Shesh veshje te firmave te ndryshme me shumice Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 30/01/2020 20:28 Post Id: 189136


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania
Lexime 452

Per shkak te mbylljes se dyqanit, veshje me shumice te markave te ndryshme (Patrizia Pepe, Liu Jo, Versace, Original Marines ect) dhe veshje sportive ( Puma, Columbia, Nike, Rebook ect)