21,000 Euro Makina Furgona Autobus
Vlore - Autobus

B OKAZION!! Shitet Iveco Daily 2004 , 24+1 vende me kondicioner clima , serdile lekure sherbimet ne koke gomat 100% te sapocuara disqe ferota te reja autobuzi eshte ne gjende perfekte.. per m...

Vlore, 24 Maji

21,000 Euro

Vlore
500 Euro Makina Furgona shitet furgon
Vlore - shitet furgon

B Shitet furgoni per arsye mbyllje aktiviteti...

Vlore, Rruga Damian Humariti Vlor

500 Euro

Vlore
7,800 Euro Makina Furgona Mercedez benz sprider frigorifer
Vlore - Mercedez benz sprider frigorifer

B Shitet mercedez benz sprinter frigrifer 313cdi vit prodhimi 2002 motor nafte 220 me kamjo automatike perdoret dhe me marsha 174 mij kilometra 2 muaj ka punuar ne shqiperi me letra te paguara...

Vlore, Trasballkanike

7,800 Euro

Vlore
500 Euro Makina Furgona Shitet
Vlore - Shitet

B Shitet fugon mitsubishi pa letra e vitit 1985, nafte, motor I mire, fugon eshte ne dhermi ...

Vlore, Dhermi

500 Euro

Vlore

A keni ndonjë gjë për të shitur?

Shisni online falas. Është më e lehtë se sa mendoni!
Posto njoftime falas