Apartament me Qera 2+1 Tirana

House for Rent Data: 27/02/2021 00:49 Post Id: 270401


extra info
Payment 30,000 Leke
Room | Kitchen 2+1     Furniture Furnished
Square Feet 85.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Reads 532

Jepet Apartament me Qera 2+1
kati 4
Astir (prane viles L)
Mobiluar & pabanuar me pare
Kerkohen persona serioz dhe me afat te gjate.
Cmimi : 30.000 leke i padiskutueshem.
Per me shume info :
Cel & WhatsApp & Viber