15,000 Euro Makina Furgona Mercedez benz sprinter 411 me redardier
Tirane - Mercedez benz sprinter 411 me redardier

B Shitet mercedez benz sprinter 411👍Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike👍Me redardier(frena elektrike)👍Viti:2002👍20+1 vende👍Me...

Tirane, Dritan Hoxha

15,000 Euro

Tirane
4,700 Euro Makina Furgona Citroen Relay 2009 dok. angleze
Tirane - Citroen Relay 2009 dok. angleze

B Furgoni eshte me timon ne krahe te djathte dhe dokumenta angleze. Ka bisht vet’ngarkues qe e ben shume te pershtatshem per transport mobiljesh, motorrash dhe mallrash te ndryshem. Furgoni es...

Tirane, Tregu elektrik

4,700 Euro

Tirane
2,000,000 Leke Makina Furgona Autobus
Tirane - Autobus

B Sprinter cdi 416. Viti 2002. Condicioner 2* dmth para dhe ne salle. Ngrohje. Vendet ulur 16+1.Radio. Video. Mp4. Kamer parkimi.etj. Ne gjengje shume te mire. Per çmimin i diskutushem: nr tel...

Tirane, shefqet kuka

2,000,000 Leke

Tirane
400,000 Leke Makina Furgona Furgon 8+1  192mije km
Tirane - Furgon 8+1 192mije km

B Furgon 8+1 viti i prodhimit 2004 192mije Km siguracione te paguara deri ne shtator 2018 nafte 2000 kubik kamio manuale per ma shume kontaktoni nr.0692928936...

Tirane, Emin kacani

400,000 Leke

Tirane
5,200 Euro Makina Furgona Iveco Daily 20 vende
Tirane - Iveco Daily 20 vende

B Shitet Iveco Daily 20 vende. Viti 2000, nafte, kondicioner vebast, jastek ajri, ngjyre e bardhe. E sapo ardhur nga Italia. Makina eshte ne gjendje shume te mire. 5200 euro te diskutueshme....

Tirane, Kinostudio

5,200 Euro

Tirane
3,500 Euro Makina Furgona Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje shume te mire
Tirane - Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997, ne gjendje shume te mire

B Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Goma te reja, sherbime periodike te kryera, dokumenta te rregullta deri Maj 2019. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti....

Tirane, Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht

3,500 Euro

Tirane
6,600 Euro Makina Furgona Mercdes Benz Sprinter 208 cdi  Viti(2008)
Tirane - Mercdes Benz Sprinter 208 cdi Viti(2008)

B Gjendja shume e mire Furgon mallrash Viti i prodhimit 2008 Cmimi: 6'600 Euro...

Tirane, Komuna e Parisit, Tirana, Albania

6,600 Euro

Tirane
9,500 Euro Makina Furgona Autobuz
Tirane - Autobuz

B Te gjitha Sherbimet e kryera Te gjitha letrat e paguara Me kondicioner Vendet 18 +1...

Tirane, Laprake - Qender, Tirana, Albania

9,500 Euro

Tirane
3,500 Leke Makina Furgona Jam shofer patente te klasit te Pare.0683071239
Tirane - Jam shofer patente te klasit te Pare.0683071239

B Jam nje shofer me patente te klasit te pare.Jam i sjellshem,ndihmoj te tjeret,shume korrekt ne oreart dhe zbatimin e punes.Mosha 40 vjeç.Tirane.0683071239...

Tirane, Ali Demi

3,500 Leke

Tirane
700,000 Leke Makina Furgona Shitet Sprinter 311 2005.
Tirane - Shitet Sprinter 311 2005.

B Shitet Sprinter 311 Viti 2005. Nafte me dokumente te rregullta. Ne gjendje shume te mire Motorike dhe Gjenerike....

Tirane, Kompleksi Garden city

700,000 Leke

Tirane

A keni ndonjë gjë për të shitur?

Shisni online falas. Është më e lehtë se sa mendoni!
Posto njoftime falas