 29/05/2020 10:40... Lexo detajet..

45,300 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë, AL15972 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut,Shkozë.
Shitet Apartame

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë, Al15972

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e freskut,shkozë. shitet apartament 2+1 informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 90.7 m2. • dokumentacioni: në fazë ndërtimi,pa hipotekë. ... 29/05/2020 10:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,300 Euro

65,000 Euro SHITET AP. 1+1 TEK KOPSHTI BOTANIK ! Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Botanik, prane Xhamise. Disponon nje sip

Shitet Ap. 1+1 Tek Kopshti Botanik !

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit botanik, prane xhamise. disponon nje sip. totale 81m2 dhe sip. neto 71m2. organizohet ne 1 sallon me ambientin e kushines se vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. ndodhet ne katin e pare banim te nje p... 29/05/2020 10:40... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim