(5 min kembe Qender) 1+1 me Verande Gjigande Stc. Trenit * gjithmon Parkim ne lagje 20 Eu Uje &Internet perfshire Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 17:22 Post Id: 28548


extra info
Pagesa 280 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Lexime 243975

1+1 me Verande Gjigande tek Stacioni i Trenit (5min nga Qendra - FSHN) Godine 4 Kateshe e Survejuar me Kamera **Parkim i Sigurte poshte ne Lagje / me Verande te Madhe - Uje dhe Interneti per 20 Euro Plus | i Mobiluar dhe me te Gjitha Elektroshtepiaket Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Ajrosje Natyale

Q2697

Te dhenat e ndarjes:

- HIPOTEKE : Po
- SIP TOTALE: 65 m2
- SIP NETO (e brendshme): 65 m2
- KATI: 3
- KATET E PALLATIT:4

Karakteristika:

• Apartament ne vendodhje shume te mire (Vetem 5 min nga QENDRA ne kembe), Stacioni Trenit- Direkt te Fak. Shkencave te Natyres
• Hyrje shume e sigurte, me Kamera dhe sistem alarmi poshte ne hyrje te godines
• Banoret jane shume te zgjedhur dhe te qete
• PARKIM i Sigurte gjithmone ne Lagje !!!!! Vlere shume e madhe

******Uji dhe Interneti vjen me nje cmim ULTRA LIRE per 20 Euro/ muaj ********

• Vendndodhje Perfekte: Afer 5 min me kembe me QENDREN dhe 2 min me dalje te BULEVARDI I RI


• Apartamenti i sapo i lyer
• Cdo Pajisje eshte Funksionale
• Ndricim Led ( ekonomik)
• Tv 32 polesh "Samsung"
• Furre dhe pjanur "Gorenje"
• Frigorifer 2 katesh "Star"

• Dhome gjumi me Kondicioner dhe dyshek cilesor
• Verande shume e madhe dhe me Diell gjate gjithe dites
• Me pamje nga rruga kryesore


• Tualet me dritare aspirimi dhe hidrosanitare cilesore

• Fasilitet afer direkt poshte Furre Buke, Pasticeri, Marketi, Fruta dhe Perime, dhe Shkolla, Kopshte, Universitete, Linja te Urbaneve


Cmimi: 280 Euro (Uji dhe interneti 20 Euro ne Muaj)

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp: