9,500 Leke Makina Furgona sprinter 413cdi
Berati - sprinter 413cdi

B shitet sprinter 413 cdi me letra te paguara deri ne nendor 2018 me tonazh 4.6 me goma te reja .dhe me dyer nga te dyja krahet me shine .shitet per mos perdorim....

Berati, berat

9,500 Leke

Berati
4,000 Euro Makina Furgona Shitet Ford Tranzit 8+1
Berati - Shitet Ford Tranzit 8+1

B Ford tranzit 8+1 viti 2003 ... 2.0 .... Naft ... manuale .. 4000 E ... dopjo kondicioner ... gjendje shum e mir .....

Berati, Berat, Albania

4,000 Euro

Berati

A keni ndonjë gjë për të shitur?

Shisni online falas. Është më e lehtë se sa mendoni!
Posto njoftime falas