0696185225

Celular:
0696185225
Regjistruar me:
19/05/2018 - 11:07
Hera e fundit online:
22/03/2019 - 11:05
Njoftuesi ID:
32193
20,000 Leke img
Twist Bar kerkon te punesoje Kamariere(F), Banakier e
22/03/2019 13:42 Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane

20,000 Leke

173 Lexime
60,000 Euro img
Shitet 1+1
22/03/2019 11:00 Rruga Panorama , Ngjitur Me Hyrjen E Hipotekes Tir, Don Bosko, Tirane

60,000 Euro

3094 Lexime
20,000 Leke img
Twist Bar kerkon te punesoje Kamariere (F) dhe Kamarier (M)
21/03/2019 18:48 Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Fresku/Linze, Tirane

20,000 Leke

7973 Lexime
450 Euro img
Ish Stacioni Trenit,jepet dyqan me qera, 24 m2
11/03/2019 18:19 Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane

450 Euro

117 Lexime
53,000 Euro img
Shitet Apartament 2+1 (107 m2)
02/02/2019 11:49 Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Fresku/Linze, Tirane

53,000 Euro

583 Lexime

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim Falas