4,800 Euro Makina Furgona Shes Furgon urgjent okazion
Shkoder - Shes Furgon urgjent okazion

B Citroen Jumper, 1.9 naft shume ekonomik, viti 2007.Ne gjendje shume te mire motorrike. E ardhur nga gjermania dhe e pa perdorur ne Shqiperi. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutuesh...

Shkoder, Mehmet Pashe Plaku

4,800 Euro

Shkoder

A keni ndonjë gjë për të shitur?

Shisni online falas. Është më e lehtë se sa mendoni!
Posto njoftime falas