🔔 Fier - Kompania FOREX kerkon asistente zyre Fier

Offerta - Offerte di lavoro Data: 18/03/2021 16:30 Post Id: 306038


extra info
Payment 500 Euro
Pozicioni Asistente zyre
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Citta - Zona Fier - Qender
Indirizzo Fier,Parku Qendror
Letture 3468

Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj

-Asistente zyre Femer

Kriteret per kanditaten

➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme

➡️ Mosha 25-40

➡️ Te njohe programet baze te kompjuterit

➡️ Te perdori ne menyre profesionale Photoshop

➡️ Te jet njohese shume e mire e gjuhes Angleze


Ne Ofrojme

💵 Pagesa baze 400-500euro (Neto)

📃 Kontrate pune te rregullt

-Ambjente pune moderne


📍 Adresa; Fier,Parku Qendror

Te interesuartat te dergojn CV ME FOTO
officeforex035@gmail.com

🔴 Kujdes CV duhet bashkangjitur me foto

Cv qe jan pa foto zdo meren parasyshe nga kompania!

Afati i fundit i aplikimit: 16/03/2021 21:13

Njoftime te Ngjashme