*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!

 

 Online 130 lexues | 8 njoftime ne pritje
 • Opsione
 • Online 130 lexues | 8 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

80,000 Euro Vile dy kateshe ne lagjen karakteristike Shtepia ka siperfaqe 150 m2 dhe truall 350 m2. 2 kate, 4 dhoma, 2 sallone, 1 ban

Vile Dy Kateshe Ne Lagjen Karakteristike

Qender | Gjirokaster
4+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (19:14): Shtepia ka siperfaqe 150 m2 dhe truall 350 m2. 2 kate, 4 dhoma, 2 sallone, 1 banje, garazh, oborr...

72,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE -APARTAMENT 2+1NE SHITJE NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA.

*-SIPERFAQE E APARTAME

Apartament 2+1 Ne Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

06.05.2019 (19:14): -apartament 2+1ne shitje ne rrugen muhamet gjollesha. *-siperfaqe e apartamentit eshte 65m2. *-apartamenti eshte ndertimi vjeter i rikonstruktuar teresishte . *-apartamenti eshte i orjentuar ne jug -lindje -perendim. *-apartamenti ndodhet ne k...

66,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE -SHITET APARTAMMENT 1+1 PRANE QENDRES KRISTAL NE RRUGEN ROBERT ZHVARTS

*- SIP

Apartament 1+1 Ne Shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (19:14): -shitet apartamment 1+1 prane qendres kristal ne rrugen robert zhvarts *- siperfaqia e apartamentit eshte 77.3m2. *- apartamenti eshte ne katin e 2. *- apartamenti ka orjentim jug- perendim. *- apartamenti shiotet i arreduar. *-hipoteka e apa...

137,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit ! Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me punime cilëso

Shitet Apartament 2+1 Te Rruga E Elbasanit !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

06.05.2019 (19:09): Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me punime cilësore dhe të mirëadministruar.organizohet në dy dhoma gjumi, një ambjent të bollshëm ndenje gatimi e ngrënie , dy tualete njëri nga të cilët është me ajrim natyr...

Mobilimi:Bosh

137,000 Euro

6,000,000 Leke Apartament per Shitje 3+1 91,2 m2 Shitet Apartament 3+1 , 91,2 m2, kati 4 , pallat parafabrikat , i organizuar ne

Apartament Per Shitje 3+1 91,2 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.48 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

06.05.2019 (19:02): Shitet apartament 3+1 , 91,2 m2, kati 4 , pallat parafabrikat , i organizuar ne : 3 dhoma gjumi+ 1 dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet+ ballkon. pozicionuar : lindje -perendim. vendodhja : kombinat. cmimi : 60 milion/leke i padiskutueshem. per...

Mobilimi:Bosh

6,000,000 Leke

43,500 Euro 1 + 1 (58 m2) Tirana e Re (Rr. Irfan Tomini) - Hipotek e Rregullt | i Rikonstruktuar | Parkim Shitet 1 + 1 (58 m2) tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re (Rr. Irfan Tomini) -

1 + 1 (58 M2) Tirana E Re (rr. Irfan Tomini) - Hipotek E Rregullt | I Rikonstruktuar | Par

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

06.05.2019 (18:50): Shitet 1 + 1 (58 m2) tek stacioni i fundit i tiranes se re (rr. irfan tomini) - hipotek e rregullt |rikonstruktuar vitet e fundit | pjeserisht i mobiluar | mundesi parkimi ne zone | shtruar me pllake cilesore, imitim druri | ndricim shume i mire naty...

80,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 SELVIA Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje pallat te mireadministruar, ne nje n

Shitet Apartament 1+1 Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

06.05.2019 (18:30): Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje pallat te mireadministruar, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te aksesueshme te tiranes. ka nje siperfaqe prej 72 m2....

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

186,000 Euro Shitet Apartament 3+1 te Myslym Shyri Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara per banim ne Tirane.Zona ne

Shitet Apartament 3+1 Te Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (17:12): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara per banim ne tirane.zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e njohur per sherbimet dhe infrastrukturen qe ofron duke filluar nga shkollat,sherbimin shendetesor,afersine me qendrat tregetare etj.a...

92,000 Euro 2+1 ne shitje te Hoxha Tahsin RRuga Vllazen Huta prane Ministrise se Jashte shitet apartament 2+1 me siperfaqe

2+1 Ne Shitje Te Hoxha Tahsin

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

06.05.2019 (17:12): Rruga vllazen huta prane ministrise se jashte shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2!pallati i ri me ashensor dhe orientim jug-perendim!apartamenti eshte i sapo investuar! per me shume info na kontaktoni!...

250,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

86,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament Fantastik 1+1 Ne Zemer Te Tiranes!

Shitet Apartament Fantastik 1+1 Ne Zemer Te Tiranes!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti ka nje stil shume te veçante arkitekturor dhe strukturor, me pozicionim mjaft strategjik, pas prokurorise te ... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro id:80344 - 1+1 tek Spitali Amerikan 2 (Rr. e Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

44,000 Euro id:56287 - 1+1 ne Ali Dem (Big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim dhe pajisje te reja| Kondicioner

Shitet apartament 1 + 1 (54 m2) ne ali dem (big market) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake ... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Bardhyl, prane Gjimnazit A.Z Cajupi Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bardhyl, prane Gjimnazit A.Z Cajupi. Aparta

Shitje / Apartament 2+1 Ne Rr. Bardhyl, Prane Gjimnazit A.z Cajupi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

06.05.2019 (17:12): Tirane, shesim apartament 2+1 ne rr. bardhyl, prane gjimnazit a.z cajupi. apartament 2+1+1wc+1blk, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me dokumenta te rreg...

58,800 Euro Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri i cili eshte ne fazen e perfundimit te

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen E Freskut

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (17:12): Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri i cili eshte ne fazen e perfundimit te punimeve.apartamenti orientohet nga jug lindja duke i ofruar ambienteve te banimit ngrohje natyrale.organizohet ne nje ambient ndenjeje dhe ngrenie,dy dhoma gjumi dhe nje...

Mobilimi:Bosh

58,800 Euro

327,600 Euro 2 Apartamente 2+1 per Shitje tek Ministria e Drejtesise Apartamentet ndodhet ne qender te tiranes tek Bulevardi Zogu i I shume prane Min

2 Apartamente 2+1 Per Shitje Tek Ministria E Drejtesise

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
252.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (17:09): Apartamentet ndodhet ne qender te tiranes tek bulevardi zogu i i shume prane ministrise se drejtesise.apartamentet ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri cilesor. aktualisht apartamentet funksionojne si 1 i vetem pasi perdoren per zyra. orient...

Mobilimi:Bosh

327,600 Euro

125,000 Euro apartament 120m+27 garazh rruga e kavajes 120m apartament +27m garazh kati 3 rruga e kavajes te globi çmimi 125 mije euro

Apartament 120m+27 Garazh Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

06.05.2019 (17:09): 120m apartament +27m garazh kati 3 rruga e kavajes te globi çmimi 125 mije euro ...

89,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 VENDE PARKIMI Apartament 2+1 +2 poste parkimi per shitje ne Rrugen "3 Deshmoret" pra

Shitet Apartament 2+1+2 Vende Parkimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

06.05.2019 (17:09): Apartament 2+1 +2 poste parkimi per shitje ne rrugen "3 deshmoret" prane kmy-se, ne zonen e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te mira te zones. pallati eshte 9 katesh, ku 2 kate jane komerciale, dhe 7 kate per banim. apartam...

62,000 Euro Shtepi ne shitje Shtepia eshte 1+1, e mobiluar shume mire, 59 meter katror, 1 guzhine, 1 dhome gj

Shtepi Ne Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

06.05.2019 (17:09): Shtepia eshte 1+1, e mobiluar shume mire, 59 meter katror, 1 guzhine, 1 dhome gjumi, toilet, ballkon, pozicionimi jug-lindje, kati i 4, me certifikate pronesie. cmimi i diskutueshem!!...

55,000 Euro Shitet 2+1+2B, 108m2, 55000€ Shitet hyrje 2+1+2banja kati katërt, sipërfaqja 108m2, Orientimi Lindje, pra

Shitet 2+1+2b, 108m2, 55000€

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

06.05.2019 (17:09): Shitet hyrje 2+1+2banja kati katërt, sipërfaqja 108m2, orientimi lindje, pranë lokalit qesarakës fresku. me hipotekë. Çmimi 55000 euro i padiskutueshëm....

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

50,000 Euro shitet  shtepia   me certefikat pronesie  trualli  dhe ne proces shtepi nje kateshe   vend shum  i mir midis dy shkollave IBRAHIM RUGO

Shitet Shtepia Me Certefikat Pronesie Trualli Dhe Ne Proces

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.05.2019 (17:09): Shtepi nje kateshe vend shum i mir midis dy shkollave ibrahim rugova dhe shkolla e mesme 100 metra nga rruga kryesore dhe nje km pa mberritur ne kamez 210m truall dhe 80m shtepi 2 banjo per arsye emirgimi...

127,200 Euro Shitet 2+1 Zogu i Zi Prane Zogu i Zi, shitet apartament 2+1+2 tualete. 
Organizohet nga ambienti i g

Shitet 2+1 Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

06.05.2019 (17:06): Prane zogu i zi, shitet apartament 2+1+2 tualete. organizohet nga ambienti i gatim ndenjes me ballkon, 2 tualete dhe 2 ballkone. kati i 6 banim, me ashensor. i pershtatshem per banim apo dhe zyra, klinike etj. cmimi: 1.200 euro / m2...

Mobilimi:Bosh

127,200 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

64,000 Euro id:104558 - Mundesi investimi 1+1 100% i Ri dhe Modern (Shk. e Baletit- 7 xhuxhat) Parket | Ashensor

Mundesi Investimi 1+1 100% I Ri Dhe Modern (shk. E Baletit- 7 Xhuxhat) Parket | Ashensor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super mundesi: shitet apartament 1 + 1 i pabanuar me pare (50 m2) tek shkolla e baletit (rr. petro nini luarasi) zone e preferuar me mundesi parkimi |... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro id:86672 - 2+1+2 ballkone (QENDER- Rr. e Barrikadave) (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro id:29408 - Okazion: 2+1+2wc gjigand (112 m2- Rr. Dritan Hoxha) tek F. aviacionit rr. Kryesore - Pallat i Ri me Ashensor | Parket | Pamje Panoramike

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

97,000 Euro Apartament 2+1 në Shitje tek "Kodra e Diellit" Shitet apartament 2+1 në Rezidencën "Kodra e Diellit".
Është i po

Apartament 2+1 Në Shitje Tek "kodra E Diellit"

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.05.2019 (17:06): Shitet apartament 2+1 në rezidencën "kodra e diellit". Është i pozicionuar në katin e parë dhe ka orientim nga lindja. apartamenti përbëhet nga: - 2 dhoma gjumi; - 1 sallon ndenje; - 1 tualet; - 1 ballkon dhe një oborr, që është pj...

40,000 Euro Apartament 2+1 tek Shkolla e Bashkuar 🏡 Apartament 2+1 ne Shitje.
📐 Siperfaqja 71 m2.
📍 Vendndhoja Shkolla

Apartament 2+1 Tek Shkolla E Bashkuar

Zone Periferike | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (17:06): 🏡 apartament 2+1 ne shitje. 📐 siperfaqja 71 m2. 📍 vendndhoja shkolla e bashkuar (allias). 💵 cmimi 40.000 euro. ne allias shitet apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 6 katesh pa ashensor. apartamenti eshte i organizuar...

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

35,000 Euro Apartament 1+1 ne Golem per shitje 🏡 Shitet apartament 1+1.
📍 Vendndodhja Golem.
📐 Siperfaqja 60 m2.

Apartament 1+1 Ne Golem Per Shitje

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

06.05.2019 (17:06): 🏡 shitet apartament 1+1. 📍 vendndodhja golem. 📐 siperfaqja 60 m2. 💵 cmimi 35.000 euro. ne golem tek zona e plazhit me e frekuentuar, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60m2. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me dalje ne ba...

165,000 Euro Okazion! Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e Bllokut 1,250 Euro/m2. Okazion! Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e Bllokut me cmim 1,250 Euro/m2.

S

Okazion! Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Zonen E Bllokut 1,250 Euro/m2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

06.05.2019 (16:50): Okazion! apartament ne shitje 2+1 ne zonen e bllokut me cmim 1,250 euro/m2. shitet apartament ne zonen e ish bllokut ku cmimi ne zone varion nga 1'600 euro/m2 - 2'500 euro/m2. apartamenti ndodhet ne nje objekt te ndertuar ne vitin 2005. apartament...

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

162,000 Euro id:120592 - Apartament 2+1 ne Shitje afer Bllokut, cilesor dhe i mobiluar

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Afer bllokut dhe stadiumit dinamo shitet apartament 2+1, 97 m2 neto (108 te pergjithshme) kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje, per... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro id:123535 - Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

45,000 Euro id:88987 - Shitet shtepi ne Sarande

Shitet Shtepi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi ne sarande lagna n4,afer supermarket alfa,50 m larg detitit,tek hotel apolloni.shtepia eshte rreth 70 mq e mobiluar pallati eshte i sapo... (Premium 19.06.2019)

127,000 Euro id:62376 - Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,127.000 Eur (Rolling Hills)

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

175,000 Euro id:112604 - Super ap 3+1+2+garazhd

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

59,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 62 m² 59000 Euro (Shkolla Partizani)

Apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla partizani.informacion mbi apartamentin:•kati 2 banim•siperfaqja e apartamentit : 62 m2•dokumentacioni... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

202,000 Euro Super apartament ne shitje ne Sarande buze detit Te rezidenca “Saranda International”, shitet apartament ne Sarande me pamje

Super Apartament Ne Shitje Ne Sarande Buze Detit

Qender | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

06.05.2019 (16:31): Te rezidenca “saranda international”, shitet apartament ne sarande me pamje fantastike nga deti. ndodhet në katin e 1-rë një pallati të ri me ashensor. ka një sipërfaqe prej 109 m² dhe organizohet në sallonin e ndenjies, dy dhoma gjumi ...

83,000 Euro Super okzion ne Fresk (450€ m2) Shitet apartament 2+1 ne Frek, rruga per Dajt (600m nga restorant Fresku) 
Apar

Super Okzion Ne Fresk (450€ M2)

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
260.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

06.05.2019 (16:24): Shitet apartament 2+1 ne frek, rruga per dajt (600m nga restorant fresku) apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , nje ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet + verande 150 m2(me pamje te mrekullueshme te tiranes) apartamenti disponon dok...

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

72,600 Euro OKAZION,SHITET AP 2+1 PRANE 'SPITALIT AMERIKAN 3' SUPER OKAZION,Shitet Apartament 2+1 ne nje KOMPLEKS buze rruge prane Spitalit AM

Okazion,shitet Ap 2+1 Prane 'spitalit Amerikan 3'

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

06.05.2019 (14:59): Super okazion,shitet apartament 2+1 ne nje kompleks buze rruge prane spitalit amerikan 3. ( jo tirana golden park ) apartamenti ka nje planiemetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne nje kompleks me punime shume cilesore. zona ne te cilin ndo...

Mobilimi:Bosh

72,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim