Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale per berber

Kurse profesionale per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B *ofrojm kurse per berber* prej disa kohesh tashme ofrojm kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore. metoda bashkohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluar kursin. mundesi punesimi te menjehershme ne baze te arritjeve tuaja. na kontaktoni ne numrin: 0685546048, ne instag...

7,000 Leke

Tirane
1,500 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse ekonomie

Kurse ekonomie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj kurse ekonomie për maturantë. kontaktoni në whatsapp. nr kontakti : 0698656959 pagesa e diskutueshme ...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Zhvilloj kurse per parashkollor

Zhvilloj kurse per parashkollor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Zhvilloj kurse per femije parashkollore dhe cikli ulet.jam me pervoje pune kush ka deshire te me kontaktoje.gjithashtu mund te mbaj nje femije dhe ta mdihmoj ne mesime.ky eshte email im elaenisi@gmail.com 0685046827...

5,000 Leke

Tirane
400 Leke  Oferta Kurse Profesionale Tiranë, ofroj kurse në shtëpi

Tiranë, ofroj kurse në shtëpi

Brryli | Tirane

B Ofroj kurse në shtëpi për fëmijë në lëndë të ndryshme shkollore por gjithashtu edhe për ata fëmijë që kanë talent në fushën e pikturës (mësuese specifike për çdo degë) aktrimit apo këngës. me çmime konkurruese ju ofrojmë mundësine që fëmijët tuaj të kalojnë ditë të m...

400 Leke

Tirane
5,500 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse Online

Kurse Online

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Vetem per 10 dite kurse online individuale vetem per 55 mije total niveli.. italish anglisht gjermanisht ne te gjithe shqiperine..per inf :0699605048😉🙋‍♀️...

5,500 Leke

Tirane
8,900 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurs Gjermanisht

Kurs Gjermanisht

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B Njoftim😊in contact ofron kurse te gjuhes gjermane..te gjitha nivelet.. a1,1+a1,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej a2,1+a2,2 vetem 89 mije leke te vjetra gjithesej i gjithe niveli a2. staf profesional..jo me teper se 4 persona ne grup ju mirepresim 😊 adresa: qyteti studenti rez...

8,900 Leke

Tirane
800 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse Online, italisht dhe anglisht

Kurse Online, italisht dhe anglisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Anglisht-italisht mesime individuale ose ne grup, online, nga profesore me experience ne mesimdhenje shumevjecare jashte shtetit dhe ne shqiperi, si me femije dhe me te rritur. ambjent komod, metoda moderne ,cmime te uleta dhe oferta, mesime te adaptuara sipas nevojave tuaja. material i pasur dhe ci...

800 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse Sociologji-Qytetari

Kurse Sociologji-Qytetari

Laprake | Tirane

B Oftoj kurse përgatitore për maturën shtetërore për lëndët sociologji-qytetari & për lëdët politiko-sociale i disponueshëm për t'ju përshtatur orareve dhe mësimit online. shprehni interesin tuaj në emailin: sociologji.qytetari@gmail.com...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Italisht anglisht kurse online

Italisht anglisht kurse online

Vasil Shanto | Tirane

B Ofrohen kurse te gjuhes italiane per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet. pervoje shumevjecare ne mesimdhenie si ne europe ashtu dhe ne shqiperi. materiale didaktike cilesore. pergatisim per diplomat dhe certifikatat e njohjes, studime jashte, punesim,provime etj aktualisht onlineadresa: bulevar...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke  Oferta Kurse Profesionale Kurse muzike

Kurse muzike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Jap mesime kenge kitare dhe pjanoje per femij nga mosha 5 deri n 14 15 vjec kurset varjojn sipas deshires n orare cmimet varjojn dhe sipas moshave ...

2,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim