Ofrojme sherbime pastrimi profesionale,vijme kudo prane jush Durres

Sherbime Profesionale Data: 28/06/2019 17:34 Post Id: 128880


extra info
Pagesa 1,000 Leke
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Ne qender te Durresit
Lexime 1649

Keni shtepi ,zyra ,vila ,karrike ,kende te ndryshme etj,ju ofrojme zgjedhjen tuaj duke marre agjensin e pastrimit Juri Clean dhe ju vjen ne ndihme per cdo gje qe ju keni nevoj .Ju mipresim
067 673 7606.