*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!

 

 Online 133 lexues | 5 njoftime ne pritje
 • Opsione
 • Online 133 lexues | 5 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

79,000 Euro Okazion / Apartament ne shitje prane shkolles Cajupi per vetem 767 euro per m2 Apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundit, prane shkolles Cajupi.

Okazion / Apartament Ne Shitje Prane Shkolles Cajupi Per Vetem 767 Euro Per M2

Tjeter zone | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:44): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundit, prane shkolles cajupi. apartamenti ka nje siperfaqe neto optimale prej 103 m2 dhe nje planimetri shume te rregullt, te organizuar ne 2+1. eshte i organizuar ne nje koridor te bollshem qe ben ...

50,000 Euro Shitet apartament 2+1 mbrapa Casa Italia per vetem 459 euro m2 Apartament ne shitje mbrapa Casa Italia me siperfaqe bruto 108.56 m2. 
Apartame

Shitet Apartament 2+1 Mbrapa Casa Italia Per Vetem 459 Euro M2

Zone Periferike | Tirane (4.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:44): Apartament ne shitje mbrapa casa italia me siperfaqe bruto 108.56 m2. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e peste banimi te nje god...

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

126,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Pazari i Ri Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane (ID 4121241 ) Property ID : 4121241

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, shitet apartament 2+1

Apartamente 2+1 Ne Shitje Pazari I Ri Rruga Hoxha Tahsim Ne Tirane (id 4121241 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:42): Property id : 4121241 pazari i ri, rruga hoxha tahsim, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 105 m², me hipoteke, kati i 2 me ashensore, 2 tualete, koridor, ballkon, 2 kondicioner, orientim me diell. cmimi i shitjes 105 m² x ...

Mobilimi:Bosh

126,000 Euro

92,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmimi Fantastik! Shitet Apartament 2+1 me 2 tualete ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti p

Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmimi Fantastik!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.06.2019 (10:31): shitet apartament 2+1 me 2 tualete ne zonen e komunes se parisit. apartamenti posedon 1 sallon te madh ndenje, kuzhine me hapesire te bollshme, 2 dhoma gjumi me permasa te medha dhe 2 tualete. ambjenti ka organizim shume te mire dhe planimetri shume...

110,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleks te ri. Ne zonen e Brrylit ,ne rrugen Arkitekt Sinani ,ne nje kompleks ne ndertim i Viti

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleks Te Ri.

Brryli | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:31): Ne zonen e brrylit ,ne rrugen arkitekt sinani ,ne nje kompleks ne ndertim i vitit 2019 shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe te madhe sebashku me nje post parkimi 15 m2. apartamenti eshte organizuar si me poshte:koridori ,salloni ku jane ambie...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

215,000 Euro Shitet Super Apartament Tek Nobis Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti shume cilesor ne nje nga komplekset me

Shitet Super Apartament Tek Nobis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.06.2019 (10:30): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti shume cilesor ne nje nga komplekset me te mira ne tirane, tek nobis (ngjitur me parkun e tiranes dhe liqenit artificial), me ne fund e gjete. apartamenti ndodhet ne katin 6 banim, ka strukture te rregullt dhe...

105,000 Euro Shitet Super Apartament 4+1 ne Kinostudio!!!! Shitet apartament 4+1 ne Kinostudio , ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri

Shitet Super Apartament 4+1 Ne Kinostudio!!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.06.2019 (10:30): Shitet apartament 4+1 ne kinostudio , ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti te ofron pamje piktoreske te qytetit pasi eshte i rrethuar me fasade xhami.eshte i organizuar ne nje soxhorno nje dhom gatimi dhe nje k...

120,000 Euro Te Rezidenca Alba Shitet Apartament 2+1 me vetem 890 Euro m2. Te Rezidenca Alba ndertim ky i Firmes Prestigjioze EdilAl shitet apartamente me

Te Rezidenca Alba Shitet Apartament 2+1 Me Vetem 890 Euro M2.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (10:30): Te rezidenca alba ndertim ky i firmes prestigjioze edilal shitet apartamente me cmime 890 euro m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 2 ballkone dhe ndod...

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

88,000 Euro Ne Rrugen Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe !! Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhe

Ne Rrugen Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe !!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:30): Prane shkolles mihal grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim perendim. apartamenti organizohet ne dhome ndenje me ambient gatimi i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te cil...

250,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

86,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament Fantastik 1+1 Ne Zemer Te Tiranes!

Shitet Apartament Fantastik 1+1 Ne Zemer Te Tiranes!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Objekti ne te cilin ndodhet apartamenti ka nje stil shume te veçante arkitekturor dhe strukturor, me pozicionim mjaft strategjik, pas prokurorise te ... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro id:80344 - 1+1 tek Spitali Amerikan 2 (Rr. e Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

44,000 Euro id:56287 - 1+1 ne Ali Dem (Big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim dhe pajisje te reja| Kondicioner

Shitet apartament 1 + 1 (54 m2) ne ali dem (big market) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake ... (Premium 31.12.2019)

116,000 Euro Shitet apartament 3+1+2 ne nje kompleks ndertim i Vitit 2019. - Ne zonen e Brrylit ,ne rrugen Arkitekt Sinani ,ne nje kompleks ne ndertim i Vi

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nje Kompleks Ndertim I Vitit 2019.

Brryli | Tirane (1.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:29): - ne zonen e brrylit ,ne rrugen arkitekt sinani ,ne nje kompleks ne ndertim i vitit 2019 shitet apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe te madhe sebashku me nje post parkimi 15 m2. apartamenti eshte organizuar si me poshte:koridori ,tualeti qendror me ...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

177,500 Euro Apartament 3+1 ne Shitje Bulevardi Bajram Curri ne Tirane Bulevardi Bajram Curri, perballe Ministrise se Jashtme, shitet Apartament 3+1 me

Apartament 3+1 Ne Shitje Bulevardi Bajram Curri Ne Tirane

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:29): Bulevardi bajram curri, perballe ministrise se jashtme, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 147.5 m2 me hipoteke, kati 2 me ashensore, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone, orientim jug-perendim, 2 kon...

80,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR Shitet apartament ne Astir me siperfaqe totale 101 m2. Organizohet ne nje korrid

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:29): Shitet apartament ne astir me siperfaqe totale 101 m2. organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne living room she ne dy dhomat e gjumit. ka dy tualete dhe nje ballkon. disponon certifikatë pronësie. per me shume informacion na kontaktoni...

62,000 Euro Apartament 1+1 totalisht i mobiluar +post parkimi ne shitje ! Te nje prej komplekseve te reja me cilesore ne Tirane shitet apartament 1+1, ne

Apartament 1+1 Totalisht I Mobiluar +post Parkimi Ne Shitje !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:29): Te nje prej komplekseve te reja me cilesore ne tirane shitet apartament 1+1, ne katin e dyte, totalisht i mobiluar. kompleksi ofron siguri, cilesi te larte ndertimi, gjelberim dhe ambjente clodhese. ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi 15 m2. kr...

98,000 Euro Ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 2+1+2 i pershtatur ne 3+1+2 . - Ne rrugen Sotir Caci , prane Restorant Freskut , shitet apartament 2+1+2 i per

Ne Rrugen Sotir Caci Shitet Apartament 2+1+2 I Pershtatur Ne 3+1+2 .

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:29): - ne rrugen sotir caci , prane restorant freskut , shitet apartament 2+1+2 i pershtatur ne 3+1+2 tualete ,pjeserisht i mobiluar, ne katin e 5- te te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2005 me ashensor. apartamenti shitet bashke me 2 garazhde te mby...

125,000 Euro Ne kompleksin Usluga Shitet apartament 2+1+2 ! Ne kompleksin Usluga tek Stacioni i Trenit ,shitet apartament 2+1+2 tualete i m

Ne Kompleksin Usluga Shitet Apartament 2+1+2 !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.06.2019 (10:29): ne kompleksin usluga tek stacioni i trenit ,shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar ne katin e 8 te, te nje pallati 10 katesh ndertim i viteve te fundit me ashensor.apartamenti eshte organizuar si me poshte :koridori ,tualeti qendror,depo,dhome g...

77,600 Euro Te Fusha E Aviacionit Shitet Super Apartament 2+1 . Te Fusha E Aviacionit Shitet Super Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja m

Te Fusha E Aviacionit Shitet Super Apartament 2+1 .

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.06.2019 (10:29): Te fusha e aviacionit shitet super apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem te ventiluar (veshje e mureve te jashtem me pllaka dhe materiale termoizoluese), v...

Mobilimi:Bosh

77,600 Euro

65,000 Euro Shitje apartamenti i vetem 1+1 te kompleksi Garden Rezidence Turdiu . Sapo doli ne shitje apartamenti i vetem 1+1 te kompleksi Garden Rezidence Turdiu

Shitje Apartamenti I Vetem 1+1 Te Kompleksi Garden Rezidence Turdiu .

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:29): Sapo doli ne shitje apartamenti i vetem 1+1 te kompleksi garden rezidence turdiu (kulla a) te ish fusha e aviacionit per vetem 773 euro per m2! nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades m...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

79,000 Euro Shitet Apartament Ne Astir! Apartament 2+1+2 (njeri nga tualetet me dritare) ne pallatin me te mire te asti

Shitet Apartament Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.06.2019 (10:29): apartament 2+1+2 (njeri nga tualetet me dritare) ne pallatin me te mire te astirit, mbi bar unik, ne katin e 1 banim ose kati 2 nga toka. pallat i menaxhuar sh mire, me kamera sigurie, ashensor, shkallet e jashtme me ndricim natyral dhe me mundesi p...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

64,000 Euro id:104558 - Mundesi investimi 1+1 100% i Ri dhe Modern (Shk. e Baletit- 7 xhuxhat) Parket | Ashensor

Mundesi Investimi 1+1 100% I Ri Dhe Modern (shk. E Baletit- 7 Xhuxhat) Parket | Ashensor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super mundesi: shitet apartament 1 + 1 i pabanuar me pare (50 m2) tek shkolla e baletit (rr. petro nini luarasi) zone e preferuar me mundesi parkimi |... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro id:86672 - 2+1+2 ballkone (QENDER- Rr. e Barrikadave) (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro id:29408 - Okazion: 2+1+2wc gjigand (112 m2- Rr. Dritan Hoxha) tek F. aviacionit rr. Kryesore - Pallat i Ri me Ashensor | Parket | Pamje Panoramike

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

76,000 Euro Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Apartament

Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!!

Vore | Tirane (5.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.06.2019 (10:28): Ne autostrade pas veko, shitet apartament 2+1+2 me mobilim cilesor!!! apartamenti ndodhet ne rrugen ardeno ne zonen industriale pas veko ne katin e trete te nje nje pallati te ri te pajisur me ashensor. apartamenti ka siperfaqe totale prej 118 m2 dhe...

89,000 Euro Shitet super apartament 2+1 i investuar ne menyre cilesore dhe shum modern.  Tek rrethrrotullimi CASA ITALIA ngjitur me Spitalin HYGEA ne nje pallat 8 kates

Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar Ne Menyre Cilesore Dhe Shum Modern.

Laprake | Tirane (4.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:27): tek rrethrrotullimi casa italia ngjitur me spitalin hygea ne nje pallat 8 katesh teper cilesor, ne katin e 3 me ashensor shitet super apartament 2+1 i investuar ne menyre cilesore dhe shum modern. apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe vjen me nje...

73,500 Euro Shitet Apartament 2+1+2 . Te Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset e reja me ci

Shitet Apartament 2+1+2 .

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.06.2019 (10:27): Te fusha e aviacionit shitet apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike t...

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

78,500 Euro Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes. Te Fusha E Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset e reja me ci

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nje Nga Komplekset E Reja Me Cilesore Te Tiranes.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:27): Te fusha e aviacionit shitet apartament 2+1+2 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike t...

Mobilimi:Bosh

78,500 Euro

162,000 Euro id:120592 - Apartament 2+1 ne Shitje afer Bllokut, cilesor dhe i mobiluar

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Afer bllokut dhe stadiumit dinamo shitet apartament 2+1, 97 m2 neto (108 te pergjithshme) kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje, per... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro id:123535 - Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

45,000 Euro id:88987 - Shitet shtepi ne Sarande

Shitet Shtepi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi ne sarande lagna n4,afer supermarket alfa,50 m larg detitit,tek hotel apolloni.shtepia eshte rreth 70 mq e mobiluar pallati eshte i sapo... (Premium 19.06.2019)

127,000 Euro id:62376 - Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,127.000 Eur (Rolling Hills)

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

175,000 Euro id:112604 - Super ap 3+1+2+garazhd

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

59,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 62 m² 59000 Euro (Shkolla Partizani)

Apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla partizani.informacion mbi apartamentin:•kati 2 banim•siperfaqja e apartamentit : 62 m2•dokumentacioni... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

38,000 Euro Ne rrugen Muhamed Deliu ,shitet apartament 1+1. Ne rrugen Muhamed Deliu ,prane Bar Lulishtja shitet apartament 1+1 ne katin e tr

Ne Rrugen Muhamed Deliu ,shitet Apartament 1+1.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.06.2019 (10:27): Ne rrugen muhamed deliu ,prane bar lulishtja shitet apartament 1+1 ne katin e trete te nje pallati tete katesh ndetim e vitit 2012 me ashensor.apartamenti eshte organizuar si me poshte :koridori ,salloni ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjies m...

Mobilimi:Bosh

38,000 Euro

97,000 Euro Porcelan, Shitet Apartament 3+1 i Mobiluar. Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i

Porcelan, Shitet Apartament 3+1 I Mobiluar.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (10:27): porcelan, shitet apartament 3+1, i mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te arreduar ne menyre bashkekohore, dhome cifti me tualet te mbrendshem,...

125,000 Euro Shitet super Apartament 2+1 me verande dhe pamje te mrekullueshme!!! Shitet super Apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje

Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Pamje Te Mrekullueshme!!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.06.2019 (10:26): Shitet super apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga dajti, liqeni i tiranes dhe kodrat e liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor ne nje zone te investuar mire dhe me ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim