Online 41 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 41 lexues | 2 njoftime ne pritje
109,000 Euro

Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 Euro/m2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion! ne nje nga komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne don bosko te kompleksi vision plus shitet nje apartament 3+1. apartamenti ... (Premium 16.05.2020)

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

170,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER! Prane Zogut te Zi, tek pallati i "Ring Center" shitet apartament 2+1+2

Shitet Apartament 2+1+2 Te Ring Center!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane zogut te zi, tek pallati i "ring center" shitet apartament 2+1+2 ne katin e 8 . ne kete pallati te ri dhe shume cilesor te materialeve te ndertimit. apartamenti eshte i organizuar sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket me dalje ne ballko... 22/08/2019 19:47

55,000 Euro
shitet SUPER  2+1 e mobiluar 55000 Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me punime cilesore i veshure me sistem kapot dhe me 4 hyrje ne kate.apartamenti shitet i mobiluar ne menyr... 22/08/2019 19:29

140,000 Euro
2+1+Bllk (90 m2) tek Liqeni (Zone Perfekte, Gjelberim) Pallat i Ri, Ashensor | i Mobiluar | Kondicioner Shitet Apartament 2+1+Ballkon (90 m2) tek Liqeni (Rr. Faik Konica) Zone Perfekte

2+1+bllk (90 M2) Tek Liqeni (zone Perfekte, Gjelberim) Pallat I Ri, Ashensor | I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (90 m2) tek liqeni (rr. faik konica) zone perfekte, shume e kerkuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake ... 22/08/2019 19:28

88,000 Euro Sarande,Shitet apartament 1+1  Apartament per shitje prane rruges Butrinti ne Sarande.Ndodhet ne katin e 4-te t

Sarande,shitet Apartament 1+1

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament per shitje prane rruges butrinti ne sarande.ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne rruge kryesore.prona ka nje siperfaqe prej 80 m2 eshte e organizuar ne: 1 sallon me guzhine te perbashket,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon.pallati ... 22/08/2019 19:28

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

50,000 Euro Shitet apartament 2+1 cmim I diskutueshem Shitet apartament 2+1 me siperfaqen totale 113 m2 ne katin e 3 pallati I ri lagj

Shitet Apartament 2+1 Cmim I Diskutueshem

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqen totale 113 m2 ne katin e 3 pallati i ri lagja loni dhamo lushnje perball blerimit dhe kalcetos ne shetitoren e palmave me dy tualete dhe dy ballkone qe shikon nga rruga cmim i diskutueshem ... 22/08/2019 19:28

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

50,000 Euro .Urgjente.Shitet apartament i mobiluar ne brryl 67 m2 me 2 ballkone.50000 euro Okazion..Shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..E mo

.urgjente.shitet Apartament I Mobiluar Ne Brryl 67 M2 Me 2 Ballkone.50000 Euro

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion..shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..e modifikuar si 2 +1 ..perfshihet dhoma e gjumit,dhoma e pritjes .1 banjo...dhe kuzhina qe eshte e ndare nga dhoma e pritjes.ne pallat te ri me ashensor.pallati ndodhet ne br... 22/08/2019 19:28

50,000 Euro Okazion.Urgjente.Shitet apartament i mobiluar ne Brryl me 2 ballkone.50000 euro Okazion..Shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..Perf

Okazion.urgjente.shitet Apartament I Mobiluar Ne Brryl Me 2 Ballkone.50000 Euro

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion..shitet apartament teresisht i mobiluar 1+1 ..67 m2..me 2 ballkone..perfshihet dhoma e gjumit,dhoma e pritjes .1 banjo...dhe kuzhina qe eshte e ndare nga dhoma e pritjes.ne pallat te ri me ashensor.pallati ndodhet ne brryl tek materniteti i r... 22/08/2019 19:28

46,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Sarande Shitet apartament 1+1 ne rrugen Butrinti pak metra distance nga plazhi.Apartamen

Shitet Apartament 1+1 Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen butrinti pak metra distance nga plazhi.apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe totale 60m2.eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga: 1 sallon me guzhine te perbashket,1 dhome gjumi,1 1 tualet dhe... 22/08/2019 19:28

135,500 Euro Apartament 3+1 ne Shitje afer Mondialit, ndertim i ri Rruga Frosina Plaku, Zona 21 Dhjetorit, afer Hotelit Mondial dhe Inxhinierise se

Apartament 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, Ndertim I Ri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga frosina plaku, zona 21 dhjetorit, afer hotelit mondial dhe inxhinierise se ndertimit, shitet apartament 3+1, 113 m2, kati 6, perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete (njeri me dritare). me punime ekstra dhe materiale te zgjedhura. ... 22/08/2019 19:21

Mobilimi:Bosh

135,500 Euro

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

117,900 Euro Shitet Apartament 2+1, cilesor, 131 m2, ne Rr. Irfan Tomini Ne Vasil Shanto, Rruga Irfan Tomini, pjesa afer Bulevardit Gjergj Fishta,Shitet

Shitet Apartament 2+1, Cilesor, 131 M2, Ne Rr. Irfan Tomini

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. apartamenti ndodhet ne katin e 4, pallat me ashensor, (ashensori nis nga kati ii), ka hapesira te medh... 22/08/2019 19:20

300,000 Euro Apartament cilesor ne shitje, 3+1, me terrace, tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament fantastik tek Stadiumi Dinamo, afer lokal Ujvara.
Apartamenti

Apartament Cilesor Ne Shitje, 3+1, Me Terrace, Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament fantastik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, me siperfaqe 135 m2 dhe 135 m2 terrace e shfrytezueshme. kati 3 dhe i fundit. te dy tualetet jan... 22/08/2019 19:09

116,000 Euro Pazari i Ri, Apartament 2+1 ne Shitje   Afer Pazarit te Ri, Rr. Hoxha Tahsim, 
Shitet Apartament 2+1, Kati 3, me Ashens

Pazari I Ri, Apartament 2+1 Ne Shitje

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Afer pazarit te ri, rr. hoxha tahsim, shitet apartament 2+1, kati 3, me ashensor, 105 m2 apartamenti perbehet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me hipoteke. cmimi: 116.000 euro tel. 069 77 63 141 - albaprona ... 22/08/2019 19:02

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

162,000 Euro Afer Petro Ninit dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 m2 Rruga Marko Bocari, Afer Petro Ninit dhe Nobis, 
Shitet Apartament Kati 2, Pall

Afer Petro Ninit Dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, pallat me ashensor, perbehet nga sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje te mire. shume i pershtatshem edhe per biznes. shitet me ... 22/08/2019 19:01

Mobilimi:Bosh

162,000 Euro

67,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re. Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri d

Shitet Apartament 2+1 Ne Unaze Te Re.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim jug-lindje duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka siperfaqe totale 100 m2 dhe ... 22/08/2019 18:53

62,000 Euro Apartament 2+1  Unaza e Re Shitet apartament 2+1 ne nje pallat me punime cilesore ne qytet tek Unaza e Re t

Apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat me punime cilesore ne qytet tek unaza e re tek vila l. informacion mbi apartamentin: kati 4, siperfaqe totale : 105 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballk... 22/08/2019 18:51

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

57,000 Euro Okazion!!! Apartament 1+1 Green City Shitet Apartament 1+1 tek  Green City.
Informacion mbi apartamentin: Kati 6 tek

Okazion!!! Apartament 1+1 Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 tek green city. informacion mbi apartamentin: kati 6 teknik siperfaqe totale 75 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkoni, disponon kubaturë te rregull... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

50,000,000 Leke Shitet vile 4 kateshe ne Misto Mame  Shitet vile 4 kateshe ne Misto Mame tek Rruga e Qelqit.
Siperfaqe totale 460 m2

Shitet Vile 4 Kateshe Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
460.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile 4 kateshe ne misto mame tek rruga e qelqit. siperfaqe totale 460 m2, ne proces hipotekimi. ambienti organizohet nga: 2 ambiente ndenjeje dhe ambiente gatimi, 11 dhoma gjumi , 5 tualete, 5 ballkone dhe oborri. e pershtatshme per banim o... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Pjeserisht

50,000,000 Leke

94,500 Euro Shitet apartament 3+1 Vasil Shanto Apartamenti është i pozicionuar në zonën Vasil Shanto .
Informacion mbi apa

Shitet Apartament 3+1 Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën vasil shanto . informacion mbi apartamentin: kati 4 banim, sipërfaqa e apartamentit 105m2, me hipotekë,pallat ekzistues. apartamenti disponon: salloni ndenjes, 3 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni. per me... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Bosh

94,500 Euro

55,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me pun... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

85,000 Euro

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parke

Vasil Shanto | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

60,200 Euro Shitet apartament 2+1 Vilat Amerikane Rruga e Elbasanit Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek Vilat Amerikane tek Rruga e Elbasanit.

Shitet Apartament 2+1 Vilat Amerikane Rruga E Elbasanit

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 i pozicionuar tek vilat amerikane tek rruga e elbasanit. ambjenti ka një sipërfaqe prej 120.3 m2, ndodhet në katin e 3 banim te nje pallati te ri. disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, dy dhoma gjumi, 2 tualet,2 ballko... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Bosh

60,200 Euro

50,000 Euro Shitet apartament 2+1 Ali Demi Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër.

Shitet Apartament 2+1 Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te markata e vjetër. informacion mbi apartamentin: kati 1, sipërfaqja e apartamentit 74 m2, me hipotekë. apartamenti është bosh dhe organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tuale... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

35,510 Euro Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit 670 EURO/M2 Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53.65 m2 tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit

Shitet Apartament 1+1 Gjiri I Lalzit 670 Euro/m2

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53.65 m2 tek rezidenca lura 3, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turist... 22/08/2019 18:50

Mobilimi:Bosh

35,510 Euro

29,000 Euro OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Kombinat 29000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Kombinat, me nje siperfaqe te brendshme 50 m2, ndodhet

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Ne Kombinat 29000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne kombinat, me nje siperfaqe te brendshme 50 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. organizimi: salloni se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe 1 ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohor... 22/08/2019 18:50

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2... (Premium 07.08.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Orion shpk
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne rrugen "qemal stafa" (pallati i zi), kati i trete banim me ashensor. apartamenti me orientim nga perendimi esht... (Premium 23.08.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra) ©RE/MAX - Julian Kasapi
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje ndertim ekzistues shitet apartament me siperfaqe totale 67 m2. eshte ne vije te pare te rruges tefta tashko, vetem 5 min ne kembe nga pazari i ... (Premium 02.09.2019)

300,000 Euro

Tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. rr. gjin bue shpata, prone totalisht e ristrukturuar me materiale cilesore dhe te shtrenjta. kati i 3 dhe i... (Premium 18.07.2020)

270,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

270,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 23.08.2019)

60,000 Euro

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 103.1 M2 60000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administru... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

50,000 Euro Shitet apartament 1+1 Kombinat Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Qelqit, Kobminat.
Aprtamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 1+1 Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga e qelqit, kobminat. aprtamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 81 m2 . organizimi: 1 sallon, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ku ndodhet apartamenti eshte e ... 22/08/2019 18:49

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

38,000 Euro Apartament 2+1 Qerret Shitet apartament 2+1 me cmim oferte ne faze pllake, ne Qerret te Durresit.

N

Apartament 2+1 Qerret

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 me cmim oferte ne faze pllake, ne qerret te durresit. ndodhet 100 m larg detit, 15 min larg durresit, 38 min larg aeroportit nen tereza dhe 51 min larg tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim me nje siperfaqe total... 22/08/2019 18:49

Mobilimi:Bosh

38,000 Euro

89,250 Euro Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu 670 euro/m2 Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Shitet Apartament 3+1 Tek Rezidenca Turdiu 670 Euro/m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 3+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 133.2 m2, kati i 10 pamje fantastike. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone. apartamenti esht... 22/08/2019 18:49

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim