Online 5 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkoj Vende Pune

Laprake , Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune shitese ,pune ne kozmetike ose sistemuese te jet turni i dyte...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj

Laprake , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punë Ne profilet Parukiere -4 vjet eksperienc pune Recepsioniste -2 vjet ekperienc pune Shitese - 2 vjet eksperienc Numer kontakti - 0695339468...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Vend Pune

Qender , Elbasan Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Kerkoj nje pune nuk e kam problem cfar pune te jet. Sepse e kam te nevojshme. Kam studiuar dy vjet per gjuhe letersi. Si dhe zoteroj gjuhen angleze turke dhe frenge. ...
 • Profesioni: Shiteses/pastruese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune

Don Bosko , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 23 vjece.Jam ne kerkim te një pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile pasi ambjentohem leht ne cdo pune.Jam pa angazhime pasi shkolle e kam mbaruar.Ju lutem kush është ...
 • Profesioni: shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa , Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam e interesuar per pune ne profile te ndyshme si kasiere ne market shitse, kamariere dhe ndimese ne profile pune te ndryshme....
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune Part Time

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente viti i dyte bacelor. Jam 20 vjec Kerkoj pune part time. Kam punur me pare shitese per nje vit ne argjendari dhe per rreth dy vjet kamariere ne nje restorant....
 • Profesioni: I pa percaktuar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune ! ( Sanitare & Dado )

Vasil Shanto , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Pershendetje! Quhet Vjollca Iberdemaj ! Kerkoj pune . Punet te cilat jam e zonja te bej jane : sanitare dhe dado ! Nese keni nevoje per mua ju lutem me kontaktoni sa me shpejt ! Faleminderit ! ...
 • Profesioni: Sanitare & Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Ose Pjatalarse

Zone Periferike , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/01/2021
Kerkoj dy vende pune si pjatalarse ose si sanitare jam 26 vjece dhe per mamin tim 54 vjece.Kemi eksperince ne Pastrime hotelesh si sanitare dhe neper guzhina si pjatalarse.   ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Pastruse

Ali Demi/Tregu Elektrik , Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/12/2020
Kerkoj pune pastruse ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Pastruese Ne Shtepi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Pershendetje jam nje vajze 25 vjece interesohem per nje pune part time per te pastruar ndonje shtepi ose zyra per rreth 4 ore nga ora 3 e mazdites deri ne 7 kush esht i interesuar per kete pjes te me telefonoj ne nr tim ose te me bej sms [i][/i]...
 • Profesioni: Pastruese shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Pune SHOFER Brenda Dhe Jasht Tiranes

Rruga Daut Borici, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam nje djal 27 vjec kerkoj te punsohem si shofer brenda dhe jasht Tiranes Kam 3 vite eksperienc pune. Jam i gatshem te punoj me koh te plot dhe jasht orarit +...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga Vangjel Noti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kerkoj pun banakjer, kamarier , eksperienc kam pasi kam punuar ne lokalin tim dhe akoma punoj por qe mduhet nje pun e 2, ose si shofer patent vetem klasi b , kam exp pasi kam punu ke tregu agro ushqimor me fugon shperndarje frutash neper rrethe . ...
 • Profesioni: kismet
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2020

Kerkoj Pun Si Kujdestare Femijesh Ose Dado Per Te Moshuar

Skele pavarsia, Vlore Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2020
Pershendetje jam nje Grua 55 vjece kerkoj pun si kujdestare femijesh ose dado per te moshuar ju flm ...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2020

Graphic Design

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Graphic Designer Part time ose porosi te jashtme. Logo, kartvizita, banera te ndryshem, si edhe video dhe audio montazh, eksperience pune ne radio dhe media. Njohuri ne programet e adobes; Photoshop Illustrator Premiere Pro After Effects Aud...
 • Profesioni: Graphic Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2020

Kerkoj Pune Si Ndihmes Kuzhinier

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Interesohem per Ndihmes Kuzhinier...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2020

Kerkoj Pune Picajol Kam 3 Vite Eksperience

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kam experience ne furre me dru dhe elektrike...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2020

Kerkoj Pune Per Mbajtje Kontabiliteti Te Bizneseve

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj mbajtje Kontabiliteti te Bizneseve te te gjitha llojeve. 1.Mbajtje e Kontabilitetit Fiskal. 2.Librat e blerjeve te shitjeve deklarimi ne tatime. Fdp. 3. Te punesuarit, borderote e pagave ne tatime, deklarimi i punonjesve si dhe largimi i ty...
 • Profesioni: Kontabiliste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/10/2020

Kerkoje Pune Me Orar Te Pjeseshem

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jam studente dhe kerkoj pune maksimumi 4 ore.Kam eksperienc pune ne fusha te ndryshme. Kam punuar ne fasoneri por dhe kamariere gjate sezonit veror....Kam aftesi per ta perballuar punen ne cdo pozicion qe mund te jem.Per me shum info me kontaktoni ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/10/2020

Fizioterapi

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj pune si fisioterapiste ose dhe masazhatore ne ndonje qender apo spital privat....
 • Profesioni: Fisioterapi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/10/2020

Kerkoj Pune Picajol Kam 3 Vite Eksperience

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kam experience ne furre me dru dhe elektrike...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/10/2020

Kerkoj Pune Picajol Kam 3 Vite Eksperience

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kam experience ne furre me dru dhe elektrike...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/10/2020

Moderatore Online!

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si moderatore online ! Kam eksperience ne menaxhimin e rrjeteve sociale si : 🔸Instagram 🔸Facebook 🔸 Twitter 🔸Website Per informacion te tjera, ju lutem me kontaktoni! ...

Kerkoj Pune Perkthyese-recepsioniste

Rruga Teodor Keko, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:300 Euro
Kerkoj pune si perkthyese gjuhes greke,kam njohuri te shlelqyera ne shkrim-lexim dhe folje.(Eksperienc pune) Ose pune si recepsioniste-sekretare (eksperienc pune)...

Kerkoj Pune Si Psikologe

pjeter budi tirane, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 19/10/2021
Jam nje vajze,e diplomuar per psikologji, me nje eksperience 4 vjecare si psikologe edukimi....
 • Profesioni: psikologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 08/10/2020

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/03/2021
Kerkoj pune paradite / Shitese ...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 07/10/2020

Ion Lounge And Waffle Bar Kerkon Punetore

Xhamlliku, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetore (Femer) Profesioni: Banakiere ose Kamariere, preferohet me eksperience pune ose minimumi njohje e funksionit te punes. Ambjent shume komod pune dhe pozicion shume i favorshem ne zonen e Oxhakut. Ky eshte nje biznes i ri, modern, dh...

Kerkoj Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje jam nje djale 22 vjec sapo kam perfunduar studimet ne degen finance kontabilitet dhe kerkoj pune si ndijmes ekonomist,ndihmes financier ose ne zyre kontabiliteti...
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/10/2020

Kerkoj Pun Si Shofer ( Personal )

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Interesohem te punesohem si shofer jam 27vjec kam eksperienc pune si shofer diku te 7vite zoteroj patenten B-C jam I gatshem te punoj edhe orar shtese per me shum me kontaktoni ne Tel. faleminderit ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/10/2020

Kerkoj Pune Pastruese Shtepie

Kthesa e Kamzes, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pune pastruese shtepie nje here ose dy here ne jave. Me eksperienc pune per me shum se 1 vit. Per momentin kam tre shtepi qe shkoj nga nje here ne jave i pastroj rregullisht. Per me teper informacion m kontaktoni ne tel. ...
 • Profesioni: Mesuesi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/10/2020

Kerkoj Pune Si Menaxhues Rrjetesh Sociale

Qender, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 27/06/2024
Jam djal 23 vjec, kerkoj nje pune si menaxhues rrjetesh sociale psh faqe veshjesh ose cfardolloj pune tjeter qe mund te behet nga shtepia ...
 • Profesioni: Menaxhues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goce kerkoj pune.Kam punuar shitese ne pasticeri,furr buke,dyqan lulesh,market.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile,ambjentohem leht me punen.Kam mbaruar bachelor dhe per momentin pa angazhime....
 • Profesioni: .....
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/10/2020

Kerkoj Pune Si Specialiste Byreku

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Jam specialist byreku,prej 20 vitesh me eskperienc pune jashte vendit.Kush eshte i interesuar te me kontaktoj....
 • Profesioni: -
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 02/10/2020

Ndihmse Guzheniere

Fshati Selite, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
Jam nje vajz 24 vjece kerkoj pun si ndihmse guzheniere.Kam eksperienc ne kete pozicion km dy vjet eksperienc e njoh shum mire guzhinene greke ....

Kerkoj Vende Te Lira Pune

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Jam nje vajze 19 vjec,studente dhe jam e interesuar per pune si recepsioniste ose agjente shitjeje, per vetem 4 ore ne dite...ose edhe per ndonje oferte tjeter pune do isha e lumtur ta degjoja..Faleminderit!...
 • Profesioni: mjeke
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/10/2020

Kerkohet Kasiere Per Restorant

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:34,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/10/2020
Kerkohet te punesohet Kasiere, preferohet gjina femrore per nje Restorant te ri qe po hapet tek rruga Sami Frasheri ngjitur me Gjimnazin Petro Nini Luarasi. Kriteret qe duhet te permbushen per kete pozicion jane: * Mosha 25-35 vjece * Te ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 01/10/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim