APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR Tirana

Home for Rent Data: 25/10/2020 22:27 Post Id: 237926

35,000 Leke

  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR
  • APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, ASTIR


extra info
Payment 35,000 Leke
Room | Kitchen 2+1     Furniture Furnished
Square Feet 100.00
Floor 2
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania
Reads 300

Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 100m2. Ndodhet ne zonen e Astirit tek Vila L. Organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi: 35,000 All