000000000001

Celular:
000000000001
Regjistruar me:
17/03/2011 - 14:11
Hera e fundit online:
23/04/2018 - 20:49
Njoftuesi ID:
1
25,000 Leke img
Piceri Mevlani kerkon motorist
18/04/2018 17:35 Universiteti Metropolitan Tirana, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

25,000 Leke

3099 Lexime
700 Euro img
Qebap per pjekjen e kafese dhe mullinj
15/04/2018 20:26 Berat, Qendra, Berati

700 Euro

768 Lexime
2,500,000 Leke img
shes shtepi ne lushnje
10/04/2018 19:46 Gafurr Muco, Qender, Lushnje

2,500,000 Leke

53 Lexime
220,000 Euro img
Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
10/04/2018 18:57 Golem, Zone Periferike, Durres

220,000 Euro

773 Lexime
83,000 Euro img
Shitet shtepia 3+1 (e kompletuar )
10/04/2018 18:26 Fizika Berthamore Fresku, Fresku/Linze, Tirane

83,000 Euro

64 Lexime
20,000 Leke img
Jepet Kati I 1 me qera 1+1 shtepi private E mobiluar
10/04/2018 18:14 Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane

20,000 Leke

264 Lexime
Me Marreveshje img

Me Marreveshje

1335 Lexime
Me Marreveshje img
Furre buke Kerkon te punesoj specialist-e buke
10/04/2018 11:22 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

432 Lexime
20,000 Leke img
Jepet me qera garsionere e mobiluar me kuzhine dhe tualet ne nje vile
09/04/2018 18:51 Rruga Fuat Toptani, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

20,000 Leke

6136 Lexime
1,000 Leke img
EndoDental Klinike Dentare!
04/04/2018 14:01 Ish Fusha E Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

1,000 Leke

3717 Lexime
Me Marreveshje img
Restorant Fishop kerkon te punesoje
03/04/2018 23:02 Rruga Budi, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

6922 Lexime
1,500 Leke img
Leshoj me qera nje garsionere ne korce
05/03/2018 15:23 Korce, Qender, Korce

1,500 Leke

180 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet Ekonomiste
02/03/2018 13:57 Rruga Budi, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane

Me Marreveshje

1191 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkoj nje puntore shtepije
26/02/2018 10:05 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

1650 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkojme Kamarier
18/02/2018 08:51 Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane

Me Marreveshje

469 Lexime
Me Marreveshje img
Furre buke Taos kerkon specialist buke
08/02/2018 09:10 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

331 Lexime
Me Marreveshje img
Bar VOKS - Kerkohet banakier dhe sanitare
03/02/2018 18:24 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

711 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkoj te punesoj nje motorist per shperndarje Picash
03/02/2018 17:12 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

421 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkojme resepsioniste dhe motorrist
03/02/2018 07:22 Qyteti Studenti, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane

Me Marreveshje

4752 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet Sanitare
01/02/2018 18:51 Stacioni I Trenit , Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane

Me Marreveshje

446 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet Banakjer
01/02/2018 18:47 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

605 Lexime
Me Marreveshje img
Interesohemi per kamarier dhe kamariere
25/01/2018 11:56 7 Marsi, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

807 Lexime
20,000 Leke img
shtepi me qera
15/01/2018 21:16 Siri Kodra, Tjeter zone, Tirane

20,000 Leke

1192 Lexime
10,000 Leke img
shes 120 kok dhi me cmim te arsyeshem
12/01/2018 19:30 Tirane, Zone Periferike, Tirane

10,000 Leke

478 Lexime
Me Marreveshje img
Edes shpk - Kerkohen punetore rrobaqepese
09/01/2018 20:19 Vasil Shanto, Vasil Shanto, Tirane

Me Marreveshje

596 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet staf ne restorant
05/01/2018 22:47 Kompleksi Dinamo, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane

Me Marreveshje

1406 Lexime
Me Marreveshje img

Me Marreveshje

2290 Lexime
Me Marreveshje img
SPECIALIST MARKETINGU
31/12/2017 14:29 Max Optika, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

773 Lexime
60,000 Leke img
Digital Marketing Specialist
31/12/2017 13:59 Tirane, Zone Periferike, Tirane

60,000 Leke

1887 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet Shitese
30/12/2017 14:03 Rruga E Barikadave, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane

Me Marreveshje

2139 Lexime
Me Marreveshje img
Banakiere
22/12/2017 20:09 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

230 Lexime
Me Marreveshje img
Piceri fast food kerkon puntor per pjesen e fast foodit
11/12/2017 00:33 Vore, Zone Periferike, Tirane

Me Marreveshje

657 Lexime
Me Marreveshje img
Lounge Bar Kodra kerkon te punesoje kamarier e
04/12/2017 16:20 Kodra E Dielit, Kodra e Diellit, Tirane

Me Marreveshje

523 Lexime
Me Marreveshje img
Ofroj pune per mjeshtra mure
29/11/2017 21:20 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

513 Lexime
Me Marreveshje img
punetore fast food
29/11/2017 11:38 Instituti Bujqesor, Kamez/Paskuqan, Tirane

Me Marreveshje

490 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkoj truproje personale
28/11/2017 21:55 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

1937 Lexime
Me Marreveshje img
AUTO KING Kerkon te punesoje mekanik xhenerik
28/11/2017 21:55 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

604 Lexime
40,000 Leke img
Firma Edes shpk kerkone punetore rrobaqepese
21/11/2017 11:26 Shkolla Vasil Shanto, Vasil Shanto, Tirane

40,000 Leke

1427 Lexime
Me Marreveshje img
Piceri fast food kerkon punonjes
21/11/2017 09:23 Vore, Zone Periferike, Tirane

Me Marreveshje

582 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkojme te punesojme xhenerik dhe mekanik ne Auto Servisin tone F1
20/11/2017 15:08 Autostrada Dr-tr Km 13, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja, Tirane

Me Marreveshje

589 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkoj punetor fastfood
18/11/2017 09:47 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

509 Lexime
Me Marreveshje img
kerkoj nje punetore fast foodi
17/11/2017 13:59 Instituti Bujqesor, Kamez/Paskuqan, Tirane

Me Marreveshje

575 Lexime
20,000 Leke img
Jepet me qera 1+1
16/11/2017 23:08 Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane

20,000 Leke

1595 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet stukator per makina
15/11/2017 12:23 Tirane, Tjeter zone, Tirane

Me Marreveshje

787 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet operator llotoje
15/11/2017 09:35 Pallati Me Shigjeta, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane

Me Marreveshje

3179 Lexime
27,000 Leke img
Jap shtepi me qera tek Mapo ne Kombinat
14/11/2017 22:37 Kombinat, Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane

27,000 Leke

583 Lexime
25,000 Leke img
Shtepi me qera ne unazen e re
11/11/2017 08:38 Unaza E Re, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane

25,000 Leke

1460 Lexime
Me Marreveshje img
usta e puntore per punime Alumini
02/11/2017 21:16 Fusha Aviacionit, Zone Periferike, Tirane

Me Marreveshje

1088 Lexime
30,000 Leke img
Jap me qera 1+1 mobilim full ne hyrje tek myslym shyri
30/10/2017 15:52 Myslym Shyri, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

30,000 Leke

1075 Lexime
Me Marreveshje img
Mobileri brixhoer kerkon montator per mobilje
28/10/2017 19:58 Komuna E Parisit, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane

Me Marreveshje

695 Lexime
66,000 Euro img
Shitet shtepi 3+1
24/10/2017 14:25 Rruga Pandi Dardha, Laprake, Tirane

66,000 Euro

365 Lexime
25,000 Leke img
Kerkon Banakier dhe Kamariere
23/10/2017 10:09 Instituti Bujqesor, Kamez/Paskuqan, Tirane

25,000 Leke

506 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet banakjere Femer
22/10/2017 01:03 Vasil Shanto, Vasil Shanto, Tirane

Me Marreveshje

368 Lexime
35,000 Leke img
Jepet shtepi me qera 2+1 kati 1 e kompletuar
22/10/2017 00:54 Vasil Shanto, Vasil Shanto, Tirane

35,000 Leke

767 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkohet Kamarier 18-24 vjec
19/10/2017 12:36 Qender, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane

Me Marreveshje

1269 Lexime
Me Marreveshje img
Urgjent Kerkoj kamarier
17/10/2017 23:16 Rrestorant Durresi, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane

Me Marreveshje

1005 Lexime
Me Marreveshje img
Piceri kerkon punonjese
12/10/2017 21:31 Ogi Katering, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane

Me Marreveshje

615 Lexime
20,000 Leke img
Jepet shtepi me qera 1+1
09/10/2017 19:32 Ali Demi, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane

20,000 Leke

3765 Lexime
30,000 Leke img
Ofroj shtepi me qera 2+1
05/10/2017 23:09 Medreseja, , Tirane

30,000 Leke

684 Lexime
Me Marreveshje img
Kerkojme montator mobilerie
05/10/2017 22:34 Tirane, , Tirane

Me Marreveshje

658 Lexime

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim Falas