Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

2,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

KURSE PER FORMIM PROFESIONAL PARUKERI ESTETIKE

Vasil Shanto | Tirane

B Okazion!!!!!!!! ofrojme kurse professional parukeri intensiv 4-6-9 mujor thonjte kurs intensiv berber 1 muaj intensiv makeup 1 muaj kurs intensiv regjistrohu tani! vende te limituara! super super oferte! me lire se kudo tjeter! ...

2,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse per gjuhen Gjermane.

Qendra e kurseve 2AK : Kurse per gjuhen Gjermane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Nese deshironi te punoni ne gjermani, qendra jone ne bashkepunim me agjensine shqiptare te punesimit, ju siguron punesim ne kete vend. ndaj nxitoni te rregjistroheni ne kursin e rradhes se gjuhes gjermane qe nis se shpejti! ju mirepresim... adresa; rruga reshit petrela, komplekti i pallateve "usl...

1,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Qendra e kurseve 2AK : Kurse AutoCAD

Qendra e kurseve 2AK : Kurse AutoCAD

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Fillojne rregjistrimet per kursin autocad-autodesk map. profesionistet e fushave te ndryshme inxhinierike, e kane detyrim perfeksionimin e ketij programi. stafi i mesimdhenies ne qendren tone, per programet inxhinierike e jo vetem, eshte nga me te miret. behuni edhe ju pjese e qendres tone. ju m...

15,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Kurse anglisht, gjermanisht, italisht, frengjisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Sia academy ofron kurse gjuhesh te huaja ne gjuhet anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht, etj. cmimet me te lira ne tirane. mundesi punesimi ne gjermani(pa komision) per studentet tane. tel 0673122333...

2,500 Leke

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per agjensi turistike

Kurse per agjensi turistike

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion ! ofrojm kurse per agjensi turistike per sistemin e rezervimit te biletave. do te pajiseni me diplomen perkatese. kursi zhvillohet ne ambjenete e zyrave tona duke assistuar ne prerjen e biletave te avionit. një profesion i ri...mundësi më shumë për punësim. oferta përmban: t...

150 Euro

Tirane
5,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse per berber

Ofroj kurse per berber

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.95 Km nga qendra)

B Ofrojme kurse profesionale per berber ose parukeri prane zones se selvise. me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . na gjeni dhe ne instagram : thedonsalon . kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. per me teper kontaktoni ne cel......

5,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse profesionale ne: Estetike te avancuar, masazheri dhe tonje teknik.

Kurse profesionale ne: Estetike te avancuar, masazheri dhe tonje tekni

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Qendra estetike kleopatra ofron kurse profesionale ne: * estetike te avancuar * masazheri terapeutike * thonj teknik kohezgjatja e kurseve eshte (1,3 dhe 6 mujore). kurset jane te lincesuara e te miratuara: kursantet paisen me certifikate te njohur nga ministria e punes. * kurset fillojne ne...

20,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurs për eyelashes extensions

Kurs për eyelashes extensions

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Bëhu profesionistë në pak ditë, mësoni eyelashes extensions 1d,2d,3d, volume ! ...

200 Euro

Tirane
2,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse basketbolli

Ofroj kurse basketbolli

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofroj kurse basketbolli me trainer profesioniste dhe te liçensuar per moshat nga 6 deri ne 14 vjec. ambienti eshte i sapo rikonstruktuar. prane shkollles "deshmoret e lirise"!!!! Çdo dite te hene 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 merkur 17 30 deri 18 30 dhe po ashtu 18 30 deri 19 30 p...

2,500 Leke

Tirane
700 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Ofroj kurse private te gjuhes Gjermane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Ofrojme kurse private dhe ne grup (numri maksimal i grupit: 3 persona) te gjuhes gjermane per te gjitha grupmoshat. si me poshte variojne cmimet dhe kohezgjatja e oreve mesimore: 1 studente=> 1 seance = 90 min = 700 leke 2 studente=> 1 seance = 90 min = 1200 leke (600 leke/person) 3 studente=> ...

700 Leke

Tirane
550 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Kurse per anglisht, gjermanisht, arabisht (femije edhe te rritur)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B deshiron te mesosh anglisht, gjermanisht apo arabisht ke veshtiresi ne shkoll ne detyrat e anglishtes apo gjuheve te tjera telefo numrin +355682144202...

550 Leke

Tirane
600 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse cikli ulet

Kurse cikli ulet

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Ofroj kurse cikli ulet ,mat fizik letersi 1:30 min ,ndihmes edhe per cdo lende tjeter...

600 Leke

Tirane
6,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse ekonomie

Kurse ekonomie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B 📌kane filluar rregjistrimet per kurse ekonomie per maturant 📙📉📈grupet perbehen nga 3-4 nxenes.💣super ofert 6500 leke ne muaj(8 seanca)📌mesues me eksperience🖌vazhdojne rregjistrimet☎️☎️069 36 55 164📫adresa:rr.teodor keko,unaza e re perball karburant kastratit👩🏼*...

6,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesim i gjuhes frenge

Mesim i gjuhes frenge

Brryli | Tirane

B Ofroj mesim te gjuhes frenge per te gjitha moshat me metodat me bashkekohore. nese jeni te interesuar te dini me shume mbi pervojen time akademike dhe profesionale si edhe mbi te dhena per kursin, ju lutem me kontaktoni. faleminderit!...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale After School 'Dantes'

After School 'Dantes'

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qendra "dantes" ofron; 1. ndihme per kryerjen e detyrave te shtepise 2. kurse ne matematike dhe gjuhe shqipe 3. kurse ne gjuhet e huaja anglisht dhe gjermanisht 4. qender verore per edukim dhe argetim te femijeve...

10,000 Leke

Tirane
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Qendra e kurseve ok-masterclass ju ofron kurse per te gjitha nivelet e gjuhes gjermane dhe angleze. gjithashtu ju ofrojme edhe pergatitje cilesore per provimet nderkombetare si ielts & toefl. ju ofrojme cilesi - standart, si dhe cmime mjaft konkurruese ! misioni yne - suksesi juaj! ju m...

500 Leke

Tirane
25,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Desheroni te merreni me shitje - blerje pronash te patundshme, duke marre nje zanat fitimprures ?

Desheroni te merreni me shitje - blerje pronash te patundshme, duke ma

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Pervec aftesive te mira ne komunikim, ky profesion kerkon njohuri baze teknike per te plotesuar profilin tend si shites i pronave te patundshme ( apartamente, vila, dyqane ). ne kete kurs do te merrni - njohuri fillestare rreth projektit, - njohuri mbi planimetrine e apartamenteve etj - vleresimi...

25,000 Leke

Tirane
200 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Kurse Kuzhine dhe Kurse per Picaiol

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)

B Ofoj kurse per picaiol ofroj kurse per kuzhinier fb kurs kuzhine chef mondi 0673211882...

200 Euro

Tirane
130 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 130 Euro

Trajnim per Agjent Udhetimi + 2 jave stazh pune 130 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ofrojme trajnim per agjent udhetimi ofrojme kurse per programin amadeus ose galileo. kursi zhvillohet individualisht dhe zgjat 4 jave, cdo dite nga e hena ne te premte 1 ore gjate trajnimit do te mesohet: nje hyrje e plote ne industrine e udhetimit sistemi i reservimit te biletave am...

130 Euro

Tirane
150 Euro Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse  Amadesus

Kurse Amadesus

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kurs - agjente udhetimi dhe turizmi system amadeus. sistemi i rezervimit amadeus.eshte trajnim qe te njeh me kodet e aeroporteve dhe kompanive ajrore . cmimet e biletave ne vajtje apo dhe kthyse. rezervimin e biletave te avionit. pergatitja e nje pakete turistike..cdo gje qe ka te beje me ag...

150 Euro

Tirane
3,000 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale INSTALIME ELEKTRIKE

INSTALIME ELEKTRIKE

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kohezgjatja 360 ore. kursi permban 3 nive nga 120 ore. tarifa 3000 leke niveli. mesohet: kryerja e instalimeve elektrike ne godina banimi dhe ndermarrje industriale....

3,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse Muzike

Kurse Muzike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Behu pjese e artit nepermjet nesh! qendra artistike pentagram ofron kurse, per c'do moshe dhe nivel. 1. kurse kanto ( kenge) 2. violine 3. piano 4. kitare 5. flaut 6. solfezh ( teoria e muzikes ) 7. balet dhe kercim modern 8. kor (kendim ne grup) 9. orkester 10. pikture 11. aktrim ...

3,500 Leke

Tirane
200 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Ofrojme kurse matematike

Ofrojme kurse matematike

Qender | Shkoder

B Ofrojme kurse te gjuhes angleze dhe te gjuhes italiane te te gjithe niveleve. ofrojme edhe kurse matematike dhe gjuhe per feminet nga klass e pare deri ne klasen e nente kurse ne grup ose individuale sipas nevojave te individeve . pagesa duke filluar nga 200 leke/ora ...

200 Leke

Shkoder
250 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Kurse te gjuheve te huaja

Kurse te gjuheve te huaja

Qender | Shkoder

B Ofroj kurse te gjuheve te huaja , anglisht dhe italisht te te gjitha niveleve....

250 Leke

Shkoder
500 Leke Pune Oferta Kurse Profesionale Mesimdhenie ne gjuhen italiane ne te gjitha nivelet

Mesimdhenie ne gjuhen italiane ne te gjitha nivelet

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Mesim dhenie ne gjuhen italiane,frenge ne te gjitha nivelet....

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim