dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi Tirane

Organizime festash Data: 09/11/2019 14:59

15,000 Leke

  • dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi
  • dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi
  • dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi
  • dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 2190

Dita Perfekte...me ju ne cdo detaj!
Event Planner - Agjensi Dekori


Dekor unik per: Dasma, Ditelindje, Festa familjare, Event biznesi
Karrige me qera, tavolina me qera
Cadra me qera, Tende festive
Pedane me qera
Ndricim, Dj, Foto Videografer
Pjata me qera, servise me qera,gota me qera

Na gjeni ne Facebook dhe ne Instagram: dita perfekte event planner
cel:

https://www.facebook.com/planifikuesfestash/