00355676054255

Contact:
00355676054255
Regjistruar me:
01/10/2019 - 16:31
Hera e fundit online:
20/03/2020 - 13:08
Njoftuesi ID:
75112
250 Euro img
Tirane,jepet garsoniere me qira pas Casa Italia-s
29/03/2020 09:30 Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

250 Euro

1742 Lexime
250 Euro img
Tirane,jepet garsoniere me qira 250 € (Pas Casa Italias)
18/03/2020 18:13 Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

250 Euro

974 Lexime
250 Euro img
Tirane, jepet me qira garsoniere mbas Casa Italia-s
05/03/2020 09:21 Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

250 Euro

1267 Lexime
25 Euro img
Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 63 m² , 25 Euro nata - Pas Casa Italia
27/02/2020 11:58 Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

25 Euro

464 Lexime
25 Euro img
Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 60 m² 25 Euro nata (Pas Casa Italia)
14/02/2020 15:52 Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

25 Euro

410 Lexime
1,550,000 Euro img

1,550,000 Euro

108 Lexime
1,750,000 Euro img
Tirane, shitet magazine me sip.totale trualli 4350 m² dhe sip.magazine 2.275 m²
29/01/2020 16:04 Rruga Kasem Shima, Tirana, Albania, Tjeter zone, Tirane

1,750,000 Euro

78 Lexime
62,000 Euro img
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne Uje te Ftohte,Vlore
06/01/2020 15:36 Rruga Dhimitër Konomi, Vlorë, Albania, Uji i ftojte, Vlore

62,000 Euro

189 Lexime
175,000 Euro img
Tirane, shitet ambjent biznesi, 160 m² ne Don Bosko ,175.000 Euro
06/01/2020 15:36 Don Bosco, Tirana, Albania, Don Bosko, Tirane

175,000 Euro

102 Lexime
270 Euro img
Tirane,jepet me qira garsoniere, mobilim luksoz 270 € (Pas Casa Italias)
26/12/2019 14:00 Rruga Pavaresia, Tirana, Albania, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

270 Euro

118 Lexime

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim Falas