Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Te Punesohem

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
kerkoj te punesohem Kam eksperience pune si: Banakier / kamarier Kuzhinier per snack&bar Magazinier Bar restorant...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Instruktor Teorie Ne Autoshkolle Dhe Pergjegjes Teknik Per Autoparime

Rruga Jezerca, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Zoteroj deshmine e aftesise profesionale per mesues teorie ne autoshkolla. Kerkoj te punesohem part-time si mesues teorie ne autoshkolle ose jap me qira deshmine. Gjithashtu zoteroj deshmi aftesi profesionale per autoriparime ne 6 nenkategorite e ...

Kerkoj Pune Si Kamerier

Rruga Vasil Noçka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kamarier turni pare mundesisht....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Profili Ekonomi-biznes

Fllake,Durres, Durres Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Jam ne perfundim te shkolles profesionale profili ekonomi-biznes,Durres. Interesohem per praktike pune me pagese....
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Mund Te Punoj Si Keshillatar Psikolog Jap Ndihme Emocionale

Rruga spiro xega, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/01/2020
Njoftime per kerkim pune ...
 • Profesioni: Keshilltar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kamarier,turni i pasdites per shkak te studimeve.Eksperince pune 1 muaj Cel IPO...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kamarier

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/10/2019
Kerkoj pune kamarier ne tirane,jam i afte te perballoj flukset ,jam tip komunikueshem dhe i shkathet . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune Ne Greqi Pune Sezonale Cfardo Qoft Sepse Me Intereson Te Punoj Me Sezone Ju Lutem.......

Rruga Dervish Hekali, Ballsh, Αλβανία, Fier Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam familjar dhe interesohem seriozisht per pune Ju lutem...
 • Profesioni: Puntor i thjesht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Mjet Transporti Minibusa Per Transport Puntoresh

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
kam ne perdorim mjete transporti minibusa 20 vendesh dhe 25 vendesh. jam i gatshem per firma per transport puntoresh , per transport nxenesish per shkolla. per grupe turistike. per cfare do lloje. me pagese te leverdishme nga te dyja palet. mirpres...
 • Profesioni: transport
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Shofer

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune si shofer. Kam patente te klasit C. Kam punuar dhe me pare ne kete profesion....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pun Si Kamarier Banakier

Agjensi, Berati Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/09/2019
Kam eksperienc 3 muaj si kamarier dhe 2 muaj si banakier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Vajze Qe Te Kete Mbaruar Kursin E Thonjeve Dhe Te Depilimit, Pagesa Mjaft E Kenaqshme

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
rruga ndre mjeda tek ish parku i autobuzave...
 • Profesioni: depilatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune Operator Ne Gjuhen Frenge !

rruga puhija detit, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pune si operator ne gjuhen frenge me diplome niveli b2 vlersuar shume mire dhe me eskperience pasi kam jetuar ne France. Preferohet part time per arsye se aktualisht jam student . ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkojm Kamarier Dhe Banakier

Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm kamarier dhe banakier...
 • Profesioni: Kamarier banakiee
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

AGJENSI TURISTIKE

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
kerkoj nje vajze te punoje ne zyre Agjensi Turisktike ne durres ne qender oraret dhe cmimi do vendoset ne baze te punes qe do beje ne rast se ju intereson mund te kontaktoni ne nr ...
 • Profesioni: agjensi turistike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
kerkoj pune si banakier..flm...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune Kamarier Turni 3 Per Shkak Te Sdudimeve

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2019
Kerkoj pune kamarier turni 3 per shkak te studimeve Kam eksperienc 4 vjecare ne cfardo lloj zone ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Usta I Pergjithshem Per Ndertim Riparim E Tjera

Dibra, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Marrim persiper qdo lloj ndertimi e riparimi e me bashkpunim me firmave te huaja nese esht nevoja...
 • Profesioni: Ndertim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pun Kamarier Kam Shum Eksperienc

Pavarsia, Tirana, Albania, Durres Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 27/02/2021
Jam I afte per punen si kamarier ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune Shofer

mbrostar ferko fier , Fier Pagesa:50,000 Leke
kerkoj pune shofer , kam kategorin B , mund te punoj 8 ore ne dite 6 dite te javes me te pakten nje rrog 500 mije leke ne muaj si fillim , ne baz te punes dhe performances mund te me rritet rroga shpresoj ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
kerkoj pune si kamarier/banakier . i bej te dyja pozicionet. te jet sa me afer pazarit te ri [i][/i]...
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kërkoj Punë Si Mirëmbajtës Lulesh Dhe Oborresh .

Ali Demi, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kërkoj Punë si mirëmbajtës Lulesh dhe Oborri . ...
 • Profesioni: Mirëmbajtës
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune Ne Durres

Rruga Mic Sokoli, Tirana, Albania, Durres Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj pune ne qytetin e Durresit Kam eksperience ne ndertim Sì kapote Grafiato boje etj. Edhe shofer me klasin Buona. Sapo kam ardhur nga Gjermania Ku kam punuar ne ndertim....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Ngarkim Shkarkim

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/06/2020
Kerkoj pune,ngarkim shkarkim, punetor krahu, 24 vjec...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Ndihmes Financier-Kontabilist-Ekonomist

Rruga Gjon Buzuku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj vend pune Part-Time si Ndihmes Financier-Kontabilist-Ekonomist. Kam kryer nje Trajnim-Intership per Finance dhe Kontabilitet me programin Finance 5. Dua te theksoj se paga nuk eshte problem per mua. Faleminderit ! Cel. : ...
 • Profesioni: Ndihmes Financier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim