APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/10/2020 22:27 Post Id: 237926

35,000 Leke

  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania
Lexime 301

Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 100m2. Ndodhet ne zonen e Astirit tek Vila L. Organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi: 35,000 All