Apartament me qira ne Astir Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/11/2020 16:52 Post Id: 145309

300 Euro

  • Apartament me qira ne Astir
  • Apartament me qira ne Astir
  • Apartament me qira ne Astir
  • Apartament me qira ne Astir
  • Apartament me qira ne Astir

OKAZION! APARTMENT FOR SALE 4 + 1 + 2 + 2 ON THE ROAD OF ELBASN WITH 1100EURO M2

Super okazion. Apartment for sale in the best area of Tirana with 1100euro m2
The apartment is 3 + 1 but has been converted to 4 + 1 with 2 bathrooms and 2 balconies and south-east-west orientation. The apartment needs adjustment but it is a good investment opportunity as the price of the area is over 2000 euro m2. For a visit to the property do not hesitate to contact.


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1495

Jepet me qera apartament ne zonen e Astirit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat buze rruges dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkoni teper i bollshem.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, dritare plastike me dopio xham qe e izolojne apartamentin nga zhurmat dhe ruajne temperaturen e brendshme, kabine dushi multifunksionale, kondicioner A+++ ne sallon, te gjitha pajisjet elektroshtepiake  jane te reja dhe eficente ne ruajtjen e energjise.

Ofrohet dhe sherbimi i pastrimit te apartamentit i cili do te jete nje here ne muaj detyrim i cili vjen nga qiradhenesi.