Online 78 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma|Sallon
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

90,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 te Rr,Kavajes Shitet Apartament 2+1 me sip,70m te brendshme dhe plus 30m oborr i shfrytezushem

90,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Te Rr,kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,70m te brendshme dhe plus 30m oborr i shfrytezushem dhe i rrethuar me mure qe perdoret si verande.apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore.ndodhet te rr kavajes afer policis bashkia... 18/06/2020 14:07... Lexo detajet..

117,000 Euro
Apartament ne shitje prane qendres se Tiranes. Shitet apartament tek Gjimnazi Partizani, rr “ 4 Deshmoret” shume prane qend

117,000 Euro Apartament Ne Shitje Prane Qendres Se Tiranes.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament tek gjimnazi partizani, rr “ 4 deshmoret” shume prane qendres. apartamenti eshte 130m2 me nje tipologji 2+1 me 3 ballone edhe nje banjo. mundesi modifikimi ne 3+1. apartamenti ka nje planimetri edhe kubature te sakte ku ke munde... 18/06/2020 13:44... Lexo detajet..

414,000 Euro
SHITET SUPER-APARTAMENT 3+1, NE ISH-BLLOK Ne shitje apartament ne nje nga rezidencat me te mira dhe luksoze te bllokut. Ap

414,000 Euro Shitet Super-apartament 3+1, Ne Ish-bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Ne shitje apartament ne nje nga rezidencat me te mira dhe luksoze te bllokut. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 138 m2. karakteristikat e apartamentit: - 3 dhoma gjumi - 2 tualete - ballkon - orientimi jug-perendim ambienti eshte i p... 18/06/2020 13:41... Lexo detajet..

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1, NE GOLEM Ne shitje apartament 1+1 ne nje nga Komplekset me te mira ne zonen e Golemit. Hy

35,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Ne Golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ne shitje apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e golemit. hyrja ka nje siperfaqe totale prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi 5-katesh. kompleksi ndodhet 200m larg detit dhe ne brendesine e kompleksit ka nje pishine ... 18/06/2020 13:41... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Shitet! Apartamente ne Durrës 2+1! Bregdeti i Vlorës është i bukur, gjithash

80,000 Euro Shitet Apartament 2+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet! apartamente ne durrës 2+1! bregdeti i vlorës është i bukur, gjithashtu edhe ai i durrësit. 2 apartamente për shitje në durrës në zonën e shkëmbit të kavajës, vetëm 5 min larg detit. nje zonë e qetë dhe pamje fantastike. janë ... 18/06/2020 13:33... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet shtepi ne zonen e Profarmes Apartament 90m katror, kati i dyte banim, prane Profarmes, perballe me ish fushe

75,000 Euro Shitet Shtepi Ne Zonen E Profarmes

Brryli | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 90m katror, kati i dyte banim, prane profarmes, perballe me ish fushen e beksave. apartament me dy dhoma, nje kuzhine te mobiluara dhe ballkon i madh. cmimi 75.000euro... 18/06/2020 13:33... Lexo detajet..

74,000 Euro Shitet apartament 2+1 Shitet apartament në pallat 6 katësh të vitit 1989, rruga e Durrësit, vetëm

74,000 Euro Shitet Apartament 2+1

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament në pallat 6 katësh të vitit 1989, rruga e durrësit, vetëm 5 min larg sheshit skënderbej. vendodhja shumë e mirë. apartamenti ndodhet ne katin e pestë pa ashensor. sipërfaqja 74 metër katror: dy dhoma gjumi, kuzhinë, bal... 18/06/2020 13:33... Lexo detajet..

103,000 Euro Vasil Shanto,  Shitet Apartment 2+1 pranë KESH Vasil Shanto,  Shitet Apartment 2+1 me hapsira të bollshme në katin e 4 të

103,000 Euro Vasil Shanto, Shitet Apartment 2+1 Pranë Kesh

Vasil Shanto | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Vasil shanto, shitet apartment 2+1 me hapsira të bollshme në katin e 4 të nje pallati (i ndërtuar ne vitin 1996), pa ashensor. apartamenti ka sipërfaqe 105.6m2 neto, me strukture shumë të rregullt, i orientuar jug - lindje. apa... 18/06/2020 13:32... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet apartament 1+1 me cmim super Okazion Shitet apartament 1+1 në zonën e spitalit “Nënë Tereza”, Rr. “Kujtim L

57,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Super Okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1 në zonën e spitalit “nënë tereza”, rr. “kujtim laro” pranë “kongresit të manastirit”. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim dhe disponon një sipërfaqe totale prej 69.5 m2. organizimi: salloni, ambjenti ga... 18/06/2020 13:21... Lexo detajet..

60,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,700 Euro

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

61,300 Euro Okazion!! Shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 në zonën e spitalit "Nënë Tereza", Rr. "

61,300 Euro Okazion!! Shitet Apartament 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

... 18/06/2020 13:21... Lexo detajet..

95,800 Euro Shitet apartament 2+1+2 ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Rrugen Kongresi i Manastirit. Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit "Nënë Tereza", Rr. &qu
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1+2 në zonën e spitalit "nënë tereza", rr. "kujtim laro" pranë "kongresit të manastirit". apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon një sipërfaqe totale prej 116.8 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 ... 18/06/2020 13:21... Lexo detajet..

98,100 Euro Ne shitje apartament 2+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit Shitet apartament 2+1 në zonën e spitalit "Nënë Tereza", Rr. "

98,100 Euro Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Rruga Kongresi I Manastirit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e spitalit "nënë tereza", rr. "kujtim laro" pranë "kongresit të manastirit". apartamenti disponon një sipërfaqe totale prej 119.6 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 2 b... 18/06/2020 13:21... Lexo detajet..

88,900 Euro Shitet apartament 2+1 prane spitalit 'Nene Tereza' Shitet apartament 2+1 në zonën e spitalit "Nënë Tereza", Rr. "

88,900 Euro Shitet Apartament 2+1 Prane Spitalit 'nene Tereza'

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e spitalit "nënë tereza", rr. "kujtim laro" pranë "kongresit të manastirit". apartamenti ndodhet në katin e 6 banim dhe disponon një sipërfaqe totale 108.4 m2. organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhomat ... 18/06/2020 13:21... Lexo detajet..

77,000 Euro Shitet apartament 2+1 Astir Shitet Super Apartament 2+1 +2 Tualete
📍Adresa:Astir ,Prane Ozone
🔘Organ

77,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet super apartament 2+1 +2 tualete 📍adresa:astir ,prane ozone 🔘organizimi: ▪️ambienti i ngrenies ▪️ambienti i ndenjes 🔸2 dhoma gjumi 🔹1 ballkon 🔺2 tualete ▪️kati i 7-te ▪️siperfaqe totale 103m2 🔳apartamen... 18/06/2020 13:16... Lexo detajet..

135,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes prane Qendres Globe (ID 4121364) Property ID : 4121364

Rruga e Kavajes, prane Qendres Globe, rruga Babe Rexha,

135,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Prane Qendres Globe (id 4121364)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4121364 rruga e kavajes, prane qendres globe, rruga babe rexha, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat, apartamen... 18/06/2020 13:03... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT Shitet Apartament 2+1+2 ne Yzberisht,prane rruges kryesore.Apartamenti ndodhet n

75,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne yzberisht,prane rruges kryesore.apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri me ashensor ,ka nje siperfaqe prej 112 m2. organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 tualete si dhe 2 ballkone. orientimi... 18/06/2020 12:20... Lexo detajet..

56,000 Euro SHITEN APARTAMENTE 2+1 DHE 1+1 NE SELITE Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 te sapo perfunduara ne nje kompleks modern dhe su

56,000 Euro Shiten Apartamente 2+1 Dhe 1+1 Ne Selite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 te sapo perfunduara ne nje kompleks modern dhe supercilesor ne selite prane universitetit marin barleti. apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe ne nje kompleks elitar. pozicioni ne te cilen esht... 18/06/2020 12:19... Lexo detajet..

40,000 Euro SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK Shitet apartamenti 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 62m2.
Organizo

40,000 Euro Shitet Apartamenti 1+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartamenti 1+1 ne fresk. apartamenti ka siperfaqe totale 62m2. organizohet me sallon ndenji+kuzhine, dhome gjumi,tualet dhe ballkon. orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pa... 18/06/2020 12:19... Lexo detajet..

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

600,000 Euro SHITET SUPER VILA 5-KATESHE NE MISTO MAME Shitet super vila 5-kateshe ne Misto Mame. Vila ka siperfaqe totale 525.8m2. Cdo

600,000 Euro Shitet Super Vila 5-kateshe Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
526 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet super vila 5-kateshe ne misto mame. vila ka siperfaqe totale 525.8m2. cdo kate vile eshte i organizuar me nje sallon te madh ndenjie, ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe verand. ne katin 0 vila siguron 3 poste parkimi.... 18/06/2020 12:18... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament,Kopshti Botanik,Tirane PRI15813 • Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Botanik • Informacion mbi apartame

75,000 Euro Shitet,apartament,kopshti Botanik,tirane Pri15813

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

• apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit botanik • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri• kati 2 banimi • sipërfaqja e apartamentit: 72 m2 • organizimi: apartamenti disponon: • sallonin e ndenje • ambjentin e gatimit • 1 d... 18/06/2020 12:16... Lexo detajet..

66,000 Euro Shitet 2+1 te zonen e Don Boskos. Apartament ne shitje midis zones se Don Boskos dhe Laprakes , ne rrugen Pandi Da

66,000 Euro Shitet 2+1 Te Zonen E Don Boskos.

Don Bosko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament ne shitje midis zones se don boskos dhe laprakes , ne rrugen pandi dardha. ky apartament ndodhet ne katin 5-te ne nje pallat te ndertuar ne vitet 90 me 7 kate ( pa ashensor ). eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket... 18/06/2020 12:12... Lexo detajet..

107,000 Euro Kompleksi Kontakt,  Shitet Apartament 2+1+2 ideal per Investim Zona e 21 Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,

107,000 Euro Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Zona e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt shitet apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 4 teknik, te nje pallati të ri i ndërtuar në vitin 2012, i pajisur me 2 ashensor. apartmaenti ka sipërfaqe 90m2, me strukture shumë të rregullt,... 18/06/2020 12:09... Lexo detajet..

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

66,330 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al16102 apartamenti ndodhet tek rruga e dibres, farmacia 10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 73.7 m2. • kati i 5 banim. • org... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

66,330 Euro

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

51,700 Euro Ne shitje Ap 1+1 ne pallat te ri me ashensor, Yzberisht, kompletim cilesor Ne Shitje Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tre Deshmoret, prane KMY-se te E88
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ne shitje apartament 1+1 ne shitje ne rrugen tre deshmoret, prane kmy-se te e88 si vendodhje. • siperfaqe 72.m2 • kati 4 pallat i ri me ashensor • 1 dhome gjumi ( mundesi per nje dhome tjeter) • sallon + ambient gatimi • tualete dhe ... 18/06/2020 12:01... Lexo detajet..

190,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje Sunrise Residence afer Tegut ne Tirane Sunrise Residence, prane TEG-ut, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 me Hi
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Sunrise residence, prane teg-ut, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 me hipoteke, kati i 1, e mobiluar ne menyre modrne, apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete( te 2 me dritare), verande, i gjithe i shtruar me parket, si... 18/06/2020 11:56... Lexo detajet..

54,000 Euro Apartament 1+1 ne Shitje te Blloku Vasil Shanto ne Tirane Blloku Vasil Shanto, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57 m2 me Hipotek, kati 6 (
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

Blloku vasil shanto, shitet apartament 1+1, siperfaqe 57 m2 me hipotek, kati 6 (i fundit) ne pallat egzistues, tarraca eshte e hidroizoluar, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, dhome gjumi, tualet me dritare, shitet me k/ b... 18/06/2020 11:55... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim